Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

Лариса М писав:
Svetikbuh писав:
electro писав: На семинаре в Киеве всё-таки ориентировали, чтобы 1-пп за 2019 год сдать последний раз.

Логику такого требования, ИМХО, вижу в унификации, т.к. разрешено сдавать Деки и по форме J0100117 (по крайней мере часть уже сдали, получили квит.2 и пересдавать не будут), и по форме J0100118
Я маю намір послухати пана electro, який на відміну від мене був на семінарі, та здати останній раз звіт про пільги. А декларацію здам J0100117, щоб не дублювати дані. Якось так.
Я також так хотіла, але в Медку вже оновлена декларація з додатками.
А ось окремого звіту з податкових пільг я в Медку і не бачу.
Та, ну що ви. Там дві деки - J0100117 і J0100118 на вибір. І звіт про пільги є . J0201406

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Svetikbuh писав:
Лариса М писав:
Svetikbuh писав: Я маю намір послухати пана electro, який на відміну від мене був на семінарі, та здати останній раз звіт про пільги. А декларацію здам J0100117, щоб не дублювати дані. Якось так.
Я також так хотіла, але в Медку вже оновлена декларація з додатками.
А ось окремого звіту з податкових пільг я в Медку і не бачу.
Та, ну що ви. Там дві деки - J0100117 і J0100118 на вибір. І звіт про пільги є . J0201406
Пільги знайшла, дякую. А коло 117 стоїть відмітка відмінено. Це мене і вибило.

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

Це точно в МЕДку?. Немає в мене ніякої відмітки "відмінено". Пробую заповнювати - все працює. Доречі, сьогодні оновлювала МЕДок.

electro
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 січня 2016, 18:05
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення electro »

Svetikbuh писав:
Лариса М писав:
Svetikbuh писав: Я маю намір послухати пана electro, який на відміну від мене був на семінарі, та здати останній раз звіт про пільги. А декларацію здам J0100117, щоб не дублювати дані. Якось так.
Я також так хотіла, але в Медку вже оновлена декларація з додатками.
А ось окремого звіту з податкових пільг я в Медку і не бачу.
Та, ну що ви. Там дві деки - J0100117 і J0100118 на вибір. І звіт про пільги є . J0201406
#smile3#
1) На семинаре сам не был, информация от знакомой участницы семинара;
2) Деку по прибыли отправил по форме J0100117, квит.1 по Деке и приложениям пришли нормально, значит форма рабочая!
3) Ну чтобы по строкам не спорить, кстати стр.3 - это сумма из Р1 с убытками прошлых периодов, берите строку "Чистий прибуток" из "Звіт про фінансові результати", если прибыль есть. Если нет, то и 1ПП - нет

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Svetikbuh писав:Це точно в МЕДку?. Немає в мене ніякої відмітки "відмінено". Пробую заповнювати - все працює. Доречі, сьогодні оновлювала МЕДок.
Так, в Медку. Стоїть Відмінено з 31.12.2019р. І я сьогодні оновлювала.
Я вже відправила нову і вже 2 кв отримала. Зараз Пільги заповнюю.(Перший і останній раз) До речі про цей звіт знайшла цікаву інформацію:
Формою Звіту, а також Порядком № 1233 не передбачено механізму подання уточнюючого Звіту. З огляду на те, що Звіт складається наростаючим підсумком з початку року, податківці дозволяють допущені помилки виправити у черговому Звіті у межах року (категорія 135.02 ЗІР). Отже, якщо схибите у першоквартальному Звіті, матимете ще досить часу виправитися. Однак минулорічні помилки у такий спосіб виправити не вийде, оскільки форма Звіту не містить для цього необхідних рядків. Проте радимо подумати, чи варто взагалі морочити голову з виправленням показників Звіту.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Жодного покарання за помилки в поданому Звіті ПКУ не встановлює. Головне — вчасно його подати.
Отже, фіскали не зможуть пред’явити платнику податків жодних претензій щодо змісту Звіту. Зокрема, якщо платник податків неправильно обрахує суму пільги або взагалі забуде зазначити інформацію про певну пільгу, якою користувався у звітному періоді, для нього це не матиме жодних наслідків. Парадоксально, але факт .

electro
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 січня 2016, 18:05
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення electro »

Лариса М писав:
Svetikbuh писав:
Лариса М писав: Я також так хотіла, але в Медку вже оновлена декларація з додатками.
А ось окремого звіту з податкових пільг я в Медку і не бачу.
Та, ну що ви. Там дві деки - J0100117 і J0100118 на вибір. І звіт про пільги є . J0201406
Пільги знайшла, дякую. А коло 117 стоїть відмітка відмінено. Це мене і вибило.
У меня Соната, есть оба варианта. Можно выбирать

electro
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 січня 2016, 18:05
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення electro »

electro писав:
Svetikbuh писав:
Лариса М писав: Я також так хотіла, але в Медку вже оновлена декларація з додатками.
А ось окремого звіту з податкових пільг я в Медку і не бачу.
Та, ну що ви. Там дві деки - J0100117 і J0100118 на вибір. І звіт про пільги є . J0201406
#smile3#
1) На семинаре сам не был, информация от знакомой участницы семинара;
2) Деку по прибыли отправил по форме J0100117, квит.1 по Деке и приложениям пришли нормально, значит форма рабочая!
3) Ну чтобы по строкам не спорить, кстати стр.3 - это сумма из Р1 с убытками прошлых периодов, берите строку "Чистий прибуток" из "Звіт про фінансові результати", если прибыль есть. Если нет, то и 1ПП - нет
Всё Ок! Пришла квит. 2 Отчет принят #yahoo#

electro
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 11 січня 2016, 18:05
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення electro »

VVM писав:
electro писав:
VVM писав:
У Вас эта форма корректно открываеться , нету смещения страниц?
На сайте всё Ок, только в Лиге нужна регистация как я понял.
А так, не открывал, без надобности.
У меня Соната, там всё Ок.
Кстати думаю сдавать по форме J.....117, если что-то не так система вернет с пометкой "не действующая", ИМХО#smile3#
К сожалению не ОКей , зарегился спецом #wall# . Попробуйте , если не тяжело а то может у меня какой глюк , дабы проверить.
Открывается Нормально

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Нужно подать уточненку за 3 квартала по прибыли. В графе 2 и 3 ставлю отметку Х "Три квартала" или в 2 ставить период год?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Dfcbkbcf писав:Кто подавал декларации по прибыли уже у всех лягли начисления в кабинете?
Я 29.01.2020 отправила, до сих пор глухо, в перегляде звитности она висит со статусом "перевирена"
?

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”