может ли предприятие снять средства с р/с

Розділ III ПКУ
Юлия Я.
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2016, 19:51
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Юлия Я. »

Лапа писав:
Юлия Я. писав:
nat@lochka писав:Повертала на зарплатну картку з призначенням : Повернення ПФД засновнику П.І.П. по договору № від......
Вот и я так думаю.
Но другого знакомого бух.почему-то смущает выплата на карту учредителю (это не з/пл карта, просто "карта для выплат").
Воть, решила посоветоваться.
Сделайте доп соглашение к договору ВФП, где пропишите реквизитыми для возвращения - данные карты... и всё...
Под мониторинг банка попадают операции от 150 тыс.
Банк может снять дополнительную комиссию- уточните у банка

Да-да, все верно, комиссию банк снимает.
Спасибо за идею о ДС к Договору!

Yavzes2019
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 10 квітня 2020, 20:12
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yavzes2019 »

Добрый день, какие на сегодня актуальные способы снятия средств со счета предприятия для определенных нужд? Спасибо

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Yavzes2019 писав:
10 квітня 2020, 20:18
Добрый день, какие на сегодня актуальные способы снятия средств со счета предприятия для определенных нужд? Спасибо
КОШТИ, ЩО ЗНІМАЮТЬСЯ З РОЗРАХУНКОВОГО РАХУНКУ В БАНКУ МОЖУТЬ БУТИ ВИКОРИСТАНІ ЛИШЕ НА ЦІЛІ, ПОВ’ЯЗАНІ З ГОСПОДАРСЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА. Від підприємства документальне підтвердження на будь-яке зняття готівки - закупівельний акт; закупівельна відомість; податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, кредитний договір; договір поставки; договір транспортування; договір зберігання).....
У разі зняття коштів через корпоративну платіжну картку працівниками підприємства, або отримання готівки з каси банку. Ці кошти вважаються виданими під звіт.

Yavzes2019
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 10 квітня 2020, 20:12
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yavzes2019 »

Велика подяка. Прошу просвітити, є така подія. Клієнт оплатив за закупку товару продукти сумму без ПДВ. Частину товару, я як підприємство з ПДВ закуповую з ПДВ, залишок хочу зняти для закупівлі товару за готівку. Чи можливий такий варіант? Який оптимальний вихід з такої ситуації? Буду дуже вдячний.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Yavzes2019 писав:
13 квітня 2020, 15:51
Велика подяка. Прошу просвітити, є така подія. Клієнт оплатив за закупку товару продукти сумму без ПДВ. Частину товару, я як підприємство з ПДВ закуповую з ПДВ, залишок хочу зняти для закупівлі товару за готівку. Чи можливий такий варіант? Який оптимальний вихід з такої ситуації? Буду дуже вдячний.
Чому сплатили без ПДВ, якщо Ви платник ПДВ? Зняти кошти можете на господарські потреби , на всі потрачені кошти потрібні документи , відповідальна особа, що закуповувала товар повинна скласти авансовий звіт. Якщо підзвітна особа відзвітує за меншу суму з документальним підтвердженням то решту повернути в касу . Не повернуті кошти ставите в дохід підзвітній особі зі сплатою ПДФО.

Yavzes2019
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 10 квітня 2020, 20:12
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yavzes2019 »

Спасибо. Картина следующая, я пока в одном лице директор-бугалтер, это конечный потребитель, я знал что он без ПДВ, закупка продтоваров. Они оплатили 50 тыс, теперь вот дальше, я как поставщик закупил для них часть товара с НДС 20 тыс, а вторую часть, так как нет возможности купить по хорошей цене,хочу купить за наличку, снять нал с р/с предприятия. Купить планирую на оптовой базе, товарные накладные будут, понятно что без НДС. Вот теперь главный вопрос- можно ли так сделать, какие плюсы и минусы, если будут.... Прошу помочь в данном вопросе. (Я понимаю, что самое оптимальное оплатили по безналу, купил-продал по безналу с ндс)

