Реєстрація податкових накладних в ЄРПН (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Добрый день , подскажите у нас такая ситуация , за 2018 год были заблокированы налоговые накладные , я подавала подыдомлення , затем скарги , в итоге налоговые нам все равно не разблокировали, наш покупатель оплатил все ,видя что налоговые блокировали все равно все оплатили , сейчас мне пришло письмо что просят чтоб я объяснила что мы предпринимали с заблокироваными налоговыми накладными ... Чтонам могут предьявить по поводу того что мы не разблокировали налоговые ?.. чего можно ожидать , там сумма НДС выходит на 140 тыс...

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

ylia1111 писав:Добрый день , подскажите у нас такая ситуация , за 2018 год были заблокированы налоговые накладные , я подавала подыдомлення , затем скарги , в итоге налоговые нам все равно не разблокировали, наш покупатель оплатил все ,видя что налоговые блокировали все равно все оплатили , сейчас мне пришло письмо что просят чтоб я объяснила что мы предпринимали с заблокироваными налоговыми накладными ... Чтонам могут предьявить по поводу того что мы не разблокировали налоговые ?.. чего можно ожидать , там сумма НДС выходит на 140 тыс...
Взагалі, ці всі нюанси мають бути прописані в Договорі (відповідальність за не реєстрацію, прострочення реєстрації, блокування ПН, РК і т.д.)
Зазвичай вимагається повернення коштів в сумі ПДВ по не зареєстрованим ПН/РК, або зареєстрованим з запізненням.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Виникло у мене одне питаннячко. Проведіть, будь ласка, мені лікбез, може, я неправильно розумію. Якщо підприємство не зареєструє ПН виписану неплатнику ПДВ, але в місяці виникнення зобов’язань їх задекларує, то штраф максимум 50% від суми ПДВ (це за порушення строку на 366 і більше к.д.). В свою чергу адмінштрафу на посадову особу, відповідальну за бух.облік не буде. Так же ?

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Nelli-Nelli писав:Виникло у мене одне питаннячко. Проведіть, будь ласка, мені лікбез, може, я неправильно розумію. Якщо підприємство не зареєструє ПН виписану неплатнику ПДВ, але в місяці виникнення зобов’язань їх задекларує, то штраф максимум 50% від суми ПДВ (це за порушення строку на 366 і більше к.д.). В свою чергу адмінштрафу на посадову особу, відповідальну за бух.облік не буде. Так же ? [/quo


