Код пільги 11020193

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Елена Любимова
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 15 квітня 2015, 13:38
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення Елена Любимова »

Добрий день. Бюджетна установа комунальної форми власності у звіті про суми податкових пільг за 2014 рік і раніше вказувала пільгу 11020193 "Від оподаткування звільняються доходи неприбуткових установ і організацій отриманих у вигляді коштів або майна, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань". Підкажіть будь-ласка, згідно нового довідника, яку пільгу маємо ставити? Дякую.

Tanya H
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 22 липня 2014, 10:37
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Tanya H »

Елена Любимова писав:Добрий день. Бюджетна установа комунальної форми власності у звіті про суми податкових пільг за 2014 рік і раніше вказувала пільгу 11020193 "Від оподаткування звільняються доходи неприбуткових установ і організацій отриманих у вигляді коштів або майна, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань". Підкажіть будь-ласка, згідно нового довідника, яку пільгу маємо ставити? Дякую.
Такого коду пільги зараз немає. В налоговій мені сказали, що ще не розроблений довідник. Раніше в неприбутковій організації я подавала звіт про суми податкових пільг з податку на прибуток з кодом пільги 11020193, сьогодні я хотіла відправити звіт але теж не знайшла такого коду пільги, передзвонила в налогову і мені сказали подавати цей звіт через 3 місяці (за півріччя) коли буде розроблений довідник пільг. Якийсь маразм!!!

Відповісти

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”