Передача документації бухгалтеру, що приймається на роботу

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
tdovgal
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 624
З нами з: 13 травня 2013, 05:38
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 253 рази

Повідомлення tdovgal »

Вика23 писав:Как можно "построїти на його підприємстві досконалу систему обліку" без опыта работы?
И как можно учиться на пустом месте, одной?
Учиться нужно, как по мне, работая с сильным опытным бухгалтером (замом).
А "вариться" самой в "каше" очень тяжело.
Nata 0704 писала раньше, что у неё есть с кем посоветоваться, есть опытный бух который будет помогать. Фразу которую Вы привели (насчёт досконалости) я написала подрузамевая некоторую иронию. Естевственно одной трудно, но если это единственный шанс начать...

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Вика23 писав:Как можно "построїти на його підприємстві досконалу систему обліку" без опыта работы?
И как можно учиться на пустом месте, одной?
Учиться нужно, как по мне, работая с сильным опытным бухгалтером (замом).
А "вариться" самой в "каше" очень тяжело.
да, тяжело, но при желании - вполне возможно

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Очень много сейчас девочек, освоивших 1С и совершенно ничего не понимающих в проводках и составлении баланса. О налоговом планировании я совсем молчу.
Вероятно, я не права, и им совсем не нужно знать, что такое "проводка" и каков принцип составления баланса.

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Вика23 писав:Очень много сейчас девочек, освоивших 1С и совершенно ничего не понимающих в проводках и составлении баланса. О налоговом планировании я совсем молчу.
Вероятно, я не права, и им совсем не нужно знать, что такое "проводка" и каков принцип составления баланса.
Абсолютно согласно. Но, надеюсь, Nata 0704 к эти девочкам не относится, иначе бы так переживала и не интересовалась бы документами.

Nata 0704
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 13 листопада 2014, 23:56
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Nata 0704 »

Так, бухгалтер фірми не має права підпису, тому не переживає.

alona.kisilyuck
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 липня 2015, 10:02
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення alona.kisilyuck »

Доброго дня. Не знаю в яку тему писати. Прошу вашої поради. За спеціальність я бухгалтер, але досвіду роботи немаю. Зараз зявилася можливість влаштуватися на роботу, але бухгалтера на даному підприємству немає уже 4 місяці, звіти здавала юрист з телефоним супроводом бухгалтера з іншої організації, проте у мене є сумніви в правильності цих звітів. Плюс є заборгованість по сплаті ПДВ та ЄСВ у звязку з не повною сплатою замовниками за надані послуги (ведеться судова тяганина). Розумію що це не зовсім хороший варіант, але без досвіду роботи ніхто не хоче брати на роботу. Що порадите? Передавати бухгалтерію нема кому.

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

alona.kisilyuck писав:Доброго дня. Не знаю в яку тему писати. Прошу вашої поради. За спеціальність я бухгалтер, але досвіду роботи немаю. Зараз зявилася можливість влаштуватися на роботу, але бухгалтера на даному підприємству немає уже 4 місяці, звіти здавала юрист з телефоним супроводом бухгалтера з іншої організації, проте у мене є сумніви в правильності цих звітів. Плюс є заборгованість по сплаті ПДВ та ЄСВ у звязку з не повною сплатою замовниками за надані послуги (ведеться судова тяганина). Розумію що це не зовсім хороший варіант, але без досвіду роботи ніхто не хоче брати на роботу. Що порадите? Передавати бухгалтерію нема кому.
решение принимать Вам! но перед принятием решения стоит хорошо взвесить все за и против. лично у меня когда-то был опыт работы в такой "конторе" (назовем ее так). хотя опыт работы у меня не маленький, я проработала 3 месяца и ушла. бардак в документации (это мягко сказано), долги, не выплата зарплаты и т.д. удачи Вам!