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Yavzes2019 писав:
13 квітня 2020, 21:30
Спасибо. Картина следующая, я пока в одном лице директор-бугалтер, это конечный потребитель, я знал что он без ПДВ, закупка продтоваров. Они оплатили 50 тыс, теперь вот дальше, я как поставщик закупил для них часть товара с НДС 20 тыс, а вторую часть, так как нет возможности купить по хорошей цене,хочу купить за наличку, снять нал с р/с предприятия. Купить планирую на оптовой базе, товарные накладные будут, понятно что без НДС. Вот теперь главный вопрос- можно ли так сделать, какие плюсы и минусы, если будут.... Прошу помочь в данном вопросе. (Я понимаю, что самое оптимальное оплатили по безналу, купил-продал по безналу с ндс)
Мінус тільки в тому, що ВИ платник ПДВ, отже, ВИ ПОВИННІ продавати товари з ПДВ (є винятки , але не у Вашому випадку). Навіть, якщо покупець не платник ПДВ!!! Я зрозуміла, що у Вас бухгалтера нема, тому все докладно розписувала. Зняли готівку - підтверджуючі документи куди потрачено ,авансовий звіт. знято 100 грн. , підтверджено доками на 100 грн - все ок.навіть на ринках видають товарні чеки.Знято 100 - документів нема або повернути на рахунок чи в касу 100 грн. (Повернуто в касу і залишилось в ній, отже, затвердити ліміт каси, бо при перевірці ці кошти врахують як надлишкові - штраф),або в дохід директору, нарахувати ПДФО, сплатити на відповідний бюджетний рахунок, здати звіт 1дф. Але то вже бухгалтер...Ваше завдання по можливості простіше вести діяльність, Ви і так ПДВшник, краще з тим по розбирайтесь, це - дружня порада. І на Вашому місці (виходячи з умови ) я б купила товар на ринку за готівку, попросила документи на товар ( на енну суму), оприходувала товар на фірму та зняла цю енну суму з р/рахунку або перевела на особисту картку. У Вас же завдання легально зняти готівку :)

Yavzes2019
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 10 квітня 2020, 20:12
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yavzes2019 »

Ещё раз огромное спасибо, и если опять конкретно, чтобы свести к общему. Купить товар на еную сумму сразу планирую, товарные накладные будут, ставлю на приход, по безналу провести можно будет купленный товар за наличку с купленным товаром по безналу или нет? И накладная на отгрузку должна быть с пдв.... Вот что для меня "немного" непонятно....

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Yavzes2019 писав:
13 квітня 2020, 22:54
Ещё раз огромное спасибо, и если опять конкретно, чтобы свести к общему. Купить товар на еную сумму сразу планирую, товарные накладные будут, ставлю на приход, по безналу провести можно будет купленный товар за наличку с купленным товаром по безналу или нет? И накладная на отгрузку должна быть с пдв.... Вот что для меня "немного" непонятно....
Товар , що куплений за нал. Через авансовий звіт ставите на приход (по тим товарним накладним). Згідно цього авансового звіту знімете кошти з рахунку. Далі - це товар фірми и продавати по безналу можете. Продаєте все з ПДВ, по першій події формуєте податкові накладні, реєструєте їх в єдиному реєстрі податкових накладних, в кінці місяця здаєте декларацію з ПДВ, платите податок. Я б радила щоб вхідний ПДВ все-таки був, бо є вірогідність того, що фірму заблокують. АЛЕ ТО ІНША ТЕМА!!! Зі зняттям коштів розібрались. Знайдіть знайомого бухгалтера, якщо не хочете наймати . Самі напартачите собі на голову, якщо вже цього не наробили. Удачі.

Yavzes2019
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 10 квітня 2020, 20:12
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Yavzes2019 »

Зрозумів. Дякую

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”