Витяг і виписка з ЄДР

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

voko писав:
18 серпня 2020, 12:21
Ребекка писав:
18 серпня 2020, 12:10

тільки що отримала витяг, все вдалося . У Вас на робочому столі з"явився значок "ІТ користувач..."?
сам документ змогла отримати тільки після відключення блокувальника реклами.
Дякую за відповідь. Так, блокувальник реклами відключений. На робочому столі нема такого значка.
якщо при встановлені програми не прибирали галочку в "встановити значок на робочому столі", то просто не вдалося її встановити. Спробуйте ще раз.

voko
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 637
З нами з: 07 травня 2012, 16:00
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 323 рази

Повідомлення voko »

Ось що вийшло з тих двох днів квесту, який влаштувало нам (принаймні мені - точно) міністерство юстиції.

Отримати платний витяг з ЄДР - епопея.

На прикладі операційної системи Ubuntu це виглядає так.

Сумлінно прочитав Настанову користувача, завантажив і встановив пакунок euswi.64.deb, встановив плагін ІІТ Користувач ЦСК-1. Бібл. підп. (web-р.).

Під час спроби виконати ідентифікацію за допомогою ЕЦП у всіх хромоподібних браузерах - Google Chrome, Chromium, Opera, Brave, Vivaldi - з'являється неправдиве повідомлення
Виникла помилка при взаємодії з криптографічною бібліотекою. Бібліотеку web-підпису не запущено або не інстальовано у системі. Для продовження необхідно запустити або інсталювати бібліотеку web-підпису.

Інсталяційний пакет web-бібліотеки підпису
Інсталяційний пакет бібліотеки підпису (web-розширення)
Настанова користувача

Відбувається перевстановлення зв'язку з криптобібліотекою, зачекайте...
Не проходить ініціалізація ЦСК, відтак і обрати файл особистого ключа також немає можливості.

У Mozilla Firefox по іншому. Тільки після того, як пакунок euswi.64.deb було встановлено через Термінал, відбулась ініціалізація ЦСК. А особистий ключ підтягнувся після того, як я його перемістив з зовнішнього диска у теку ./home/Download/

Та не все так просто.

Витяг сформований, плата проведена, а отримати витяг - дзуськи!

Повертаюсь у Chromium і вже там отримую нарешті витяг.

Ну хіба ж не красунчики-програмісти працюють у мінюсті?!.

Вони і телефон технічної підтримики зафіґачили такий самий. Спробуйте
Технічна підтримка
Call-центр: 0-800-508-584
Дурне це все, непродумане і невиправдане. Чи треба було винаходити колесо, якщо у всіх браузерах вхід, наприклад, у Електронний кабінет з тими самими ЦСК і особистими ключами відбувається просто?

Риторичне запитання. Не заради нас вони там працюють.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

а в когось виходить зараз подивитись безкоштовний запит? В мене застряє на роботі і не завантажується.

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 868
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »

Ребекка писав:
20 серпня 2020, 11:34
а в когось виходить зараз подивитись безкоштовний запит? В мене застряє на роботі і не завантажується.
А Вы обратили внимание на этот пунктик:
"кількість сторінок, що відкриваються з кожної IP-адреси за певний проміжок часу та максимальна кількість результатів пошуку обмежена, що обумовлено запобіганням перевантаження бази даних ЄДР запитами."
Мне почему то кажется, что причина именно в этом. Типа больше двух раз в день или сутки не беспокоить. Ну написали бы конкретно, что в день можно столько раз посмотреть в этот реестр. Очередное "покращання".

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Nepogoda писав:
20 серпня 2020, 12:49
Ребекка писав:
20 серпня 2020, 11:34
а в когось виходить зараз подивитись безкоштовний запит? В мене застряє на роботі і не завантажується.
А Вы обратили внимание на этот пунктик:
"кількість сторінок, що відкриваються з кожної IP-адреси за певний проміжок часу та максимальна кількість результатів пошуку обмежена, що обумовлено запобіганням перевантаження бази даних ЄДР запитами."
Мне почему то кажется, что причина именно в этом. Типа больше двух раз в день или сутки не беспокоить. Ну написали бы конкретно, что в день можно столько раз посмотреть в этот реестр. Очередное "покращання".
так я первый раз попросила :(
нужно разработчику написать, что за х..нь они придумали :evil:
Востаннє редагувалось 20 серпня 2020, 13:26 користувачем Ребекка, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Ребекка писав:
20 серпня 2020, 11:34
а в когось виходить зараз подивитись безкоштовний запит? В мене застряє на роботі і не завантажується.
Вчора я дивилася одне підприємство, то видало зразу, а зараз спеціально попробувала, точно не завантажується.

Аватар користувача
Nepogoda
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 868
З нами з: 02 вересня 2018, 09:55
Звідки: Odessa
Дякував (ла): 284 рази
Подякували: 409 разів

Повідомлення Nepogoda »

Ребекка писав:
20 серпня 2020, 13:21
Nepogoda писав:
20 серпня 2020, 12:49
Ребекка писав:
20 серпня 2020, 11:34
а в когось виходить зараз подивитись безкоштовний запит? В мене застряє на роботі і не завантажується.
А Вы обратили внимание на этот пунктик:
"кількість сторінок, що відкриваються з кожної IP-адреси за певний проміжок часу та максимальна кількість результатів пошуку обмежена, що обумовлено запобіганням перевантаження бази даних ЄДР запитами."
Мне почему то кажется, что причина именно в этом. Типа больше двух раз в день или сутки не беспокоить. Ну написали бы конкретно, что в день можно столько раз посмотреть в этот реестр. Очередное "покращання".
так я первый раз попросила :(
У меня утром получилось один раз посмотреть, а потом та же история, что и у Вас. Прочитала этот пунктик и подумала : классная отмазка.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »


Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

Коллеги, добрый день!
Подскажите, где можно еще получить вытяг из ЕДР в электронном виде? На сайте минюста получить не удается :x , моих способностей не хватает :unknown:

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Aj писав:
20 жовтня 2020, 15:15
Коллеги, добрый день!
Подскажите, где можно еще получить вытяг из ЕДР в электронном виде? На сайте минюста получить не удается :x , моих способностей не хватает :unknown:
почему? там же все просто :) https://usr.minjust.gov.ua/content/home

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”