Декларація на прибуток!!!

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Polly писав:Доброго всем дня!
Вопрос по поводу отрицательного результата в декларации за 2015г.:
кто-нибудь получал запрос из налоговой с просьбой "надати пояснення"?
Хочу сослаться на 136.06 ЗІР - и не отвечать.
ст.46.4 пку
У разі необхідності платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.

а як вам таке:
"описувала все як є (девальвація гривні до євро, зростання цін на енергоносії і т.д. і т.п.) Ну і "на десерт" про те, що ми чесні платники податків, вантаж яких непомірно тисне на наші плечі і безсовісні конкуренти , які виводять гроші в офшори і роздають відкати направо-наліво відбирають у нас замовлення,
і не зацікавилися б ви краще такими ось фірмами, і не залишили б нас в спокої ...а, так, ще про політичну нестабільність в країні (у мене останні запити були якраз в той час коли суцільні вибори-перевибори були) - типу весь бізнес стоїть, повний застій-простий ...вже не знаю чи то набридло їм мій марення читати чи то ще чого ... але після таких опусів не питали ...

Аватар користувача
Irina911
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1367
З нами з: 27 листопада 2015, 11:03
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 925 разів

Повідомлення Irina911 »

#topcls# Предлагаю декларацию по прибыли обсуждать в одной теме http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst5003p178.aspx

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”