Сверка по платежам

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

оляля писав:В Медку є заява - прошу видати мені довідку про відсутність заборгованості з бюджетом. і вибір форми- електронна чи паперова. Хтоьс користувався вже цим?
последний раз пыталась это сделать в феврале, не работало. в итоге понесла "ножками" в налоговую.

Алина89
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 15 травня 2013, 08:31
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Алина89 »

Хочу поделиться сегодняшним моим опытом получения справки об отсутствии налогового долга(нам нужно было для тендера)через медок. Первым делом необходимо создать Запрос (J1300301),почти сразу приходит Справка в электр. виде (J1400301). Но нам нужна была справка с мокрой печатью, а для этого нужно распечатать эту справку с Медка и пойти в ЦОП, что поставили печать.Вооружившись "Вісником под.служби" № 30 от 10.08.12г., где сказанно:

"Отримати паперове підтвердження Довідки, раніше отриманої в електронному вигляді, може кожний платник податків. При цьому витрати часу на очікування — від звернення і до видачі, які раніше вимірювалися у днях, — стали вимірюватися годинами або навіть хвилинами.
Надання паперової форми Довідки забезпечується через віконце залу (секції) видачі довідок і дозвільних документів центру обслуговування платників податків.
Відповідальний за надання такої Довідки працівник сервісної служби (при підтвердженні факту направлення ОДПС Довідки в електронному вигляді) невідкладно замовляє негайне виготовлення підрозділом погашення податкового боргу паперового оригіналу відповідної Довідки та її підписання керівником податкового органу, яку терміново передають до центру обслуговування платників податків для видачі такої Довідки безпосередньо замовнику."

я и пришла в ЦОП. Показала справку, полученную через Медок и попросила поставить подпись и печать. На что он сказал, что Начальника нет, приходите завтра(а справка мне нужна была на сегодня). Приехала в офис, позвонила в "Пульс Под. службы", рассказала ситуацию...у меня спросили хочу ли я оставить Скаргу, я сказала Да. Назвала фамилию инспектора,свои данные. И буквально через пару минут мне сказали,чтоб я подъезжала за справкой.





Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Алина89 писав:Хочу поделиться сегодняшним моим опытом получения справки об отсутствии налогового долга(нам нужно было для тендера)через медок. Первым делом необходимо создать Запрос (J1300301),почти сразу приходит Справка в электр. виде (J1400301). Но нам нужна была справка с мокрой печатью, а для этого нужно распечатать эту справку с Медка и пойти в ЦОП, что поставили печать.Вооружившись "Вісником под.служби" № 30 от 10.08.12г., где сказанно:

"Отримати паперове підтвердження Довідки, раніше отриманої в електронному вигляді, може кожний платник податків. При цьому витрати часу на очікування — від звернення і до видачі, які раніше вимірювалися у днях, — стали вимірюватися годинами або навіть хвилинами.
Надання паперової форми Довідки забезпечується через віконце залу (секції) видачі довідок і дозвільних документів центру обслуговування платників податків.
Відповідальний за надання такої Довідки працівник сервісної служби (при підтвердженні факту направлення ОДПС Довідки в електронному вигляді) невідкладно замовляє негайне виготовлення підрозділом погашення податкового боргу паперового оригіналу відповідної Довідки та її підписання керівником податкового органу, яку терміново передають до центру обслуговування платників податків для видачі такої Довідки безпосередньо замовнику."

я и пришла в ЦОП. Показала справку, полученную через Медок и попросила поставить подпись и печать. На что он сказал, что Начальника нет, приходите завтра(а справка мне нужна была на сегодня). Приехала в офис, позвонила в "Пульс Под. службы", рассказала ситуацию...у меня спросили хочу ли я оставить Скаргу, я сказала Да. Назвала фамилию инспектора,свои данные. И буквально через пару минут мне сказали,чтоб я подъезжала за справкой.


А нас сьогьодні продинамили з завіренням електронної довідки ((( в понеділок підемо "воювати"

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”