Підтверджуємо відомості про юр.особу

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Олімпієць
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 22 червня 2011, 02:57
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Олімпієць »

IrinkaSvetl писав:popen Зображення
а внизу Регистрационную карточку (форма 6) подписывает директор, ставим дату, а печать предприятия ставить надо?
обязательно!!! печать и подписи, и если идет не директор,то довереность...на описи(которую выдают) нужно будет подписаться!!!!

Олімпієць
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 139
З нами з: 22 червня 2011, 02:57
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Олімпієць »

Golka писав:Поясніть , будь ласка, а якщо я ніколи нічого не подавала і звіти до сих пір приймають в податковій,то чим мені це загрожує? Є якісь штрафні санкції?
пока ничем, но если они это заметят, то могут быть большие неприятности, у меня у знакомой свидетельства ндс лишили, так как в реестре стояла отметка что не знаходиться за адресою!!!!! мало того, я читала что они должны за месяц до того присылать письмо, но им не присылали, поэтому это серьезно, не тяните!!
я до того как мне не рассказали про то что могут лишить свидетельства ндс и не знала про эту форму 6, и понесла сразу по всем моим фирмам, несмотря на то что некоторые прострочились

Golka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 87
З нами з: 04 травня 2011, 08:04
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Golka »

Олімпієць писав:
Golka писав:Поясніть , будь ласка, а якщо я ніколи нічого не подавала і звіти до сих пір приймають в податковій,то чим мені це загрожує? Є якісь штрафні санкції?
пока ничем, но если они это заметят, то могут быть большие неприятности, у меня у знакомой свидетельства ндс лишили, так как в реестре стояла отметка что не знаходиться за адресою!!!!! мало того, я читала что они должны за месяц до того присылать письмо, но им не присылали, поэтому это серьезно, не тяните!!
я до того как мне не рассказали про то что могут лишить свидетельства ндс и не знала про эту форму 6, и понесла сразу по всем моим фирмам, несмотря на то что некоторые прострочились
Дякую за відповідь! Нас вже впринципі позбавили ПДВ давно))) За юр.адресою нічого не знаходиться,то може щось і приходило. Хоча за відсутність на юр.адресі теж не хвалять. Але думаю,якщо нема діяльності то може минеться))
А якщо подавати форму 6,то це ж повинен подавати керівник чи хтось за довіреністю,або рекомендованим листом? Хтось просто прийти і подати не може. Правильно я розумію? Просто з цим якраз проблема. Засновники,директори не сильно спроможні це зробити,а рекомендованим нема як,бо на юр.адресі пусто

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Можете это сделать и Вы, только доверенность произвольной формы (где-то выше был образец)

ksunj
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 23 грудня 2011, 04:19

Повідомлення ksunj »

Nataliya 2201 Можете это сделать и Вы, только доверенность произвольной формы (где-то выше был образец)
выше не нашлось! подкажите где можно взять образец доверенности!

ksunj
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 23 грудня 2011, 04:19

Повідомлення ksunj »

ksunj писав:Nataliya 2201 Можете это сделать и Вы, только доверенность произвольной формы (где-то выше был образец)
выше не нашлось! подкажите где можно взять образец доверенности!

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Зразок з Департаменту державної реєстрації
Дата
Доручення
Даним дорученням уповноважується Іванов Іван Іванович, (паспорт ЕЕ №111111 вид. Харківським РВ ГУМВС України в Харківській обл. 11.01.1999р.) надати документи Товариства з обмеженою відповідальністю "........" до Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Харківської міської ради для здійснення усіх реєстраційних дій і запитів та отримати документи після їх реєстрації.
Термін дії доручення до .......
Директор ПІБ

Yanika
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 08 липня 2011, 04:54
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Yanika »

Подскажите, а если мы подавали форму №4 на внесення змін, то мне надо в этом году подавать форму 6 на підтвердження відомостей? Я уже тихо схожу с ума... не помню в начале года подтверждала сведения о себе или нет... и когда мне теперь "сдаваться " реестратору?

ksunj
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 23 грудня 2011, 04:19

Повідомлення ksunj »

СПАСИБО Яночка!!!!#thank2#

Olgamica
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 22 грудня 2011, 02:12
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Olgamica »

Может кому-то пригодится. В Деснянской райдержадминистрации прием юр. лиц по форме №6 в кабинете №108 с 9-30ч до 13-00ч. В понедельник буду делать попытку №2. Сегодня людей не было вообще....

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”