Законодательное подтверждение разрешения розничной торговли единщикам 2 группы с юр. лицами

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Annabel2828
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 30 червня 2015, 15:17
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Annabel2828 »

Я единоналожник 2 группы. Скажите, пожалуйста, какими законодательными актами ( законами, разъяснениями, письмами) я могу руководствоваться в налоговой, чтобы подтвердить, что я имею право осуществлять розничную торговлю не только с физ лицами и единоналожниками, а и с юр. лицами, независимо от их системы налогообложения ( заводы, школы, детские сады и т.д.). В налоговой говорят, что единоналожниками не имеют права работать с данными предприятиями и что я не правильно трактую кодекс.#sigh#

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

Annabel2828 писав:Я единоналожник 2 группы. Скажите, пожалуйста, какими законодательными актами ( законами, разъяснениями, письмами) я могу руководствоваться в налоговой, чтобы подтвердить, что я имею право осуществлять розничную торговлю не только с физ лицами и единоналожниками, а и с юр. лицами, независимо от их системы налогообложения ( заводы, школы, детские сады и т.д.). В налоговой говорят, что единоналожниками не имеют права работать с данными предприятиями и что я не правильно трактую кодекс.#sigh#
2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

где Вы увидели, что 2 группа может работать с юр.лицами на общей системе?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Annabel2828 писав:Я единоналожник 2 группы. Скажите, пожалуйста, какими законодательными актами ( законами, разъяснениями, письмами) я могу руководствоваться в налоговой, чтобы подтвердить, что я имею право осуществлять розничную торговлю не только с физ лицами и единоналожниками, а и с юр. лицами, независимо от их системы налогообложения ( заводы, школы, детские сады и т.д.). В налоговой говорят, что единоналожниками не имеют права работать с данными предприятиями и что я не правильно трактую кодекс.#sigh#
Продавать можна всім, ст.291 обмежує надання послуг 2 гр. для юросіб...

Kalinda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 991
З нами з: 10 липня 2013, 12:56
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 710 разів

Повідомлення Kalinda »

Alica писав:
Annabel2828 писав:Я единоналожник 2 группы. Скажите, пожалуйста, какими законодательными актами ( законами, разъяснениями, письмами) я могу руководствоваться в налоговой, чтобы подтвердить, что я имею право осуществлять розничную торговлю не только с физ лицами и единоналожниками, а и с юр. лицами, независимо от их системы налогообложения ( заводы, школы, детские сады и т.д.). В налоговой говорят, что единоналожниками не имеют права работать с данными предприятиями и что я не правильно трактую кодекс.#sigh#
2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

где Вы увидели, что 2 группа может работать с юр.лицами на общей системе?
2я группа не может поставлять услуги,а товары согласно вышеприведенному абзацу из НКУ-пожалуйста!

