Гарантійний внесок ПДВ чи виникає податкове зобов'язання

Розділ V ПКУ
бубу
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 18 січня 2015, 22:55
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення бубу »


Добрий вечір. Допоможіть розібратися з таким питанням! Ми проводимо аукціони. Від учасників на окремо відкриті рахунки надходять реєстраційні і гарантійні внески. Реєстраційні внески призначення для покриття наших витрат на проведення аукціонів, я їх обкладаю пдв і виписую податкову накладну. Гарантійні внески після проведення торгів не переможцю повертаємо, а переможця ми перераховуємо до бюджету. Я їх не обкладаю пдв. Хоча поступлення коштів і поверення не завжди відбуваються в одном місяця. Але це не є наші доходи, вони нам прийшли і ми їх спрямовуємо назад. До того ж це не є авансом.Консультація податкової мовчить на цю тему! Як бути в такій ситуації? Чи виписувати і реєструвати податкові, а в наступному місяці повернення виписувати коригуючі і заставляли платників реєструвати???? Чи не виписувати податкові? Підкажіть, можливо хтось на практиці з цим стикається.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

А на якій підставі Ви не обкладаєте гарантійні внески? Яким чином документально оформлюєте операції? Наскільки я розумію, під забезпечення зобов'язань (196.1.2 ПК) не підпадає.

1рина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 510
З нами з: 21 лютого 2013, 06:40
Дякував (ла): 1798 разів
Подякували: 598 разів

Повідомлення 1рина »

Письмо от 15.03.2012 г. N 7457/7/15-3417-16 Сколько участвуем в аукционах, НН от бирж не получали, только от поставщиков, после того, как биржа перечислит гарантийные взносы поставщикам, а некоторые пишут письма, чтобы биржа вернула нам деньги, а мы уже оплачиваем по факту поставки. У нас такая практика.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”