Поворотна фінансова допомога

Pirozhochek
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 01 листопада 2021, 11:24

Повідомлення Pirozhochek »

Nelli-Nelli писав:
01 листопада 2021, 22:41
Фінансову допомогу Ви як засновник маєте право внести, в касі зазначаєте - фінансова допомога засновника ПІП, щоб не платити податки підприємство повинно повернути її протягом 12 місяців.
Т.е. я вношу деньги от себя ( Васи Пупкина) и в течении следующего года я эти деньги буду снимать со счета, как возврат? К сожалению, у меня и в следующем году будет дырка в оборотах - часть арендаторов ушла, а часть работает так, без бумаг.
Nelli-Nelli писав:
01 листопада 2021, 22:41
...Знайти уставні документи, печатки, Електронний цифровий підпис… І найняти бухгалтера, він Вам допоможе із заборгованістю, обліком та звітністю. Та і з братом не помішає помиритись)
В этом тоже проблема: уставные у него, печать тоже. Помириться не получиться - человек подсел на наркоту, спустил все деньги, залез в долги к бандитам... Тут дело не в ссоре даже, я не могу рисковать детьми и пожертвовать ими не могу, даже ради брата. Он взрослый 45-летний мужик, и сам разрушил свою жизнь. А мои дети несовершеннолетние, я за них отвечаю.
Nelli-Nelli писав:
01 листопада 2021, 22:41
До речі, про заборгованість із з/плати, підприємство та посадова особа - це все Ваше.
https://www.legalaid.gov.ua/publikatsiy ... oyi-platy/
Прочитала, но все равно не поняла. Я ж сама себе не выплачивала (налоги плачены регулярно, а вот на саму з/п денег не хватало). Что ж я сама на себя штаф наложу? или в налоговую напишу?

Да, и бухгалтер у нас есть, просто не оформлен. Отчеты сдавала. Но в этом вопросе толково я не услышала, что мне сделать. Ну или я её не понимаю :(

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Т.е. я вношу деньги от себя ( Васи Пупкина) и в течении следующего года я эти деньги буду снимать со счета, как возврат? К сожалению, у меня и в следующем году будет дырка в оборотах - часть арендаторов ушла, а часть работает так, без бумаг.

Так
В этом тоже проблема: уставные у него, печать тоже.

перевіряйте на сайті мінюсту інформацію, може, вже і не Ви вже засновник
https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search
Відштовхуйтесь від того, що документи втрачено. А вони все-одно потрібні будуть для банку, так точно.
можете перейти у ДІЇ на модельний статут
копію паперового статуту може видати держреєстратор, але там певна процедура
https://uteka.ua/publication/commerce-1 ... redprinyat
2. Свідоцтво про держреєстрацію вже не видаються, формуєте платну Виписку підприємства на сайті мінюсту.
https://usr.minjust.gov.ua/content/paid-search
3. подати в податкову Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. Бо якщо п-во давно створене, то у Вас на руках Свідоцтво, а новий документ - Витяг. це можете зробити в ел.кабінеті платника.

3. печатка вже не обов'язкова для підприємств. Але якщо будете відновлювати, що зараз без проблем, то потрібно буде пред'являти установчі документи.
4. Карточки, р/рахунок контролюєте тільки Ви. Якщо карточок нема на руках , тоді блокуйте як втрачені.
Прочитала, но все равно не поняла. Я ж сама себе не выплачивала (налоги плачены регулярно, а вот на саму з/п денег не хватало). Что ж я сама на себя штаф наложу? или в налоговую напишу?
головне в звітності заборгованість не показувати, бо штрафи накладатимуть контролюючі органи.
Тут уважно - "ВИПЛАТИЛИ ВЧАСНО ЧЕРЕЗ КАСУ"!!! шляхом "внесення" тих же сум в касу (формулювання поворотна матеріальна допомога від Васи Пупкина), з часом зможете повернути вже з р/рахунку. тут нічого не втрачаєте. Зараз мені може прилетіти, що каси нема - формуєте тільки касові документи! прибутковий, видатковий, відомість на виплату з/плати.

