Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • О представлении Министерству доходов и сборов Украины сведений, необходимых для расчета налога на недвижимое имущество, отличное от земельного участка

О представлении Министерству доходов и сборов Украины сведений, необходимых для расчета налога на недвижимое имущество, отличное от земельного участка   

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
   
   МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
   
   НАКАЗ
   
   від 12.04.2013 р. № 699/5/38
   
   Щодо подання Міністерству доходів і зборів України відомостей, необхідних для розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки


   
   Відповідно до абзацу третього пункту 4 Порядку подання органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та органами, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, відомостей, необхідних для розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 року № 476, абзацу другого пункту 9 Порядку подання органам державної податкової служби інформації про платників податків, об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, для забезпечення ведення їх обліку, а також обчислення та справляння податків і зборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2011 року № 1386,
   
   НАКАЗУЄМО:
   
   1. Затвердити Регламент передачі інформації про об’єкти житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, у тому числі нерезидентів, що додається.
   
   2. Визначити, що інформаційні файли про об’єкти житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, у тому числі нерезидентів (далі – нерухоме майно), формуються та передаються у форматі XML-файлів.
   
   3. Суб’єктами інформаційних відносин відповідно до цього наказу є Державна реєстраційна служба України та Міністерство доходів і зборів України.
   Технічна підтримка передачі інформації про нерухоме майно здійснюється Міністерством доходів і зборів України та державним підприємством «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України.
   
   4. Встановити, що для цілей розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, пакет інформаційних файлів про нерухоме майно формується за даними Реєстру прав власності на нерухоме майно за структурою, визначеною у додатку до цього наказу, та одноразово надається Міністерством юстиції України до 15 квітня 2013 року Міністерству доходів і зборів України на з’ємному носії інформації в електронній формі із супровідним листом.
   
   5. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
   
   6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
   
   7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної реєстраційної служби України – Ворону Д.М. та заступника Міністра доходів і зборів України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
   
   
   Міністр юстиції України
   О. В. Лавринович
   
   
   Міністр доходів і зборів України
   О. В. Клименко
   
   
   Регламент передачі інформації про об’єкти житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, у тому числі нерезидентів (Завантажити)
   
   Структура інформаційного файла про нерухоме майно за даними Реєстру прав власності на нерухоме майно (Завантажити)
   
   Структура інформаційного файла (Завантажити)
   
   Структура файла-повідомлення (Завантажити)
   
   Структура каталогів на сервері обміну та послідовність виконання дій суб’єктів, які здійснюють технічну підтримку передачі інформації (Завантажити)
   
   Журнал обліку отриманих інформаційних файлів (Завантажити)
   
   Журнал обліку переданих інформаційних файлів (Завантажити)

фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
58025 141
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти