Реєстрація фізичної особи

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Дякував (ла): 13237 разів
Подякували: 26225 разів

Повідомлення Яков »

Ничего замкнутого нет: в госреестр нужно внести сведения, а потом закрываться как ФОП
Зображення

mss
Мудрец
Мудрец
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення mss »

т.е надо зарегистрироваться как ФОП и сразу снятся? Какой датой они зарегистрируют, датой выдачи свидетельства 2001г ?

А как налоговая могла начислять налоги, если ФОПа нет в базе :?
Пы.Сы нашла в налоговой базе висит ФОП, а в ЕР нет :(

Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли

Повідомлення Яков »

mss писав:
10 серпня 2020, 15:38
т.е надо зарегистрироваться как ФОП и сразу снятся? Какой датой они зарегистрируют, датой выдачи свидетельства 2001г ?

Откройте форму заяви, которая подаётся госрегистратору (первая в списке).
Я не говорил о "зарегистрироваться ФОПом", я сказал внести сведения. В заяве ставите отметку: "Включення відомостей про фізичну особу - підприємця".
Потом в этой же форме заяви (чистой) отметите "Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем" и заполните по образцу Минюста.
Возможно ли в одной заяве указать эти два действия (включення и припинення) — не подскажу, но думаю, что скорее всего не получится. Лучше подавать отдельно...
Зображення

Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 251 раз

Повідомлення Nepogoda »

Яков писав:
10 серпня 2020, 16:43
mss писав:
10 серпня 2020, 15:38

Откройте форму заяви, которая подаётся госрегистратору (первая в списке).
Я не говорил о "зарегистрироваться ФОПом", я сказал внести сведения. В заяве ставите отметку: "Включення відомостей про фізичну особу - підприємця".
Потом в этой же форме заяви (чистой) отметите "Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем" и заполните по образцу Минюста.
Возможно ли в одной заяве указать эти два действия (включення и припинення) — не подскажу, но думаю, что скорее всего не получится. Лучше подавать отдельно...
Не получилось объединить два действия. Были у госрегистратора 31.07.- вначале внесли изменения, сейчас готовимся подать на закрытие.

Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли

Повідомлення Яков »

Как я и предполагал :)
Зображення

Nepogoda
Высший разум
Высший разум

Повідомлення Nepogoda »

Добрый день!
Вопрос может не совсем в этой теме, но в "ЕСВ" ничего подходящего не нашла.
В январе 2021г. зарегистрирован новый ФОП, который с 1февраля перейдет на ЕН 2й группы.
Где то в инете промелькнула информация, что с 01.01.2021г. Фопы-общисистемники, которые не получили доходы, освобождены от уплаты ЕСВ (как было до 2017 года). Интересует- это действительно так? Если можно ссылку на документ. Сегодня в очередной раз перечитывала закон про ЕСВ. Ничего подобного там не увидела.

Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли

Повідомлення Яков »

Nepogoda писав:
17 січня 2021, 14:14
Добрый день!
В январе 2021г. зарегистрирован новый ФОП, который с 1февраля перейдет на ЕН 2й группы.
Где то в инете промелькнула информация, что с 01.01.2021г. Фопы-общисистемники, которые не получили доходы, освобождены от уплаты ЕСВ (как было до 2017 года). Интересует- это действительно так? Если можно ссылку на документ. Сегодня в очередной раз перечитывала закон про ЕСВ. Ничего подобного там не увидела.
С 1 января редакция такая: У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді або окремому місяці звітного періоду, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування … /абз.2 пп.2), п.1 ст.7 ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»/
А раньше было без всякого "права", а обязательно
Зображення

Nepogoda
Высший разум
Высший разум

Повідомлення Nepogoda »

Яков писав:
17 січня 2021, 17:22
Nepogoda писав:
17 січня 2021, 14:14
Добрый день!
С 1 января редакция такая: У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді або окремому місяці звітного періоду, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування … /абз.2 пп.2), п.1 ст.7 ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»/
А раньше было без всякого "права", а обязательно
Меня смущает фраза в этом абзаце - "У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді або окремому місяці звітного періоду, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску;
". :?

Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 9783 рази

Повідомлення Popen »

Nepogoda писав:
17 січня 2021, 18:26
Меня смущает фраза в этом абзаце - "У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді або окремому місяці звітного періоду, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску; ". :?
"має право" - це не одне і теж, що "забов'язаний". Щось, подібне до такого:"Можу давати уроки музики, але не хочу"... 8-)
А що стосується "при цьому", то треба задати питання:"А при чому, "при цьому"?". Відповідь, гадаю, очевидна - при тому, якщо скористатися першим реченням цього абзацу, тобто, у випадку, коли виникло жгуче бажання реалізувати своє право.

Nepogoda
Высший разум
Высший разум

Повідомлення Nepogoda »

Popen писав:
17 січня 2021, 19:07
Nepogoda писав:
17 січня 2021, 18:26
Меня смущает фраза в этом абзаце - "У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному періоді або окремому місяці звітного періоду, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску; ". :?
"має право" - це не одне і теж, що "забов'язаний". Щось, подібне до такого:"Можу давати уроки музики, але не хочу"... 8-)
А що стосується "при цьому", то треба задати питання:"А при чому, "при цьому"?". Відповідь, гадаю, очевидна - при тому, якщо скористатися першим реченням цього абзацу, тобто, у випадку, коли виникло жгуче бажання реалізувати своє право.
Так и я не могу понять при чем это "при цьому". А между тем это дословная цитата из текста закона №2464.
Умеют у нас люди законы писать.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”