ремонт запасів підрядником

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Andromeda
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 04 квітня 2013, 06:34
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Andromeda »

Доброго дня!
Підприємство купує запаси, часто б/у, тому має приводити їх доладу, зазвичай за допомогою підрядників. Як акти підрядника прив'язати до собівартості?

Одразу омовлюсь, в пошуку тему шукала, були поради з приводу 1С8, для 1С7,7 таке діло не підходить, або я не туди дивлюсь

Знайомих бухгалтерів з такими ситуаціями немає, нажаль, тому благаю вашої допомоги!!

Минулий бухгалтер робила наступним чином:
приміром (опускаю зайві проводки з пдв і решти)
купівля товару - прибуткова накладна
Д28 К631 - 100 грн
Оприбуткування послуги
Д93 К631 - 200 грн
Продаж товару
Д361 К702 - 350 грн
собівартість
Д902 К28 - 100 грн!!!!!!!#swoon# #wall#

і виходить що 250 грн (350-100) гарненько падають на прибуток
потім податкова має багато питань що там на 93 і чому собівартість така мала.#g_mad#

От я і думаю як же ж його нормально зробити...

Поможіть хто чим може!!

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Andromeda писав:Доброго дня!
Підприємство купує запаси, часто б/у, тому має приводити їх доладу, зазвичай за допомогою підрядників. Як акти підрядника прив'язати до собівартості?

Одразу омовлюсь, в пошуку тему шукала, були поради з приводу 1С8, для 1С7,7 таке діло не підходить, або я не туди дивлюсь

Знайомих бухгалтерів з такими ситуаціями немає, нажаль, тому благаю вашої допомоги!!

Минулий бухгалтер робила наступним чином:
приміром (опускаю зайві проводки з пдв і решти)
купівля товару - прибуткова накладна
Д28 К631 - 100 грн
Оприбуткування послуги
Д93 К631 - 200 грн
Продаж товару
Д361 К702 - 350 грн
собівартість
Д902 К28 - 100 грн!!!!!!!#swoon# #wall#

і виходить що 250 грн (350-100) гарненько падають на прибуток
потім податкова має багато питань що там на 93 і чому собівартість така мала.#g_mad#

От я і думаю як же ж його нормально зробити...

Поможіть хто чим може!!
я бы на услуги сделала проводку Дт 28 Кт 631
в 1с8 это элементарно делается с помощью документа поступление доп.расходов, вводится на основании приходной накл. на счет семерки не подскажу, если нет ввода доп.расходов на основании прихода - может тогда ручная проводка

Andromeda
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 04 квітня 2013, 06:34
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Andromeda »

тобто
1) з початку я проводжу акт виконаних робіт від підрядника, а потім ввожу на основі прибуткової накладної документ "витрати на придбання" (расходы на приобретение), в якому чіпляю цей акт на конкретну накладну. Я правильно розумію?
2) А якщо придбання 2х різних товарів, на ремонт віддали також 2, і в акті 2 послуги різної вартості. То мені всюди розбивати на 2 документи? Щоб по 1 товару/послузі в кожному?
(не знаю чи зрозуміло описала...)

Andromeda
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 04 квітня 2013, 06:34
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Andromeda »

Andromeda писав:тобто
1) з початку я проводжу акт виконаних робіт від підрядника, а потім ввожу на основі прибуткової накладної документ "витрати на придбання" (расходы на приобретение), в якому чіпляю цей акт на конкретну накладну. Я правильно розумію?
2) А якщо придбання 2х різних товарів, на ремонт віддали також 2, і в акті 2 послуги різної вартості. То мені всюди розбивати на 2 документи? Щоб по 1 товару/послузі в кожному?
(не знаю чи зрозуміло описала...)
якщо робити як я описала в 1) то 631 задвоюється
якщо в "витратах на придбання" для субконто використовувати рахунок, а номер акту писати в примітках?
в акт звірки потрапляє, правда трохи не зручно дивитись в оборотці... але якщо немає кращого варіанту - пережити можна.
як думаєте?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Andromeda писав:
Andromeda писав:тобто
1) з початку я проводжу акт виконаних робіт від підрядника, а потім ввожу на основі прибуткової накладної документ "витрати на придбання" (расходы на приобретение), в якому чіпляю цей акт на конкретну накладну. Я правильно розумію?
2) А якщо придбання 2х різних товарів, на ремонт віддали також 2, і в акті 2 послуги різної вартості. То мені всюди розбивати на 2 документи? Щоб по 1 товару/послузі в кожному?
(не знаю чи зрозуміло описала...)
якщо робити як я описала в 1) то 631 задвоюється
якщо в "витратах на придбання" для субконто використовувати рахунок, а номер акту писати в примітках?
в акт звірки потрапляє, правда трохи не зручно дивитись в оборотці... але якщо немає кращого варіанту - пережити можна.
як думаєте?
повторюсь, про семерку не знаю. в восьмерке это выглядит так:
- введена приходная накл.
- на основании прихода делаю документ: поступление доп.расходов. так указывается исполнитель, который оказал эти самые услуги (ложится сумма на сч.631) и перечисляется товар (сумма услуг ляжет на счет 281). никакой акт по услугам отдельно вводить не надо. если у Вас в семерке такого документа нет, тогда сделать ручную проводку 281-631, где указать в субконто наименование товара и приходную накладную на его поступление. сам акт опчть таки вводить не нужно, т.к проводка сформируется этим документом.

Andromeda
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 04 квітня 2013, 06:34
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 121 раз

Повідомлення Andromeda »

Дякую!
Буду робити руцями.
Для тих у кого теж буде ця проблема - в 7, принаймні у мене, в додаткових витратах не можна вказати товар, на який ці витрати лягають. Тільки постачальника. Тому все лягає як транспортні витрати і розбивається пропорційно..
Тому, величезне дякую за пораду! Робитиму операцією.

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”