загляните на эту страничку позже, может кто-то даст Вам совет.

anastasiya.kr83
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 179
З нами з: 06 грудня 2012, 04:42
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 36 разів

Повідомлення anastasiya.kr83 »

alona.kisilyuck писав:Доброго дня. Не знаю в яку тему писати. Прошу вашої поради. За спеціальність я бухгалтер, але досвіду роботи немаю. Зараз зявилася можливість влаштуватися на роботу, але бухгалтера на даному підприємству немає уже 4 місяці, звіти здавала юрист з телефоним супроводом бухгалтера з іншої організації, проте у мене є сумніви в правильності цих звітів. Плюс є заборгованість по сплаті ПДВ та ЄСВ у звязку з не повною сплатою замовниками за надані послуги (ведеться судова тяганина). Розумію що це не зовсім хороший варіант, але без досвіду роботи ніхто не хоче брати на роботу. Що порадите? Передавати бухгалтерію нема кому.
Чтобы набраться опыта идите помощником главного бухгалтера, пусть за копейки, но получите опыт. А на таком предприятии кроме головной боли и прочих неприятностей больше ничего не получите.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

alona.kisilyuck писав:Доброго дня. Не знаю в яку тему писати. Прошу вашої поради. За спеціальність я бухгалтер, але досвіду роботи немаю. Зараз зявилася можливість влаштуватися на роботу, але бухгалтера на даному підприємству немає уже 4 місяці, звіти здавала юрист з телефоним супроводом бухгалтера з іншої організації, проте у мене є сумніви в правильності цих звітів. Плюс є заборгованість по сплаті ПДВ та ЄСВ у звязку з не повною сплатою замовниками за надані послуги (ведеться судова тяганина). Розумію що це не зовсім хороший варіант, але без досвіду роботи ніхто не хоче брати на роботу. Що порадите? Передавати бухгалтерію нема кому.
Від себе можу сказати таке. Деколи дійсно краще відмовитися від такого, бо на вас, як на посадовій особі буде ще й кримінальна відповідальність, а з тими штрафами, які зараз поприймали по трудовому законодавству, то особливо великих розмірів досягти легко #g_cray2# Перед тим, як приймати рішення іти туди, потрібно добре переглянути документи, наскільки все серйозно запущено. Також потрібно вияснити, які плани у керівництва по погашенню боргів, бо люди всякі бувають, а на бухгалтера зіпхати все простіше простого. Виправляти помилки і налагоджувати облік - це важко і довго і коштує грошейю Без досвіду роботи - це великий ризик іти на таку роботу, тому добре подумайте, бо ви у себе одна!
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

alona.kisilyuck
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 04 липня 2015, 10:02
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення alona.kisilyuck »

Natalenna писав:
alona.kisilyuck писав:Доброго дня. Не знаю в яку тему писати. Прошу вашої поради. За спеціальність я бухгалтер, але досвіду роботи немаю. Зараз зявилася можливість влаштуватися на роботу, але бухгалтера на даному підприємству немає уже 4 місяці, звіти здавала юрист з телефоним супроводом бухгалтера з іншої організації, проте у мене є сумніви в правильності цих звітів. Плюс є заборгованість по сплаті ПДВ та ЄСВ у звязку з не повною сплатою замовниками за надані послуги (ведеться судова тяганина). Розумію що це не зовсім хороший варіант, але без досвіду роботи ніхто не хоче брати на роботу. Що порадите? Передавати бухгалтерію нема кому.
Від себе можу сказати таке. Деколи дійсно краще відмовитися від такого, бо на вас, як на посадовій особі буде ще й кримінальна відповідальність, а з тими штрафами, які зараз поприймали по трудовому законодавству, то особливо великих розмірів досягти легко #g_cray2# Перед тим, як приймати рішення іти туди, потрібно добре переглянути документи, наскільки все серйозно запущено. Також потрібно вияснити, які плани у керівництва по погашенню боргів, бо люди всякі бувають, а на бухгалтера зіпхати все простіше простого. Виправляти помилки і налагоджувати облік - це важко і довго і коштує грошейю Без досвіду роботи - це великий ризик іти на таку роботу, тому добре подумайте, бо ви у себе одна!
Саме прекрасно розумію, що все це резиковано. Проте керівництво завіряє що розрахується з заборгованістю, і дозволяє оформити мою посаду як мені буде "спокійніше". Якщо оформитися "бухгалтером без права піпису" віповіальність буде менша? Віповідальності я не боюся, але тільки не хочеться за когось відбиватися. По штатному є гол.бухгалтер і бухгалтер. Як оформити документально правильно? Можливо в пос.інструкціцї прописати що віповідальності по сплаті податків не несу?

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”