Уповноважена особа приватного підприємця на період мобілізації

oks111
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 29 листопада 2010, 03:17
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення oks111 »

Шукаю можливість продовжити справу чоловіка підприємця (ФОП 3 група + платник ПДВ, роздрібна торгівля автомобільними детелями, без найманих працівників) на період його мобілізації. Призупинити не варіант, так як треба платити за аренду приміщення магазину, кредит в банку, який оформлений на мене та і багато продано запчастин, за які фірми розраховуються поступово (через місяць). Я веду не один рік бухгалтерію, виписую всі податкові та видаткові, рахунки, здаю всю звітність електронно. В мене є також нотаріально завірене доручення представляти його інтереси в усіх органах та робити підписи та заяви від його імені. В принципі я його справу потяну. Я думаю, що для того щоб робити поставку товару та його продаж мені потрібно оформити договір доручення ? Як йому уповноважити мене вести його справи тимчасово?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

oks111 писав:Шукаю можливість продовжити справу чоловіка підприємця (ФОП 3 група + платник ПДВ, роздрібна торгівля автомобільними детелями, без найманих працівників) на період його мобілізації. Призупинити не варіант, так як треба платити за аренду приміщення магазину, кредит в банку, який оформлений на мене та і багато продано запчастин, за які фірми розраховуються поступово (через місяць). Я веду не один рік бухгалтерію, виписую всі податкові та видаткові, рахунки, здаю всю звітність електронно. В мене є також нотаріально завірене доручення представляти його інтереси в усіх органах та робити підписи та заяви від його імені. В принципі я його справу потяну. Я думаю, що для того щоб робити поставку товару та його продаж мені потрібно оформити договір доручення ? Як йому уповноважити мене вести його справи тимчасово?
Мне кажется, что при наличии доверенности, заверенной нотариально, которая есть у вас и в которой все подробно расписано, больше ничего не нужно. Можно конечно еще добавить договор-поручение. Лишним не будет.

oks111
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 29 листопада 2010, 03:17
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення oks111 »

Ще такий варінт, оформитися мені ФОП 3 гр ( без ПДВ) та заключити договір комісії на продаж його товару, але як бути тоді з закупкою від його імені? Та й лишні податки по другому ФОПу важко буде тягти?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

oks111 писав:Ще такий варінт, оформитися мені ФОП 3 гр ( без ПДВ) та заключити договір комісії на продаж його товару, але як бути тоді з закупкою від його імені? Та й лишні податки по другому ФОПу важко буде тягти?
Не нужно два ФОПа. Лучше один с доверенностью, а еще можете проконсультироваться в налоговой. Напишите официальный запрос, пусть ответят.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

shinna писав:
oks111 писав:Ще такий варінт, оформитися мені ФОП 3 гр ( без ПДВ) та заключити договір комісії на продаж його товару, але як бути тоді з закупкою від його імені? Та й лишні податки по другому ФОПу важко буде тягти?
Не нужно два ФОПа. Лучше один с доверенностью, а еще можете проконсультироваться в налоговой. Напишите официальный запрос, пусть ответят.
Поддерживаю. Зачем вам лишний ФОП? Если у Вас есть доверенность- работайте себе дальше, проблем с закупкой возникнуть тоже не должно.

oks111
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 29 листопада 2010, 03:17
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення oks111 »

С закупкой то не должно быть проблем, попробую составить договор поручения, отчеты сдавать и документы выписывать буду по доверенности. Беспокоит как быть с торговлей в розничном магазине...

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

oks111 писав:С закупкой то не должно быть проблем, попробую составить договор поручения, отчеты сдавать и документы выписывать буду по доверенности. Беспокоит как быть с торговлей в розничном магазине...
Боюсь, что тут только на свой страх и риск- не определено это законодательно. Наёмным Вас оформлять- тоже лишние налоги, зачем? Запаситесь копией повестки, доверенности и , если кто-то придерётся, то действовать нахрапом- да у меня муж вас защищает, да я сейчас... Грустно, но по другому никак- выживать надо.

oks111
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 29 листопада 2010, 03:17
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення oks111 »

ar4ik писав:
oks111 писав:С закупкой то не должно быть проблем, попробую составить договор поручения, отчеты сдавать и документы выписывать буду по доверенности. Беспокоит как быть с торговлей в розничном магазине...
Боюсь, что тут только на свой страх и риск- не определено это законодательно. Наёмным Вас оформлять- тоже лишние налоги, зачем? Запаситесь копией повестки, доверенности и , если кто-то придерётся, то действовать нахрапом- да у меня муж вас защищает, да я сейчас... Грустно, но по другому никак- выживать надо.
Это же в налоговой ( в усной форме) посоветовал инспектор...

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

ar4ik писав:
oks111 писав:С закупкой то не должно быть проблем, попробую составить договор поручения, отчеты сдавать и документы выписывать буду по доверенности. Беспокоит как быть с торговлей в розничном магазине...
Боюсь, что тут только на свой страх и риск- не определено это законодательно. Наёмным Вас оформлять- тоже лишние налоги, зачем? Запаситесь копией повестки, доверенности и , если кто-то придерётся, то действовать нахрапом- да у меня муж вас защищает, да я сейчас... Грустно, но по другому никак- выживать надо.
Поддерживаю 100%. Извините за черный юмор, в случае чего вы им - "Вы меня не троньте - у меня муж на фронте!"#rtfm#

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Если у вас в нотариальной доверенности прописано представлять интересы ВЕЗДЕ, в т.ч. в различных хозяйственных организациях, то не вижу проблемы... При оформлении договоров и первички так и пишете " в лице ФИО, которая действует по доверенности №... от и т.д." Первичку подписывать, тоже с приписочкой " по доверенности... Запаситесь ксерокопиями, придётся предоставлять скорее всего... А вот торговля в магазине... действительно... на свой страх и риск... А что если сделать нотариальную доверенность типа генеральной на полное ведение бизнеса или что-то в этом роде... Может с юристами-нотариусами посоветоваться?

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”