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Tasa писав:
Annabel2828 писав:Я единоналожник 2 группы. Скажите, пожалуйста, какими законодательными актами ( законами, разъяснениями, письмами) я могу руководствоваться в налоговой, чтобы подтвердить, что я имею право осуществлять розничную торговлю не только с физ лицами и единоналожниками, а и с юр. лицами, независимо от их системы налогообложения ( заводы, школы, детские сады и т.д.). В налоговой говорят, что единоналожниками не имеют права работать с данными предприятиями и что я не правильно трактую кодекс.#sigh#
Продавать можна всім, ст.291 обмежує надання послуг 2 гр. для юросіб...
Возможно, Вы неправильно поняли, что Вам сказали в налоговой.
Предполагаю, что у Вас КВЕДы по розничной торговле, а по оптовой нет. Оптовая и розничная торговля в КВЭД
Понятие и отличие
Відмінність між розділами 46 (оптова торгівля) та 47 (роздрібна торгівля) базується на типі споживача, що переважає.
Оптова торгівля – це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів роздрібним торговцям, підприємствам й організаціям або іншим оптовикам, діяльність агентів чи посередників з купівлі товарів від імені подібних осіб або продажу товарів подібним особам і компаніям. Основними типами підприємств у сфері оптової торгівлі є оптові торговельні підприємства, тобто оптовики, які отримують право власності на товари, які вони продають, а саме: оптові торговці або біржовики, промислові дистриб'ютори (підприємства оптової торгівлі, що спеціалізуються на продажу промислових товарів), експортери, імпортери, закупівельні організації, філії та офіси з продажу (крім магазинів роздрібної торгівлі), які утримуються підприємствами добувної промисловості (окремо від заводів і шахт) для збуту власної продукції і функції яких не обмежені прийманням замовлень, що виконуються шляхом прямого відвантаження товарів із заводів або шахт. До інших типів підприємств оптової торгівлі відносять торгових посередників і товарних брокерів, комісіонерів, заготівельників і кооперативні організації, які здійснюють збут сільськогосподарської продукції.
Оптові торговці зазвичай за власний рахунок виконують допоміжні операції, зокрема, збирання (компонування), сортування великих партій товарів, поділ і перефасування товарів меншими партіями (наприклад, фармацевтичних товарів), зберігання, охолодження, доставку й установлення товарів, акції для своїх споживачів, дизайн етикеток тощо.
Роздрібна торгівля – це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів для особистого споживання або домашнього користування переважно населенню в магазинах, торгових центрах, наметах, кіосках, компаніями поштового замовлення, вуличними торговцями, споживчими кооперативами, компаніями, що спеціалізуються на організації аукціонів тощо. Більшість підприємств роздрібної торгівлі отримують право власності на товари, які вони продають, однак деякі з них виступають як агенти та від імені замовника здійснюють продаж товарів на умовах консигнації або комісії.
В этом случае (если у Вас КВЭДы только по розничной торговле) совет налоговой о том, что нельзя продавать товар юрлицам (и ФЛ-П тоже!) не совсем правильный. Правильный такой: можно продавать и юридическим и физическим лицам-предпринимателям, но доход от такой деятельности будет облагаться по ставке 15%.
Поэтому чаще говорят о запрете торговли при отсутствии соответствующих КВЭДов
Зображення

Annabel2828
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 30 червня 2015, 15:17
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Annabel2828 »

Яков писав:
Tasa писав:
Annabel2828 писав:Я единоналожник 2 группы. Скажите, пожалуйста, какими законодательными актами ( законами, разъяснениями, письмами) я могу руководствоваться в налоговой, чтобы подтвердить, что я имею право осуществлять розничную торговлю не только с физ лицами и единоналожниками, а и с юр. лицами, независимо от их системы налогообложения ( заводы, школы, детские сады и т.д.). В налоговой говорят, что единоналожниками не имеют права работать с данными предприятиями и что я не правильно трактую кодекс.#sigh#
Продавать можна всім, ст.291 обмежує надання послуг 2 гр. для юросіб...
Возможно, Вы неправильно поняли, что Вам сказали в налоговой.
Предполагаю, что у Вас КВЕДы по розничной торговле, а по оптовой нет. Оптовая и розничная торговля в КВЭД
Понятие и отличие
Відмінність між розділами 46 (оптова торгівля) та 47 (роздрібна торгівля) базується на типі споживача, що переважає.
Оптова торгівля – це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів роздрібним торговцям, підприємствам й організаціям або іншим оптовикам, діяльність агентів чи посередників з купівлі товарів від імені подібних осіб або продажу товарів подібним особам і компаніям. Основними типами підприємств у сфері оптової торгівлі є оптові торговельні підприємства, тобто оптовики, які отримують право власності на товари, які вони продають, а саме: оптові торговці або біржовики, промислові дистриб'ютори (підприємства оптової торгівлі, що спеціалізуються на продажу промислових товарів), експортери, імпортери, закупівельні організації, філії та офіси з продажу (крім магазинів роздрібної торгівлі), які утримуються підприємствами добувної промисловості (окремо від заводів і шахт) для збуту власної продукції і функції яких не обмежені прийманням замовлень, що виконуються шляхом прямого відвантаження товарів із заводів або шахт. До інших типів підприємств оптової торгівлі відносять торгових посередників і товарних брокерів, комісіонерів, заготівельників і кооперативні організації, які здійснюють збут сільськогосподарської продукції.
Оптові торговці зазвичай за власний рахунок виконують допоміжні операції, зокрема, збирання (компонування), сортування великих партій товарів, поділ і перефасування товарів меншими партіями (наприклад, фармацевтичних товарів), зберігання, охолодження, доставку й установлення товарів, акції для своїх споживачів, дизайн етикеток тощо.
Роздрібна торгівля – це перепродаж (продаж без перероблення) нових або уживаних товарів для особистого споживання або домашнього користування переважно населенню в магазинах, торгових центрах, наметах, кіосках, компаніями поштового замовлення, вуличними торговцями, споживчими кооперативами, компаніями, що спеціалізуються на організації аукціонів тощо. Більшість підприємств роздрібної торгівлі отримують право власності на товари, які вони продають, однак деякі з них виступають як агенти та від імені замовника здійснюють продаж товарів на умовах консигнації або комісії.
В этом случае (если у Вас КВЭДы только по розничной торговле) совет налоговой о том, что нельзя продавать товар юрлицам (и ФЛ-П тоже!) не совсем правильный. Правильный такой: можно продавать и юридическим и физическим лицам-предпринимателям, но доход от такой деятельности будет облагаться по ставке 15%.
Поэтому чаще говорят о запрете торговли при отсутствии соответствующих КВЭДов
.
То есть если мой КВЕД 47.19 мой доход будет облагаться по ставке 15 % ?! И меня могут перевести на общую систему налогообложения?
Есть ли разница в данной ситуации каким способом производится оплата юр лицом ( наличный или безналичный расчет)?
По какому КВЕДУ я могу работать с юр лицами, находясь на 2 группе ( розничная торговля хоз товарами в магазине)?
Могу ли я к КВЕДУ 47.19 добавить КВЕД 46.49 при этом остаться на 2 группе и работать с предприятиями ( торговля по наличному и безналичному расчеты хоз. товарами)?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Annabel2828 писав:То есть если мой КВЕД 47.19 мой доход будет облагаться по ставке 15 % ?! И меня могут перевести на общую систему налогообложения?
Есть ли разница в данной ситуации каким способом производится оплата юр лицом (наличный или безналичный расчет)?
По какому КВЕДУ я могу работать с юр лицами, находясь на 2 группе (розничная торговля хоз товарами в магазине)?
Могу ли я к КВЕДУ 47.19 добавить КВЕД 46.49 при этом остаться на 2 группе и работать с предприятиями (торговля по наличному и безналичному расчеты хоз. товарами)?
Я угадал, да?
Если Вы добавите соответствующие КВЕДы по оптовой торговле, Вы сможете спокойно работать с предприятиями и ФЛ-П (как за нал, так и за безнал), оставаясь на 2 группе. И выписывать им накладные на товар. Только, не зная конкретно чем Вы торгуете и где (отдельный магазин, выездная торговля, в супермаркете, т.д.), трудно подсказать, какой/ие КВЕД/ы Вам надо добавить. Предлагаемый Вами КВЕД включает:
КВЕД 46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення


