малоценка

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

#help# как в 1с.8 отразить покупку малоценки так, чтобы не отражать суммы в затратах декл.по прибыли, где выставить галочки о не внесение в затратную часть ??

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Аря писав:#help# как в 1с.8 отразить покупку малоценки так, чтобы не отражать суммы в затратах декл.по прибыли, где выставить галочки о не внесение в затратную часть ??
прямо в прибутковій накладній в закладці додатково вибираєте "отклонять на всю суму автоматически" Або коли заводите картку постачальника прямо вкартці ставите галочку "Не относить на росход в налоговом учете".

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Inna Medvetska писав: прямо в прибутковій накладній в закладці додатково вибираєте "отклонять на всю суму автоматически"
у моей 1с8.2 такого нет в приход.накладной... #dntknw#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Аря писав:
Inna Medvetska писав: прямо в прибутковій накладній в закладці додатково вибираєте "отклонять на всю суму автоматически"
у моей 1с8.2 такого нет в приход.накладной... #dntknw#
а в карці клієнта?

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

тоже такого нет...

buhgalter4p
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 06 жовтня 2011, 11:09
Дякував (ла): 256 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення buhgalter4p »

Задайте свой вопрос в разделе Автоматизация учета. Продукты 1С. Там быстрее ответят

BBC
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 04 грудня 2011, 01:17
Подякували: 14 разів

Повідомлення BBC »

щось я не зрозуміла: придбали малоцінку - вона потрапляє на 221. і тільки після цього ви її списуєте. у податковому призначенні вибираєте негосопдарська діяльність і все. Але я не впевнена що добре зрозуміла запитання.

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

buhgalter4p писав:Задайте свой вопрос в разделе Автоматизация учета. Продукты 1С. Там быстрее ответят
вопрос важный и срочный!


Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

BBC писав:щось я не зрозуміла: придбали малоцінку - вона потрапляє на 221. і тільки після цього ви її списуєте. у податковому призначенні вибираєте негосопдарська діяльність і все. Але я не впевнена що добре зрозуміла запитання.
поправьте меня, пожалуйста, если я не так сделала:
1. создала счет в покупках, расх.и налоговую накладные;
2. создала документ ввод в эксплуатацию: определила физ.лицо за кем будет числиться в карточке малоцен.актив, номенклатура малоц.актива, назначение использования (здесь затруднило заполнение "способ отображения затрат", в открывшемся ,справочнике по способу отнесения в затраты по амортизации, создала "не для затрат"); бух. счет 221, налого.назначение обл.НДС;
3. создала документ списания малоцен.актива: графы такие же как и в документе ввод в эксплуатацию...

и еще: в рахунках відомостей отметила в номенклатурной папке налог.назначение: обл.НДС и нехоз.деятельность; схема реализации "товары"

насколько я правильно думаю ??

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

спробуйте провести, що видасть. Бо мені видається, що обл.НДС і негсо. діяльність неможуть бути разом в одному документі. АЛе хід Ваших думок правильний.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”