Списание неликвидн товаров

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Иван М.
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 липня 2015, 16:49
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Иван М. »

Доброго ранку. У мене на балансі є неліквідний товар, який по результатам інвентаризації потрібно списати, чи потрібно мені коригувати свій ПН кредит. Та якщо зробити уцінку товарів для спасання на 946 то умовний продаж робимо на загальну суму списання товарів чи на залишкову після уцінки товарів. ДЯкую

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Иван М. писав:Доброго ранку. У мене на балансі є неліквідний товар, який по результатам інвентаризації потрібно списати, чи потрібно мені коригувати свій ПН кредит. Та якщо зробити уцінку товарів для спасання на 946 то умовний продаж робимо на загальну суму списання товарів чи на залишкову після уцінки товарів. ДЯкую
Списання неліквідного товару прирівнюється до не госп.діяльності. Вам потрібно нарахувати податкові зобов,язання ПКУ п.198,5 пунк г)
А уцінка товарів робиться для подальшого продажу, щоб хоч якісь кошти повернути, а не для списання.

Иван М.
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 липня 2015, 16:49
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Иван М. »

Я знаю, що потрібно нарахувати под. зобовязання, його нараховувати із якої суми, до уцінки товарів чи після уцінки. Та чи потрібно коригувати податковий кредит.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Иван М. писав:Я знаю, що потрібно нарахувати под. зобовязання, його нараховувати із якої суми, до уцінки товарів чи після уцінки. Та чи потрібно коригувати податковий кредит.
вам же написали, насчитать себе обязательства- это и есть коррект. когда-то показаного НК!
прочитайте пост выше вам грамотно все написали.

Лёшик
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 22 травня 2009, 01:29
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Лёшик »

если не ошибаюсь, т оначисленные обязательства должны быть не ниже полученного кредита

cand
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 01 жовтня 2013, 09:45
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення cand »

Подскажите, можно ли регистрировать налоговые в едином реестре в выходные?

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

cand писав:Подскажите, можно ли регистрировать налоговые в едином реестре в выходные?
конечно, главное посчитать, чтоб лимита хватило.
я и отчеты в выходные делаю и отсылаю, уже в привычку вошло, никто не звонит, тихо спокойно, можно посидеть, да еще и с кофейком (в удовольствие).

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”