Реєстрація фізичної особи

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18037
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 1714 разів
Подякували: 9779 разів

Повідомлення Popen »

Может быть эта тема вам поможет... https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst33488p8.aspx

Ангелина777
Ученик
Повідомлень: 2
З нами з: 27 листопада 2019, 12:02
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ангелина777 »

Форумчане, точно ли можно работать в гос учреждении (в моем случае это детский садик), если на мне открыт ФОП? К налоговой говорят - что они не в курсе)))#wall# #wall# #wall#

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

http://www.registraciya.dn.ua/mozhet-li ... telem.html почитайте тут
Данным лицам запрещается:

— заниматься другой оплачиваемой (кроме медицинской практики, научной и творческой, преподавательской деятельности, судейской и инструкторской практики по спорту) или деятельностью, связанною с предпринимательством, если другое не предусмотрено законами Украины либо Конституцией;
Какая профессия у Вас? Может Вы попадаете под то что в скобках описано?

Ангелина777
Ученик
Повідомлень: 2
З нами з: 27 листопада 2019, 12:02
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Ангелина777 »

Спасибо, насколько я поняла, именно я могу,т.к. садик - это преподавательская сфера, а она попадает под исключение. Верно??

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Думаю да.

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 517
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 151 раз
Подякували: 246 разів

Повідомлення Nepogoda »

Добрый день, коллеги!
Подскажите пожалуйста, возможно ли оформить предпринимательство человеку без официальной прописки? т.е. в паспорте стоит штамп, что снято с регистрации по такому то адресу, а новой прописки нет. По факту уже несколько лет живет в другом городе.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 11932
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13227 разів
Подякували: 26210 разів

Повідомлення Яков »

Nepogoda писав:Добрый день, коллеги!
Подскажите пожалуйста, возможно ли оформить предпринимательство человеку без официальной прописки? т.е. в паспорте стоит штамп, что снято с регистрации по такому то адресу, а новой прописки нет. По факту уже несколько лет живет в другом городе.
ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
Стаття 18. Документи, що подаються заявником для державної реєстрації фізичної особи - підприємця Зображення
Зображення

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 517
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 151 раз
Подякували: 246 разів

Повідомлення Nepogoda »

Яков писав:
Nepogoda писав:Добрый день, коллеги!
Подскажите пожалуйста, возможно ли оформить предпринимательство человеку без официальной прописки? т.е. в паспорте стоит штамп, что снято с регистрации по такому то адресу, а новой прописки нет. По факту уже несколько лет живет в другом городе.
ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"
Стаття 18. Документи, що подаються заявником для державної реєстрації фізичної особи - підприємця Зображення
Но в ст.9 в п.4 "В ЄДР містятся такі відомості: 1)ПІБ;.... 5)Місцезнаходження (місце проживання або інша адреса, за якою здійснюється зв'язок з ФОПом....." Т.е. человек может зарегистрироваться ФОПом по любому адресу? Просто декларативно указать адрес фактического проживания, не имея никаких документов подтверждающих его регистрацию??? Госрегистратор разве не проверяет эти данные в Демографическом или как он там называется??? Ведь из привязки к адресу и происходит регистрация в соответствующих ДПИ, ПФУ.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 11932
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 13227 разів
Подякували: 26210 разів

Повідомлення Яков »

Змінено порядок проведення держреєстрації в електронній формі

1 квітня 2020 року Міністерством юстиції України прийнято наказ № 1307/5 «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи» (далі — наказ № 1307), офіційне опублікування якого відбулося 3 квітня 2020 року.

Цей нормативний акт вносить зміни до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Мін’юсту від 09.02.2016 р. № 359/5 (далі — Порядок № 359)

Наказом № 1307 внесено зміни до порядку проведення державної реєстрації за заявами в електронній формі. Це можна зробити, не виходячи з дому, що особливо важливо в період карантину.

Для цього із розділу ІІ Порядку № 359 виключено норми, згідно з якими:
  • документи для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в ЄДР, у зв’язку із зміною керівника юридичної особи, розміру статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) або розміру частки кожного із засновників (учасників), а також інших випадків, передбачених законами, подавалися виключно у паперовій формі;
  • у електронній формі заява та документи подаються заявником на порталі електронних сервісів.
Також викладено у новій редакції розділ IV Порядку № 359 «Особливості проведення державної реєстрації за заявами в електронній формі».

Відповідно до внесених змін Заява в електронній формі подається за умови підписання її заявником з використанням засобів електронної ідентифікації та за умови оплати послуг за державну реєстрацію в повному обсязі.

Під час державної реєстрації в електронній формі до заяви долучаються оригінали документів, передбачених законом. Плата за надання адміністративних послуг здійснюється також через Інтернет з використанням платіжних систем або програмних засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Заява в електронній формі реєструється в Єдиному державному реєстрі і за результатом реєстрації заяви заявнику надається код доступу до результатів розгляду відповідних документів.

Реєстрація заяв в електронній формі проводиться в порядку черговості їх надходження, у тому числі з урахуванням заяв, що подаються в паперовій формі.
Зображення

mss
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 11 січня 2011, 08:17
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення mss »

Сейчас можно по Закону 592 списать свой долг ЕСВ, надо только успеть подать заявление до 31.08.2020.

У меня ситуация хуже, не знаем с чего начать, везде посылают
ЧПшник зарегистрирован в 2000г, последние операции конец 2001г, с 2002г деятельность не вел, свидетельство не проплачивал, отчеты не сдавал, в ЕР как ФОП не регистрировался, в ЕР как ФОП не числится. Сейчас налоговая наложила арест на имущество, за неуплату ЕСВ. По Закону 592 можно списать эти долги, но:
налоговая посылает в ЕР для закрытия ФОП, а в ЕР , как ФОП не числится.Замкнутый круг

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”