Антикоррупционный приказ на предприятии

AsyaAsya
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 29 грудня 2014, 10:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення AsyaAsya »

Здравствуйте! Может кто-то сталкивался: директору срочно понадобился "антикоррупционный приказ на предприятии" (в нем должна идти речь о том, что директор назначается ответственным за то, чтоб не было коррупции)
Может кто сталкивался, может у кого есть пример приказа или подскажите правильное его название. А то в интернете найти ничего не могу#wall# #wall# #wall#

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Вау, а где такое чудо понадобилось?

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

AsyaAsya писав:Здравствуйте! Может кто-то сталкивался: директору срочно понадобился "антикоррупционный приказ на предприятии" (в нем должна идти речь о том, что директор назначается ответственным за то, чтоб не было коррупции)
Может кто сталкивался, может у кого есть пример приказа или подскажите правильное его название. А то в интернете найти ничего не могу#wall# #wall# #wall#
Интересно, а чем будет выражаться борьба с коррупцией на отдельном предприятии?

AsyaAsya
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 29 грудня 2014, 10:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення AsyaAsya »

ArinaArina писав:Вау, а где такое чудо понадобилось?
даже не знаю, сказал кровь из носа - но найти и сделать

AsyaAsya
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 29 грудня 2014, 10:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення AsyaAsya »

Симпа писав:
AsyaAsya писав:Здравствуйте! Может кто-то сталкивался: директору срочно понадобился "антикоррупционный приказ на предприятии" (в нем должна идти речь о том, что директор назначается ответственным за то, чтоб не было коррупции)
Может кто сталкивался, может у кого есть пример приказа или подскажите правильное его название. А то в интернете найти ничего не могу#wall# #wall# #wall#
Интересно, а чем будет выражаться борьба с коррупцией на отдельном предприятии?

спросите что-то попроще#cray#

AsyaAsya
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 29 грудня 2014, 10:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення AsyaAsya »

ArinaArina писав:Вау, а где такое чудо понадобилось?
Для участия в тендере должен быть такой приказ, в нем идет речь о том , что никто из сотрудников не будет участвовать в коррупционных схемах, давать взятки и тд, ответственный - директор

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

AsyaAsya писав:
ArinaArina писав:Вау, а где такое чудо понадобилось?
Для участия в тендере должен быть такой приказ, в нем идет речь о том , что никто из сотрудников не будет участвовать в коррупционных схемах, давать взятки и тд, ответственный - директор
интересно, а как директор может отвечать за противозаконные действия своих работников? очередной маразм

AsyaAsya
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 29 грудня 2014, 10:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення AsyaAsya »

ArinaArina писав:
AsyaAsya писав:
ArinaArina писав:Вау, а где такое чудо понадобилось?
Для участия в тендере должен быть такой приказ, в нем идет речь о том , что никто из сотрудников не будет участвовать в коррупционных схемах, давать взятки и тд, ответственный - директор
интересно, а как директор может отвечать за противозаконные действия своих работников? очередной маразм

не могу не согласиться((((

вот нашла в интернете, может, наваяю что-то подобное, если не найду лучше



ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
НАКАЗ


______________________________ м. Полтава №______________________




Про затвердження плану заходів
Департаменту охорони здоров’я
облдержадміністрації щодо
попередження корупції
на 2013 рік





Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Указу Президента України від 21 жовтня 2011 року № 1001/2001 «Про Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки», а також з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією, створення дієвої системи запобігання і протидії проявам корупції:

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити план заходів щодо запобігання корупції Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, на 2013 рік (далі – план заходів), що додається.
2. Начальникам управлінь охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської та Комсомольської міських рад, начальнику управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, головним лікарям обласних лікувально - профілактичних закладів та центральних районних лікарень, завідуючим відділами охорони здоров'я райдержадміністрації:
2.1. Забезпечити своєчасне виконання плану заходів.
2.2. Щоквартально та відповідно до передбачених планом заходів термінів надавати до відділу медичних кадрів управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації інформацію про хід їх виконання.
3. Начальнику відділу медичних кадрів управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Оглоблі О.М. забезпечити постійний контроль за виконанням плану заходів.
4. Стан виконання плану заходів заслухати на апаратній нараді у директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в IV кварталі 2013 року.
5. Визнати таким, що втратив чинність наказ Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації 26.12.2011 р. № 1204 «Про затвердження плану заходів Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації спрямованих на запобігання корупційним і злочинним проявам на 2012 рік».
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту - начальника управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Курилка Ю.В.






Директор Департаменту
В.П. Лисак



































Підготовлено відділом медичних кадрів управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації


Начальник відділу О.М.Оглобля




Погоджено:

Заступник начальника Департаменту
охорони здоров’я облдержадміністрації,
начальник управління лікувально-профілактичної
допомоги населенню та медичних кадрів
Департаменту охорони здоров’я
облдержадміністрації Ю.В. Курилко





Юрисконсульт Т.В. Безпалько



ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Вы там поаккуратней, а то еще "План заходів" попросят предоставить.

AsyaAsya
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 29 грудня 2014, 10:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення AsyaAsya »

ArinaArina писав:Вы там поаккуратней, а то еще "План заходів" попросят предоставить.
вот как раз ищу этот план

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”