Мені приходив тільки штраф за нереєстрацію. А чому не зареєструє ПН? не хватає ліміту?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ЛюдмилаВас писав: Мені приходив тільки штраф за нереєстрацію. А чому не зареєструє ПН? не хватає ліміту?
Підприємство на нулі соїть 10 місяців, ПДВ-то йому видавалось, останнє в грудні 19. Декларація відємна, а от рег.ліміт теж мінусовий.
Тепер думаю що робити, чи перекривати той ліміт живими коштами і реєструвати хоч якийсь ПДВ впродовж 12 місяців, чи надіятись на те, що відлік про нашу НЕ-ПДВешність ітиме з грудня 19.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Nelli-Nelli писав:
ЛюдмилаВас писав: Мені приходив тільки штраф за нереєстрацію. А чому не зареєструє ПН? не хватає ліміту?
Підприємство на нулі соїть 10 місяців, ПДВ-то йому видавалось, останнє в грудні 19. Декларація відємна, а от рег.ліміт теж мінусовий.
Тепер думаю що робити, чи перекривати той ліміт живими коштами і реєструвати хоч якийсь ПДВ впродовж 12 місяців, чи надіятись на те, що відлік про нашу НЕ-ПДВешність ітиме з грудня 19.
Трохи не зрозуміла, вам видали ПДВ з грудня 2019? чи забрали? Ще такий момент,якщо ви декларуєте ПН (зобов"язаня) і не реєструєте, все рівно вам знімається весь ліміт по незареєстрованим ПН на момент здачі Деки. А чому Дека від"ємна а ліміту немає? можливо невірно сплачений десь ПДВ. Бо такого не повинно бути, треба розбиратися.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ЛюдмилаВас писав: Трохи не зрозуміла, вам видали ПДВ з грудня 2019? чи забрали? Ще такий момент,якщо ви декларуєте ПН (зобов"язаня) і не реєструєте, все рівно вам знімається весь ліміт по незареєстрованим ПН на момент здачі Деки. А чому Дека від"ємна а ліміту немає? можливо невірно сплачений десь ПДВ. Бо такого не повинно бути, треба розбиратися.
Хотіла меншим текстом написати, та, мабуть, щось не дописала.
Торгове підприємство з травня 19 нічого не продає, вхідний ПДВ був до грудня 2019 по господарській діяльності, копійчані (в основному Нова пошта по пересилці документів).
"А чому Дека від"ємна а ліміту немає? " - це перераховували ліміт на01.07.2019 (за рік), за рахунок цих маніпуляцій податківців і рег.ліміт зайшов у мінус.
Зараз сиджу і думаю, коли це підприємство позбавлять ПДВ та що робити, щоб відтягти цей момент.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3138
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2366 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Nelli-Nelli писав:
ЛюдмилаВас писав: Трохи не зрозуміла, вам видали ПДВ з грудня 2019? чи забрали? Ще такий момент,якщо ви декларуєте ПН (зобов"язаня) і не реєструєте, все рівно вам знімається весь ліміт по незареєстрованим ПН на момент здачі Деки. А чому Дека від"ємна а ліміту немає? можливо невірно сплачений десь ПДВ. Бо такого не повинно бути, треба розбиратися.
Хотіла меншим текстом написати, та, мабуть, щось не дописала.
Торгове підприємство з травня 19 нічого не продає, вхідний ПДВ був до грудня 2019 по господарській діяльності, копійчані (в основному Нова пошта по пересилці документів).
"А чому Дека від"ємна а ліміту немає? " - це перераховували ліміт на01.07.2019 (за рік), за рахунок цих маніпуляцій податківців і рег.ліміт зайшов у мінус.
Зараз сиджу і думаю, коли це підприємство позбавлять ПДВ та що робити, щоб відтягти цей момент.
Через 12 мес. + 20-25 дней лишают,
почитайте здесь https://buhgalter911.com/news/news-1048726.html
Если есть входящие ПН - не должны снимать, но в статье пишут что иногда беспределят

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Nelli-Nelli писав:
ЛюдмилаВас писав: Мені приходив тільки штраф за нереєстрацію. А чому не зареєструє ПН? не хватає ліміту?
Підприємство на нулі соїть 10 місяців, ПДВ-то йому видавалось, останнє в грудні 19. Декларація відємна, а от рег.ліміт теж мінусовий.
Тепер думаю що робити, чи перекривати той ліміт живими коштами і реєструвати хоч якийсь ПДВ впродовж 12 місяців, чи надіятись на те, що відлік про нашу НЕ-ПДВешність ітиме з грудня 19.
Я так розумію ст. 184.1 ст. 184 ПКУ п.г) що у вас термін рахуватиметься з грудня12 - коли ви декларували пк

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Nelli-Nelli писав:
ЛюдмилаВас писав: Трохи не зрозуміла, вам видали ПДВ з грудня 2019? чи забрали? Ще такий момент,якщо ви декларуєте ПН (зобов"язаня) і не реєструєте, все рівно вам знімається весь ліміт по незареєстрованим ПН на момент здачі Деки. А чому Дека від"ємна а ліміту немає? можливо невірно сплачений десь ПДВ. Бо такого не повинно бути, треба розбиратися.
Хотіла меншим текстом написати, та, мабуть, щось не дописала.
Торгове підприємство з травня 19 нічого не продає, вхідний ПДВ був до грудня 2019 по господарській діяльності, копійчані (в основному Нова пошта по пересилці документів).
"А чому Дека від"ємна а ліміту немає? " - це перераховували ліміт на01.07.2019 (за рік), за рахунок цих маніпуляцій податківців і рег.ліміт зайшов у мінус.
Зараз сиджу і думаю, коли це підприємство позбавлять ПДВ та що робити, щоб відтягти цей момент.
Поки у вас є ПК, на вас реєструють ПН, не заберуть платника ПДВ. Потрібно, щоб 12 міс взагалі не було ні зобов"язань, ні кредиту.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”