Справка в фонд занятости для биржи безработных

ФСС з ТВП, ФСС на випадок безробіття, ФСС від нещасного випадку на виробництві, Фонд соц. захисту інвалідів
Дракоша
Оракул
Оракул
Повідомлень: 239
З нами з: 14 січня 2012, 11:43
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Дракоша »

Увольняется сотрудник и просит справку для того чтобы встать на биржу труда.
1. Нужна форма "справка про среднюю зарплату (доход) (для рассчета выплат на случай безработицы)?
2. За какой период формировать справку. Работает меньше года (с 14.11.11 по 01.06.12)?
3. Последняя колонка: страховые выплаты оплаченые застрахованым лицом в ФСС на случай безработицы. Какую сумму писать все 3,6% удержаные из З/П или часть?
4. Вихідна допомога - це невикористана відпустка? Сумма включается в сумму в таблице и более нигде не указывается? Подскажите какой закон и какая статья - по неиспользованому отпуску

Оксана 1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2347
З нами з: 16 червня 2011, 02:10
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 643 рази

Повідомлення Оксана 1 »

Дракоша писав: 4. Вихідна допомога - це невикористана відпустка? Сумма включается в сумму в таблице и более нигде не указывается? Подскажите какой закон и какая статья - по неиспользованому отпуску
http://legalexpert.in.ua/komkodeks/kzot ... 29-44.html

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

1. ДОВІДКА про середню заробітну плату- лучше, чтобы сотрудник принес пример из ЦЗ.
2. За последние полные 6 мес.
3. Уточнить в ЦЗ, поскольку раньше эти отчисления были отдельно, а сейчас все сидит в 3,6%.
4. Нет, это если вы выплачиваете выходное пособие - это не компенсация за неиспользованный отпуск.

Кодекс законів про працю України
Стаття 83. Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки 

У разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей.

У разі звільнення керівних, педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників, спеціалістів навчальних закладів, які до звільнення пропрацювали не менш як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за не використані ними дні щорічних відпусток з розрахунку повної їх тривалості.

У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство, в установу, організацію грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням повинна бути перерахована на рахунок підприємства, установи, організації, куди перейшов працівник.

За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданих працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.

Особам віком до вісімнадцяти років заміна всіх видів відпусток грошовою компенсацією не допускається.

У разі смерті працівника грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, виплачується спадкоємцям.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Дракоша писав: 3. Последняя колонка: страховые выплаты оплаченые застрахованым лицом в ФСС на случай безработицы. Какую сумму писать все 3,6% удержаные из З/П или часть?

Показывать все 3,6 % Я неделю назад делала.

сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

cometa писав:
Дракоша писав: 3. Последняя колонка: страховые выплаты оплаченые застрахованым лицом в ФСС на случай безработицы. Какую сумму писать все 3,6% удержаные из З/П или часть?

Показывать все 3,6 % Я неделю назад делала.
а 2% показывать? или тоже убирать как сумму БЛ из ЗП?
В ФЗ мне не смогли ответить на этот вопрос?(офигеть-а кто интересно должен знать???)

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

сотрудник писав:


а 2% показывать? или тоже убирать как сумму БЛ из ЗП?
В ФЗ мне не смогли ответить на этот вопрос?(офигеть-а кто интересно должен знать???)
Не подскажу, у меня 2% не было.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

cometa писав:
сотрудник писав:


а 2% показывать? или тоже убирать как сумму БЛ из ЗП?
В ФЗ мне не смогли ответить на этот вопрос?(офигеть-а кто интересно должен знать???)
Не подскажу, у меня 2% не было.
я лікарняні знімала і 2% також, мені так пояснювали в центрі, вони звіряються з ПФ

сотрудник
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1182
З нами з: 01 квітня 2011, 06:19
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення сотрудник »

LLM писав:
cometa писав:
сотрудник писав:


а 2% показывать? или тоже убирать как сумму БЛ из ЗП?
В ФЗ мне не смогли ответить на этот вопрос?(офигеть-а кто интересно должен знать???)
Не подскажу, у меня 2% не было.
я лікарняні знімала і 2% також, мені так пояснювали в центрі, вони звіряються з ПФ
а у нас в ЦЗ тупик-сказали напишите в справке сумму карандашом и рядом свой телефон-позвоним у вас выясним#rtfm#

Дракоша
Оракул
Оракул
Повідомлень: 239
З нами з: 14 січня 2012, 11:43
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Дракоша »

сотрудник писав:
LLM писав:
cometa писав: Не подскажу, у меня 2% не было.
я лікарняні знімала і 2% також, мені так пояснювали в центрі, вони звіряються з ПФ
а у нас в ЦЗ тупик-сказали напишите в справке сумму карандашом и рядом свой телефон-позвоним у вас выясним#rtfm#
Не всякий руководитель подпишет справку "в карандаше"

БЕРСКА
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 136
З нами з: 18 лютого 2011, 02:54
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення БЕРСКА »

Всем добрый день! Пожалуйста подскажите справка в фонд занятости для постановл на учет на биржу труда в произвольной форме или есть утвержд. форма ? если есть возможность сбросьте образец или ссылочку, весь интернет переискала ничего не могу найти. Заранее спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Фонди соціального страхування”