Цей клас включає:
оптову торгівлю виробами з деревини, корка, бондарними виробами, плетеними виробами
оптову торгівлю господарсько-побутовими металевими виробами
оптову торгівлю велосипедами, деталями та приладдям до них
оптову торгівлю канцелярським приладдям, книгами, журналами та газетами
оптову торгівлю шкіряними та дорожніми виробами
оптову торгівлю музичними інструментами, у т.ч. неелектричними
оптову торгівлю іграми та іграшками
оптову торгівлю спортивними товарами, у т.ч. числі спеціальним спортивним взуттям, таким як лижні черевики
оптову торгівлю іншими товарами господарського призначення
Если группа товара входит в этот КВЕД, то его будет достаточно.

PS1: При выборе добавляемых КВЕДов обратите внимание на то, чтобы КВЕД не включал торговлю товаром, попадающим под запрещённые для единщиков:
3) производство, экспорт, импорт, продажу подакцизных товаров (кроме розничной продажи горюче-смазочных материалов в емкостях до 20 литров и деятельности физических лиц, связанной с розничной продажей пива и столовых вин);

4) добычу, производство, реализацию драгоценных металлов и драгоценных камней, в том числе органогенного образования (кроме производства, поставки, продажи (реализации) ювелирных и бытовых изделий из драгоценных металлов, драгоценных камней, драгоценных камней органогенного образования и полудрагоценных камней);
...
9) деятельность по продаже предметов искусства и антиквариата, деятельность по организации торгов (аукционов) изделиями искусства, предметами коллекционирования или антиквариата;
PS2: Возможно, КВЕД 47.19 - не единственный для розничной торговли, который Вам нужен.
В личке я ответил Вам, что этот КВЕД в себя включает.
Зображення

Annabel2828
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 30 червня 2015, 15:17
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Annabel2828 »

