Податкова застава

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброї ночі! Чисто випадково взнала, що майно фірми у податковій заставі з 2012 р. Причини не знаю, у податковій не знають теж, податкового боргу не було, нас про податкову заставу не повідомляли. Написала лист про зняття податкової застави. А тепер питання:
1. Як можна дізнатися звідки ноги ростуть? Може податкова самовільно наклала арешт?
2. Як можна перевірити, чи дійсно зняли її? Може є якийсь онлайн сервіс де це видно?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

АннаЛ
Оракул
Оракул
Повідомлень: 268
З нами з: 28 лютого 2011, 09:37
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 115 разів

Повідомлення АннаЛ »

Natalenna писав:Доброї ночі! Чисто випадково взнала, що майно фірми у податковій заставі з 2012 р. Причини не знаю, у податковій не знають теж, податкового боргу не було, нас про податкову заставу не повідомляли. Написала лист про зняття податкової застави. А тепер питання:
1. Як можна дізнатися звідки ноги ростуть? Може податкова самовільно наклала арешт?
2. Як можна перевірити, чи дійсно зняли її? Може є якийсь онлайн сервіс де це видно?
На сайте ГФС есть сервис: ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО СВОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРА.Там можно узнать о наличии долга.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

АннаЛ писав:
Natalenna писав:Доброї ночі! Чисто випадково взнала, що майно фірми у податковій заставі з 2012 р. Причини не знаю, у податковій не знають теж, податкового боргу не було, нас про податкову заставу не повідомляли. Написала лист про зняття податкової застави. А тепер питання:
1. Як можна дізнатися звідки ноги ростуть? Може податкова самовільно наклала арешт?
2. Як можна перевірити, чи дійсно зняли її? Може є якийсь онлайн сервіс де це видно?
На сайте ГФС есть сервис: ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО СВОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРА.Там можно узнать о наличии долга.
В тому то й справа, що боргу нема і не було, а податкова застава є! І мене саме цікавить сервіс,у якому можна дізнатися про податкову заставу.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Светланна
Гений
Гений
Повідомлень: 327
З нами з: 06 лютого 2014, 17:05
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Светланна »

Natalenna писав:Доброї ночі! Чисто випадково взнала, що майно фірми у податковій заставі з 2012 р. Причини не знаю, у податковій не знають теж, податкового боргу не було, нас про податкову заставу не повідомляли. Написала лист про зняття податкової застави. А тепер питання:
1. Як можна дізнатися звідки ноги ростуть? Може податкова самовільно наклала арешт?
2. Як можна перевірити, чи дійсно зняли її? Може є якийсь онлайн сервіс де це видно?
ГНи только данные передает, а все делал и делает Минюст. Просто не сняли с 2012 года, т.к. оно им не надо было.

Відповісти

Повернутись до “Перевірки, штрафи”