Звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в неприбуткових організаціях
FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2359 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

Orhidea писав:Добрый день! Подскажите,пожалуйста!! Получили в 2017 г Рішення про включення до реєстру неприбуткових з 19.01.2017
Вопрос по годовой отчетности: за период с 1,01,17 по 18,01,17 сдавать Декларацию по прибыли ,а с 19,01,17 по 31,12,17-отчет об использовании доходов и финотчетность?
Спасибо!!
Аналогичная ситуация, поднимал этот же вопрос, без ответа
Есть консультация гни, случай когда неприбыльщик теряет неприбыльность

У разі виключення неприбуткової організації з Реєстру за власною ініціативою (крім випадків, передбачених пп. 133.4.3 п. 133.4 ст. 133 вищезазначеного Кодексу) та переходу на загальну або спрощену систему оподаткування в установленому порядку ця організація повинна подати до контролюючого органу за місцем обліку таку податкову звітність:

за період перебування у Реєстрі — Звіт за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року з показниками діяльності, обчисленими за період перебування у Реєстрі, та фінансову звітність за рік — протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (наприклад, за 2017 р. з граничним строком подання декларації 01.03.2018 р.);

за період перебування на загальній системі оподаткування — декларацію за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року з показниками діяльності, обчисленими за період перебування на загальній системі оподаткування, та фінансову звітність за рік — протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (наприклад, за 2017 р. з граничним строком подання декларації 01.03.2018 р.);

за період перебування на спрощеній системі оподаткування (зокрема, на третій групі спрощеної системи оподаткування) — податкову декларацію платника податку третьої групи (юридичні особи) за базовий звітний (податковий) період із показниками діяльності, обчисленими за період перебування на спрощеній системі оподаткування, — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.


Думаю, что ситуация аналогичная - два отчета

У меня другой вопрос:
если не было деятельности- все нули, надо ли сдавать пустышки Звит Неприб+ФЗ и ДекуПрибыли+ФЗ ? ? ?

и надо ли в статистику ФЗвит пустышку ?

и надо ли 1-ГО пустышку в статистику ?

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

Orhidea писав:Добрый день! Подскажите,пожалуйста!! Получили в 2017 г Рішення про включення до реєстру неприбуткових з 19.01.2017
Вопрос по годовой отчетности: за период с 1,01,17 по 18,01,17 сдавать Декларацию по прибыли ,а с 19,01,17 по 31,12,17-отчет об использовании доходов и финотчетность?
Спасибо!!
Насколько я знаю, если только зарегистрировалась неприб. организация и в течен. 10 дней подали в налоговую заяву по форме 1-РН и вас внесли в реестр неприбыльных, тогда сдается только Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації додатків – форми фінансової звітності, если Вы не вписались в эти сроки , тогда подаете отчет по неприбыльным и отчет по прибыли

jovtenuy
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 04 лютого 2018, 13:38

Повідомлення jovtenuy »

Добрый день! не подскажите в звіті про діяльність громадської організації неприбуткова проставляются суммы фактически одержанных денежных средств или как в звіті о доходах по расходам .

Victoria ♥♥♥
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 20 лютого 2013, 02:33
Дякував (ла): 140 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Victoria ♥♥♥ »

Подскажите какие сроки сдачи "ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації" в 2018 году ???

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

Victoria ♥♥♥ писав:Подскажите какие сроки сдачи "ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації" в 2018 году ???
до 01 марта 2018

partitura
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 09 січня 2017, 19:09
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення partitura »

Victoria ♥♥♥ писав:Подскажите какие сроки сдачи "ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації" в 2018 году ???
o
И одновременно с финансовым отчетом для малых предприятий, в конце бланка звіту, есть расшифровка

Victoria ♥♥♥
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 20 лютого 2013, 02:33
Дякував (ла): 140 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Victoria ♥♥♥ »

partitura писав:
Victoria ♥♥♥ писав:Подскажите какие сроки сдачи "ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації" в 2018 году ???
o
И одновременно с финансовым отчетом для малых предприятий, в конце бланка звіту, есть расшифровка
Подскажите, мы подаем пустышку, я так понимаю, что нужно и пустышку фин.отчета.
Не подскажете где форму фин.отчета взять? Буду благодарна.

partitura
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 09 січня 2017, 19:09
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення partitura »

Victoria ♥♥♥ писав:
partitura писав:
Victoria ♥♥♥ писав:Подскажите какие сроки сдачи "ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації" в 2018 году ???
o
И одновременно с финансовым отчетом для малых предприятий, в конце бланка звіту, есть расшифровка
Подскажите, мы подаем пустышку, я так понимаю, что нужно и пустышку фин.отчета.
Не подскажете где форму фин.отчета взять? Буду благодарна.
Здесь, на сайті, 911 раздел бланків,фінзвітність

Ната_SH
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 07 лютого 2018, 10:05
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Ната_SH »

Добрый день. Прошу подсказать доходы неприбыльной организации состоят из членских взносов, компенсации услуг по эл.эн и аренды. В отчете по непрыбыльным организациям нужно ли выделять в отдельную строку в прочие доходы компесацию услуг по эл.эн и ареду (інші доходи) или можно все относить в "разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів"

катерина19
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 01 лютого 2017, 14:15
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення катерина19 »

Добрый день! Помогите пожалуйста советом:
При составлении оборотки по неприбыльной организации получается Дт сальдо 791 счета - может быть такое????, в коммерцион.организ-х я знаю оно закрывается 44 счетом, а что делать в неприбыльной????
У меня получается расходов больше, чем доходов .

Відповісти

Повернутись до “Облік в неприбуткових організаціях”