Яков писав:
Annabel2828 писав:То есть если мой КВЕД 47.19 мой доход будет облагаться по ставке 15 % ?! И меня могут перевести на общую систему налогообложения?
Есть ли разница в данной ситуации каким способом производится оплата юр лицом (наличный или безналичный расчет)?
По какому КВЕДУ я могу работать с юр лицами, находясь на 2 группе (розничная торговля хоз товарами в магазине)?
Могу ли я к КВЕДУ 47.19 добавить КВЕД 46.49 при этом остаться на 2 группе и работать с предприятиями (торговля по наличному и безналичному расчеты хоз. товарами)?
Я угадал, да?
Если Вы добавите соответствующие КВЕДы по оптовой торговле, Вы сможете спокойно работать с предприятиями и ФЛ-П (как за нал, так и за безнал), оставаясь на 2 группе. И выписывать им накладные на товар. Только, не зная конкретно чем Вы торгуете и где (отдельный магазин, выездная торговля, в супермаркете, т.д.), трудно подсказать, какой/ие КВЕД/ы Вам надо добавить. Предлагаемый Вами КВЕД включает:
КВЕД 46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення


Цей клас включає:
оптову торгівлю виробами з деревини, корка, бондарними виробами, плетеними виробами
оптову торгівлю господарсько-побутовими металевими виробами
оптову торгівлю велосипедами, деталями та приладдям до них
оптову торгівлю канцелярським приладдям, книгами, журналами та газетами
оптову торгівлю шкіряними та дорожніми виробами
оптову торгівлю музичними інструментами, у т.ч. неелектричними
оптову торгівлю іграми та іграшками
оптову торгівлю спортивними товарами, у т.ч. числі спеціальним спортивним взуттям, таким як лижні черевики
оптову торгівлю іншими товарами господарського призначення
Если группа товара входит в этот КВЕД, то его будет достаточно
PS2: Возможно, КВЕД 47.19 - не единственный для розничной торговли, который Вам нужен.

Спасибо большое
То есть к своему КВЕДУ 47.19 я добавлю КВЕД 46.49 (46.49
Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення) я смогу торговать с юр лицами по безналичному и наличному расчету и при этом остаться на 2 группе? В магазине я торгую сантехникой, электроинструментом ( болгарки, дрели, шуруповерт...), рыболовные снасти и удочки, садовые принадлежности, электроприборы, замки, ручки на двери и комплектующие ко всему этому. Магазин находится в жилом доме на 1 этаже #curtsey#
Подскажите, пожалуйста, какой КВЕД можно добавить еще?#curtsey#

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Annabel2828 писав:...То есть к своему КВЕДУ 47.19 я добавлю КВЕД 46.49 (46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення) я смогу торговать с юр лицами по безналичному и наличному расчету и при этом остаться на 2 группе? В магазине я торгую сантехникой, электроинструментом (болгарки, дрели, шуруповерт...), рыболовные снасти и удочки, садовые принадлежности, электроприборы, замки, ручки на двери и комплектующие ко всему этому.
Что касается розницы, то я бы посоветовал Вам добавить такие КВЕДы:
1. 47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах
Цей клас включає:
роздрібну торгівлю залізними виробами
роздрібну торгівлю фарбами, лаками й емаллю
роздрібну торгівлю листовим склом
роздрібну торгівлю іншими будівельними матеріалами, такими як цегла, деревина, сантехнічне устатковання
роздрібну торгівлю матеріалами й устаткованням для самостійного виконання будівельних або ремонтних робіт у домашніх умовах
Цей клас також включає:
роздрібну торгівлю газонокосарками з ручним або механічним керуванням
роздрібну торгівлю саунами
2. 47.54 Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах
3. 47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах
Цей клас включає:
роздрібну торгівлю меблями для дому
роздрібну торгівлю освітлювальним приладдям
роздрібну торгівлю виробами для дому, столовими приналежностями, посудом, виробами зі скла, порцеляни та кераміки
роздрібну торгівлю виробами з деревини, корка та плетеними виробами
роздрібну торгівлю неелектричними побутовими приладами
роздрібну торгівлю музичними інструментами та партитурами
роздрібну торгівлю електричними системами безпеки та сигналізації, такими як замки та запірні пристрої, сейфи та камери для зберігання, без надання послуг з їх установлення й технічного обслуговування
роздрібну торгівлю товарами для дому, не віднесену до інших угруповань
4. 47.64 Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах
Цей клас включає:
роздрібну торгівлю спортивними товарами, рибальським оснащенням, туристичним спорядженням та інвентарем, човнами та велосипедами
У вас есть только КВЕД из группы 47.1
Група 47.1 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах

