Як правильно відкритися - допоможіть

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Сурикат писав:Здравствуйте! Помогите, пожалйуста, разобраться с регистрацией. Подали регистратору документы на регистрацию ФЛП. Сегодня должны уже зарегистрироваться...но непойму как сейчас происходит регистрация на ЕН? Я регистратору подаю Заяву на ЕН 3 группы? Или же в ГНИ еду подавать эту Заяву? И если же я вновь созданный ФЛПшник, то с этого же месяца буду плательщиком ЕН?
посмотрите п. 298.1.1 (4) НК

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Сурикат писав:Здравствуйте! Помогите, пожалйуста, разобраться с регистрацией. Подали регистратору документы на регистрацию ФЛП. Сегодня должны уже зарегистрироваться...но непойму как сейчас происходит регистрация на ЕН? Я регистратору подаю Заяву на ЕН 3 группы? Или же в ГНИ еду подавать эту Заяву? И если же я вновь созданный ФЛПшник, то с этого же месяца буду плательщиком ЕН?
Лучше подать заяву в ГНИ: так надежнее. У госрегистратора она может и потеряться или могут даже селёдку завернуть...

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

Сурикат писав:Здравствуйте! Помогите, пожалйуста, разобраться с регистрацией. Подали регистратору документы на регистрацию ФЛП. Сегодня должны уже зарегистрироваться...но непойму как сейчас происходит регистрация на ЕН? Я регистратору подаю Заяву на ЕН 3 группы? Или же в ГНИ еду подавать эту Заяву? И если же я вновь созданный ФЛПшник, то с этого же месяца буду плательщиком ЕН?
Зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка не передбачає сплату податку на додану вартість, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації. (п.298.1.2 Податкового кодексу України).

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/NalC ... dil14.aspx
© Buhgalter911.com

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”