Декларація з податку на прибуток

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Allysya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 294
З нами з: 31 травня 2011, 04:43
Дякував (ла): 526 разів
Подякували: 59 разів

Повідомлення Allysya »

Тюша писав:
Allysya писав:
Tasa писав: все вірно... Не змінилось
Якщо була виплата дивідендів - дод АВ
Підкажіть, будь-ласка, якщо дивіденди виплачено засновникам у 2019 році дод. АВ треба заповнювати?
Треба
Дякую. Наскільки я зрозуміла, цифра повинна співпасти з формою 1ДФ по ОД 109 ?

vbfgrt
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 21 серпня 2017, 15:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення vbfgrt »

Тюша писав:
Allysya писав:
Tasa писав: все вірно... Не змінилось
Якщо була виплата дивідендів - дод АВ
Підкажіть, будь-ласка, якщо дивіденди виплачено засновникам у 2019 році дод. АВ треба заповнювати?
Треба
А если платили дивиденды в 2019 за 2018г и авансовые взносы по налогу на прибыль не платим, тогда не нужно заполнять длд.АВ правильно?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Заполнять надо все равно

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

якщо подаю декларацію звітну нову і додаток, який раніше не подавався, то цей додаток теж буде звітний новий чи просто звітний?

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Ребекка писав:якщо подаю декларацію звітну нову і додаток, який раніше не подавався, то цей додаток теж буде звітний новий чи просто звітний?
Я також не подала додаток. Писала все Нова звітна і в тому додатку також, прочитала багато всього, конкретно не знайшла, але вирішила, якщо треба всі додатки подавати до нової звітної , то і цей додаток логічно новий звітний. звіт прийнятий, 2 кв отримана.

Екатерина2808
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 05 лютого 2019, 17:36
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Екатерина2808 »

Доброго дня!
Підскажіть будь ласка є залишки по ДТ 6442, у постачальника на нас зупинили реєстрацію податкової накладної і ми не знаємо чи розблокують чи ні.
Хотілося б закрити цей рахунок.
Якщо зараз ми закриємо суму пдв яка є по ДТ 6442 на рахунок 281, так як заблокована накладна була на товар. Таким чином збільшимо вартість товарів і зможемо тоді списати в затрати.
Але якщо все таки постачальник розблокує і надасть цю накладну то тоді я не маю вже права її використовувати як податковий кредит?
А якщо залишити Дт 6442 і не закривати то тоді в яку статтю балансу віднести цю суму непідтвердженного податкового кредиту?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Ставлю в строку 1190 Інші оборотні активи
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Екатерина2808 писав:Доброго дня!
П
Скрытый текст
ідскажіть будь ласка є залишки по ДТ 6442, у постачальника на нас зупинили реєстрацію податкової накладної і ми не знаємо чи розблокують чи ні.
Хотілося б закрити цей рахунок.
Якщо зараз ми закриємо суму пдв яка є по ДТ 6442 на рахунок 281, так як заблокована накладна була на товар. Таким чином збільшимо вартість товарів і зможемо тоді списати в затрати.
Але якщо все таки постачальник розблокує і надасть цю накладну то тоді я не маю вже права її використовувати як податковий кредит?
А якщо залишити Дт 6442 і не закривати то тоді в яку статтю балансу віднести цю суму непідтвердженного податкового кредиту?
У постачальника є 365д. на розблокування, я б поки не чіпала.
http://www.visnuk.com.ua/uk/publication ... inzvitnist
С-до 6442 і 6441 у згорнутому вигляді у р1190

Екатерина2808
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 05 лютого 2019, 17:36
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Екатерина2808 »

Tasa писав:
Екатерина2808 писав:Доброго дня!
П
Скрытый текст
ідскажіть будь ласка є залишки по ДТ 6442, у постачальника на нас зупинили реєстрацію податкової накладної і ми не знаємо чи розблокують чи ні.
Хотілося б закрити цей рахунок.
Якщо зараз ми закриємо суму пдв яка є по ДТ 6442 на рахунок 281, так як заблокована накладна була на товар. Таким чином збільшимо вартість товарів і зможемо тоді списати в затрати.
Але якщо все таки постачальник розблокує і надасть цю накладну то тоді я не маю вже права її використовувати як податковий кредит?
А якщо залишити Дт 6442 і не закривати то тоді в яку статтю балансу віднести цю суму непідтвердженного податкового кредиту?
У постачальника є 365д. на розблокування, я б поки не чіпала.
http://www.visnuk.com.ua/uk/publication ... inzvitnist
С-до 6442 і 6441 у згорнутому вигляді у р1190

А якщо залишити і потім все таки постачальник не дасть податкову накладну то яким чином можна буде списать в затрати. Якою проводкою?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6471 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Екатерина2808 писав:
Tasa писав:
Екатерина2808 писав:Доброго дня!
П
Скрытый текст
ідскажіть будь ласка є залишки по ДТ 6442, у постачальника на нас зупинили реєстрацію податкової накладної і ми не знаємо чи розблокують чи ні.
Скрытый текст
Хотілося б закрити цей рахунок.
Якщо зараз ми закриємо суму пдв яка є по ДТ 6442 на рахунок 281, так як заблокована накладна була на товар. Таким чином збільшимо вартість товарів і зможемо тоді списати в затрати.
Але якщо все таки постачальник розблокує і надасть цю накладну то тоді я не маю вже права її використовувати як податковий кредит?
А якщо залишити Дт 6442 і не закривати то тоді в яку статтю балансу віднести цю суму непідтвердженного податкового кредиту?
У постачальника є 365д. на розблокування, я б поки не чіпала.
http://www.visnuk.com.ua/uk/publication ... inzvitnist
С-до 6442 і 6441 у згорнутому вигляді у р1190
[/spoiler]

А якщо залишити і потім все таки постачальник не дасть податкову накладну то яким чином можна буде списать в затрати. Якою проводкою?
Дт949 Кт6442
https://balance.ua/news/post/nalogovaya ... okupatelya

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”