Ця група включає роздрібну торгівлю широким асортиментом товарів у межах одної одиниці (неспеціалізованого магазину), такої як супермаркети, торгові центри тощо.
Т.е., если Ваш магазин в супермаркете или подобном заведении, тогда Вам достаточно имеющегося одного КВЕДа для розницы
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах
Цей клас включає:
роздрібну торгівлю широким асортиментом товарів без переваги продуктів харчування, напоїв або тютюнових виробів
діяльність універсальних магазинів, які здійснюють торгівлю довільним асортиментом товарів, у т.ч. одягом, меблями, побутовими приладами, залізними виробами, косметичними засобами, ювелірними виробами, іграшками, спортивними товарами тощо
По оптовой торговле, кроме предлагаемого Вами:
46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення
Цей клас включає:
оптову торгівлю виробами з деревини, корка, бондарними виробами, плетеними виробами
оптову торгівлю господарсько-побутовими металевими виробами
оптову торгівлю велосипедами, деталями та приладдям до них
оптову торгівлю канцелярським приладдям, книгами, журналами та газетами
оптову торгівлю шкіряними та дорожніми виробами
оптову торгівлю музичними інструментами, у т.ч. неелектричними
оптову торгівлю іграми та іграшками
оптову торгівлю спортивними товарами, у т.ч. числі спеціальним спортивним взуттям, таким як лижні черевики
оптову торгівлю іншими товарами господарського призначення
надо добавить ещё и такие КВЕДы:
46.43 Оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення
Цей клас включає:
оптову торгівлю електричними побутовими приладами
оптову торгівлю радіо- та телевізійним устаткованням
оптову торгівлю фототоварами й оптичними товарами
оптову торгівлю електричними обігрівачами
оптову торгівлю аудіо- та відеокасетами, дискетами, CD- та DVD-дисками із записами
46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням
Цей клас включає:
оптову торгівлю необробленою деревиною
оптову торгівлю продукцією первинного оброблення деревини
оптову торгівлю лаками та фарбами
оптову торгівлю будівельними матеріалами: піском, гравієм тощо
оптову торгівлю шпалерами та покриттям для підлоги (паркетом, лінолеумом, ламінатом тощо)
оптову торгівлю листовим склом
оптову торгівлю санітарно-технічним обладнанням: ваннами, раковинами, умивальниками, унітазами тощо
оптову торгівлю спорудами зі збірних елементів
46.74 Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього
Цей клас включає:
оптову торгівлю залізними виробами та замками
оптову торгівлю кріпильними засобами
оптову торгівлю водонагрівачами
оптову торгівлю санітарно-технічною арматурою:
трубами, кріпленнями, водопровідними кранами, трійниками, з'єднувачами, гумовими трубками тощо
оптову торгівлю інструментами, такими як молотки, пилки, викрутки, та іншими ручними інструментами
46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
Цей клас включає:
оптову торгівлю різним асортиментом товарів без будь-якої визначеної спеціалізації
Укажите все эти КВЕДы в ф. 11 госрегистратору. Потом подайте заявку по ЕН и Запит на Витяг - и спите спокойно, оставаясь на 2 группе.

...........................
Главное, чтобы Вы не успели УЖЕ начудить ранее, продавая товар, не имея соответствующих КВЕДов....
Покупатели указывают сведения о выплаченном Вам доходе в 1-ДФ.
299.11. В случае выявления соответствующим контролирующим органом во время проведения проверок нарушений плательщиком единого налога первой - третьей групп требований, установленных этой главой, аннулирование регистрации плательщика единого налога первой - третьей групп проводится по решению такого органа, принятому на основании акта проверки, с первого числа месяца, следующего за кварталом, в котором допущено нарушение. В таком случае субъект хозяйствования имеет право избрать или перейти на упрощенную систему налогообложения после окончания четырех последовательных кварталов с момента принятия решения контролирующим органом.
Зображення

Annabel2828
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 30 червня 2015, 15:17
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Annabel2828 »

Спасибо Вам огромное#curtsey# #g_haha# #curtsey#

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”