Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


  • О выплате заработной платы работникам бюджетных учреждений через государственные банки

О выплате заработной платы работникам бюджетных учреждений через государственные банки   
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 05.11.2014 р. № 31-14020-10-10/28162
   

    Міністерство фінансів на виконання резолюції Секретаріату Кабінету Міністрів України від 13.10.2014 № 37397/1/1-14 розглянуло листа АТ «Укрсиббанк» і в межах своєї компетенції повідомляє.
   
    Відповідно до пункту 1 розділу 2 протоколу № 76 від 11.09.2014 засідання Кабінету Міністрів України МВС, Міноборони, Мін’юсту, СБУ, ДФС, Адміністрації Держспецзв’язку, Адміністрації Держприкордонслужби, ДСНС, Державній служби охорони, ДПтС зобов’язані забезпечити до 01.11.2014 укладення з державними банками договорів щодо виплати заробітної плати працівникам та вжити до 01.12.2014 заходів відповідно до законодавства щодо забезпечення здійснення розрахунково-касового обслуговування державними банками суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, та інших підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління зазначених органів.
   
    При цьому, відповідно до статей 21, 41 та 42 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» зазначені органи виконавчої влади зобов’язані виконувати доручення Кабінету Міністрів України.
   
    Водночас, згідно зі статтею 24 Закону України «Про оплату праці» виплата заробітної плати може здійснюватися через установи банків, поштовими переказами на вказаний ними рахунок (адресу) з обов’язковою оплатою цих послуг за рахунок роботодавця за особистою письмовою згодою працівника.
   
    Разом з тим, постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2005 № 318 «Про удосконалення механізму виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги» встановлено, що виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ здійснюється за їх письмовою згодою через уповноважені банки, які визначаються за результатами відкритого конкурсу, що проводиться постійно діючою комісією у порядку, встановленому Міністерством фінансів.
   
    Згідно з вимогами зазначеної постанови наказом Міністерства фінансів України від 24.09.2010 року № 1086 затверджено Порядок проведення відкритого конкурсу з визначення уповноважених банків, через які має здійснюватись виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ (далі – Порядок).
   
    На сьогодні за результатами проведених конкурсів, уповноваженими є 69 банків, до яких, зокрема, належать державні банки.
   
    Відповідно до Порядку обслуговування осіб, які отримують заробітну плату в уповноваженому банку, та надання додаткових послуг банком, здійснюються на підставі договорів між уповноваженим банком та цими особами.
   
   
   Заступник Міністра
В.В. Лісовенко

фото автора У фокусі
Ушакова Лілія СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА – НОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК [Порядок 100]...
60390 142
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Нас вже image користувачів
Клуб 911 — приєднуйтесь, щоб отримати повний доступ до всіх матеріалів сайту. Це безкоштовно!
Вже з нами? Увійти