Договор поставки товара

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Yla
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 727
З нами з: 31 серпня 2011, 02:18
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 71 раз

Повідомлення Yla »

zxcvbnm писав:Подскажите, у меня в договоре поставки для покупателя написано "Оплата товару проводиться покупцем протягом 3-х календарних днів з моменту торимання товару . Покупець має право достроково сплатити вартість товару, в тому числі провести предоплату". По этому договору покупателю я могу выписать счет на проплату, он проплатит за товар. я выпишу расходную накладную и налоговую по дате проплаты. И по этому же договору, этому же покупателю я могу сначала отгрузить товар без проплаты, по дате отгрузки выписать расходную накладную и налоговую. Правильно?
ну да

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Така ситуація
плануємо віддавати товар контрагенту під реалізацію.отримати хочемо якусь певну суму, звісно контрагент буде продавти дорожче, це його справа. зараз мова йде про заключення договору. який було б логічніше укласти договір:
1. Поставки( але тут момент - нереалізований товар нам повертають. Якщо ж договір поставки - як повернення нереалізованого товару буде ув"язаного з договором?)
2. Договір комісії?
3. Не знаю чи є такий договір реалізації чи якось так.
ЩЕ. товар дорогий, імпортний. Хотілося б прописати це якось у договорі зміну курсу євро. Скажімо якась переоцінка товару , який віддали на реалізацію. як це правильно оофрмити?

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Мне кажется, что это будет договор комиссии (консигнация как вид договора комиссии). А вот как привязать к курсу евро, не подскажу. Может каждый месяц устанавливать новые цены.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

я теж схиляюся до договору комісії. от тільки забула уже: передаємо товар по певній ціні, вони продають за якою ціною? можуть міняти ціну?
щомісяця якось правити ціну не зовсім правильно, мені видається. Нам важливо це буде зробити тоді, коли товар буде повертатися

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

оляля писав:я теж схиляюся до договору комісії. от тільки забула уже: передаємо товар по певній ціні, вони продають за якою ціною? можуть міняти ціну?
щомісяця якось правити ціну не зовсім правильно, мені видається. Нам важливо це буде зробити тоді, коли товар буде повертатися
Сейчас спешу. Вечером постараюсь отписаться. Цена фиксированая, размер вознаграждения....

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

ДЯкую.

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Я расскажу, как я делала в еще до НКУ.
Отпускала товар по договору консигнации. Товар продолжал числиться у меня на балансе. Цена составляла столько-то, вознаграждение - столько-то. Товар продавали по моим ценам (иначе это уже не консигнация, а реализация) По итогам месяца мне давали отчет о проданном товаре: наименование - кол-во - цена - сумма - % вознаграждения - сумма вознаграждения. Допустим продали на 100 грн, вознаграждение 20 грн. На р/счет перечисляли 100-20=80 грн. Я делала продажу им на 100 грн., они мне - акт выполненных работ на 20 грн. Мой доход 100 грн., расход - 20 грн. (себестоимость само собой) И НДС не забыть. Я - на 100 грн, мне на 20 грн. (Сумма дохода/расхода уже исказилась, но я знаю, что Вы суть уловили) В договоре прописывала, что имею право прийти в магазин и проверить остатки ( но договор - другой разговор).
Были у нас такие - по отчетам продаж нет, денег соответственно тоже, мы в магазин, а там и товара-то нет.

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Если хотите, сброшу статью на электронку "Работа на условиях комиссии
Налоговые последствия для комитента и комиссионера" Уже по НКУ

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

бкдь ласка! bor_lviv@ukr.net

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Часть отправила

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”