АВАНСОВЫЕ платежи по налогу на прибыль

Розділ III ПКУ
halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

додаток ЗП ,вказуються сплачені авансові внески за 2015.Питання це мають бути саме сплачені (по грошам ) чи нараховані авансові внески?
у 2015 я лише оплачувала січень-лютий за 2013,а решту не перераховувала,так як в мене була переплата...

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

halasky писав:додаток ЗП ,вказуються сплачені авансові внески за 2015.Питання це мають бути саме сплачені (по грошам ) чи нараховані авансові внески?
у 2015 я лише оплачувала січень-лютий за 2013,а решту не перераховувала,так як в мене була переплата...
Сума нарахованих авансових внесків за період січень – грудень 2015 року відображається в повному обсязі в рядку 16.1 Додатка ЗП до декларації.

http://buhgalter911.com/ShowArticle.asp ... 67&year=-1

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

ЛюдмилаВас писав:У кого то получилось вернуть переплаты по авансовым платежам?
Переплату по авансовым вернули 3 марта, Киев, Оболонский р-н, письмо отвозила 19 февраля, все довольно оперативно.

bolya2009
Оракул
Оракул
Повідомлень: 201
З нами з: 06 квітня 2015, 12:32
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 40 разів

Повідомлення bolya2009 »

Nadiy писав:
halasky писав:додаток ЗП ,вказуються сплачені авансові внески за 2015.Питання це мають бути саме сплачені (по грошам ) чи нараховані авансові внески?
у 2015 я лише оплачувала січень-лютий за 2013,а решту не перераховувала,так як в мене була переплата...
Сума нарахованих авансових внесків за період січень – грудень 2015 року відображається в повному обсязі в рядку 16.1 Додатка ЗП до декларації.

http://buhgalter911.com/ShowArticle.asp ... 67&year=-1

А мы вот в декларации за 2014 год и за 2015 год показали именно уплаченные взносы, потому что была переплата, и платили только в январе-феврале 2014 года, потом не платили с марта по декабрь 2014 года, ПО
у что была переплата с 2013 года, потом в январе-феврале 2015 года заплатили остаток т.к. переплата закончилась
Выяснилось все только в марте 2016 года (декларации за 2014 и 2015 года были убыточными)

Теперь вот надо сдать уточненку за 2014 год, исправить там додаток ЗП и строку декларации, поставив не уплаченные взносы, а начисленные, то есть увеличить их сумму


кто-нибудь уже уточнял 2014 год по новой форме декларации 2015 года ????????? помогите....ведь за 2014 год ни финрезультат не показывали, куча додатков уже нет сейчас тех

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

коллеги, подскажите, пожалуйста, если в 2016 году мы перейдем рубеж в 20млн, то нужно будет платить авансовые платежи в 2017 или эту норму отменили?

КИА
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 112
З нами з: 30 листопада 2011, 01:49
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення КИА »

«Платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок із цього податку в розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого в податковій звітності за три квартали 2016 року.

Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку в податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань».
Актуально для предприятий с оборотом меньше 20 млн.?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

КИА писав:«Платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок із цього податку в розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого в податковій звітності за три квартали 2016 року.

Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку в податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань».
Актуально для предприятий с оборотом меньше 20 млн.?
ПКУ
"137.5. Річний податковий (звітний) період встановлюється для таких платників податку: ...
в) платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за показниками Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), за попередній річний звітний (податковий) період, не перевищує 20 мільйонів гривень. ..."

Ніяких авансів, ніяких інших декларацій з прибутку за інший період

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

Я полагаю, что 137.5 НКУ не имеет отношение к авансам за 9 мес 2016 года, потому что:
38. Платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.

Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку у податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов’язань.

У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах, визначених статтею 123 цього Кодексу.


ЕСТЬ ПОДОЗРЕНИЕ, что ДЕКУ ЗА 9 ММСЯЦЕВ будут сдавать ВСЕ: и свыше 20 млн оборот и менее, именно в 2016 году, как компенсация, что теперь раз в год предприятия с оборотом менее 20 млн платят.
Есть у кого-то есть другая информация, буду благодарна!

Пока Кодекс говорит, что подавать деку и платить за 9 месяцев будут ВСЕ.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Helen_Marlen писав:Я полагаю, что 137.5 НКУ не имеет отношение к авансам за 9 мес 2016 года, потому что:
38. Платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.
Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку у податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов’язань.
У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах, визначених статтею 123 цього Кодексу.
ЕСТЬ ПОДОЗРЕНИЕ, что ДЕКУ ЗА 9 ММСЯЦЕВ будут сдавать ВСЕ: и свыше 20 млн оборот и менее, именно в 2016 году, как компенсация, что теперь раз в год предприятия с оборотом менее 20 млн платят.
Есть у кого-то есть другая информация, буду благодарна!

Пока Кодекс говорит, что подавать деку и платить за 9 месяцев будут ВСЕ.
Не видумуйте, Кодекс нічого такого не говорить (в якій статті ви це вичитали)
Я вам написала, що пишеться в ПКУ щодо малих підприємств, нічого не змінилось в 2016 році, все так як в 2015, здаємо річну декларацію і ВСЕ.

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

Татьяна ТС писав:
Helen_Marlen писав:Я полагаю, что 137.5 НКУ не имеет отношение к авансам за 9 мес 2016 года, потому что:
38. Платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.
Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку у податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов’язань.
У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах, визначених статтею 123 цього Кодексу.
ЕСТЬ ПОДОЗРЕНИЕ, что ДЕКУ ЗА 9 ММСЯЦЕВ будут сдавать ВСЕ: и свыше 20 млн оборот и менее, именно в 2016 году, как компенсация, что теперь раз в год предприятия с оборотом менее 20 млн платят.
Есть у кого-то есть другая информация, буду благодарна!

Пока Кодекс говорит, что подавать деку и платить за 9 месяцев будут ВСЕ.
Не видумуйте, Кодекс нічого такого не говорить (в якій статті ви це вичитали)
Я вам написала, що пишеться в ПКУ щодо малих підприємств, нічого не змінилось в 2016 році, все так як в 2015, здаємо річну декларацію і ВСЕ.
Татьяна ТС, Вы тон немного смените, пожалуйста.
Если Вы не в курсе, то почитайте ст.38 подразделение 4 раздел ХХ переходных положений, а потом уже выдавайте свою безаппеляционное сообщение
типа "ничего не придумываете, кодекс ничего такого не говорит".
Потому и обсуждаем, что Кодекс "говорит". Другое дело как это буде реализовано для "малышей".

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”