Які вибрати КВЕДи?

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Lora7812
Ученик

Повідомлення Lora7812 »

Доброго ранку. Допоможіть підібрати правильний КВЕД. ТОВ планує організацію та проведення конкурсу-фестивалю. Свого майна не має. Все буде орендувати. Захід для осіб будь-якого віку. Також питання чи може цим зайнятись ФОП 3 група, та чи такі самі кведи. Дякую

Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Дякував (ла): 13237 разів
Подякували: 26225 разів

Повідомлення Яков »

К сведению:
291.5. Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп:
291.5.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:
10) діяльність з організації, проведення гастрольних заходів;
КВЕДы смотрите здесь: 82.30,
82.30
Цей клас включає організування, просування і/або проведення різних подій, таких як бізнес-покази, збори, конференції та зустрічі, з організацією та наданням персоналу для роботи в місцях проведення подібних заходів або без надання персоналу.
74.90
74.90
Цей клас включає діяльність із надання широкого переліку послуг, що їх зазвичай надають комерційним клієнтам. До них відносять ті види діяльності, які потребують високого професійного, наукового й технічного рівня, але не включають поточні, рутинні функції і які зазвичай не потребують багато часу.
Цей клас також включає:
  • діяльність агентів і агентств від імені фізичних осіб, що зазвичай беруть пайову участь у створенні продукту кіноіндустрії, театральних постановках або в іншому розважальному бізнесі та спортивних заходах або виданні книг, ігор, творів мистецтва та фотографії разом з видавцями, продюсерами тощо
93.29
93.29
Цей клас також включає:
  • діяльність продюсерів або підприємців у сфері мистецтва з певними приміщеннями або без них
и в этом разделе: http://kved.ukrstat.gov.ua/KVED2010/90/KVED10_90_0.html
Розділ 90
Діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг

Цей розділ включає
управління установами та надання послуг для задоволення культурних і розважальних потреб клієнтів. Він також включає виробництво та сприяння проведенню, участь у сценічних виступах, виставах, призначених для публічного огляду, надання художнього, творчого й технічного персоналу для створення художньої продукції та організації сценічних виступів.
Это не все КВЕДы. В зависимости от организации работы (одно ТОВ, один ФОП, ТОВ+ФОП или др.) могут быть добавлены другие КВЕДы
Зображення

dunyasha
Мудрец
Мудрец
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення dunyasha »

Добрый день, подскажите, может ли ФОП заниматься бухгалтерскими услугами и какой КВЕД для этого нужно выбрать?

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Дякував (ла): 425 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення buh_vika »

Подскажите, оптовая торговля метизами, болтами и т.д. подходят коды: 46.74 Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього, 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
ЕН 3 группа

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Добрый день.Читал что квед 86,90 попадает под обязательное применение РРО уже с 01.01.2021г.Если у меня основная деятельность- консультация психолога,какой квед лучше выбрать чтобы не применять РРО? Я нашел 88.99-вроде подходит.но не знаю насчет РРО

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Где можно узнать попадает ли мое КВЕД под РРО

IMES
Ученик

Повідомлення IMES »

Добрый день.

Я открываю ФОП на третьей группе единого налога. Собираюсь открыть интернет магазин с бадами и хочу подключить Новую Почту для доставки товаров моим клиентам. У меня на сайту будет отображена отдельно стоимость товара и стоимость Новой почты за доставку товара но сумма оплаты будет одна, то есть клиент оплачивает товар + сумму за доставку одной операцией у меня на сайте с помощью интернет эквайринга(онлайн оплаты).

Могу ли я принимать оплату за доставку или посредничество в доставке ? Как мне отображать эту операцию - как стоимость за товар (я просто увеличу стоимость товара на сумму доставки новой почты) или как отдельно сумму за товар + сумму за посредничество в доставке ? Нужны мне квэды по почтовой деятельности (53.20) ?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”