Blanka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 31 липня 2012, 07:52
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Blanka »

Подскажите, пожалуйста, 01.08.2018 была получена возвратная фин. помощь от директора сроком на 5 лет. Но директор уволился, фин помощь при увольнении не выплатили. Можно ли сейчас выплатить эту фин. помощь, хотя он и уволен давно?
И срок исковой давности для включения не вернувшейся фин. помощи в доход считается от даты получения фин. помощи или после окончания договора 3 года отсчитывается?

Pirozhochek
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 01 листопада 2021, 11:24

Повідомлення Pirozhochek »

Nelli-Nelli писав:
02 листопада 2021, 12:01
перевіряйте на сайті мінюсту інформацію, може, вже і не Ви вже засновник
https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search
Відштовхуйтесь від того, що документи втрачено. А вони все-одно потрібні будуть для банку, так точно.
...
засновник я, тут без изменений. В банке есть старые заверенные доки, они сейчас работают больше через приложение в онлайне. Поэтому и со счетами проблем нет, через онлайн все идет.
Nelli-Nelli писав:
02 листопада 2021, 12:01
2. Свідоцтво про держреєстрацію вже не видаються, формуєте платну Виписку підприємства на сайті мінюсту.
https://usr.minjust.gov.ua/content/paid-search
сделала, когда отчет в налоговую надо было сдать, тогда же и печать новую сделала (просили только паспорт)
Nelli-Nelli писав:
02 листопада 2021, 12:01
3. подати в податкову Запит на отримання витягу з реєстру платників єдиного податку. Бо якщо п-во давно створене, то у Вас на руках Свідоцтво, а новий документ - Витяг. це можете зробити в ел.кабінеті платника.
Вот тут не поняла. Лазила в этом кабинете вообще никакой инфы не нашла (ни как о физике, ни как о юрике), не говоря о том, где эти запросы делать.
Nelli-Nelli писав:
02 листопада 2021, 12:01
головне в звітності заборгованість не показувати, бо штрафи накладатимуть контролюючі органи.
Тут уважно - "ВИПЛАТИЛИ ВЧАСНО ЧЕРЕЗ КАСУ"!!! шляхом "внесення" тих же сум в касу (формулювання поворотна матеріальна допомога від Васи Пупкина), з часом зможете повернути вже з р/рахунку. тут нічого не втрачаєте. Зараз мені може прилетіти, що каси нема - формуєте тільки касові документи! прибутковий, видатковий, відомість на виплату з/плати.
Тут тоже не совсем дошло. В отчетах, что в налоговую бух-р сдает задолженность не показывается, это есс-но. Про кассу - вообще не поняла. Я обычно, формировала в личном кабинете платежку, c назначением "виплата з/п за... податки сплачені такого-то числа без ПДВ". До декрета было такое, что вносила деньги в кассу с назначением как "Фин.допомога", а потом проводки необходимые делала уже из личного кабинета.

Или вы имели в виду такое: я вношу в кассу (в моем случае на расч. сч.) деньги (ну, напр, 10000) с формулировкой ВМП от Васи Пупкина по договору такому-то, и через день к примеру, снимаю их как з/п. Потом, конечно, не знаю, будущее пока во мраке.
И еще, я могу прописать в договоре, что сумма, напр. 50 тыс, будет вноситься частями по 10 тыс. и вносить их, напр. в течении пары/тройки месяцев или надо каждый раз новый договор рисовать?

Спасибо.

vitalyk89
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 грудня 2021, 21:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vitalyk89 »

Добрий вечір!

Птрібно періодично Засновнику/Директору (одна особа) поповнювати рахунок ТОВ (платник податку на загальних підставах) готівкою (або з карти Приват24) Поворотно-фінансової допомоги.

Хотілося б при цьому не оплачувати банку комісії 4% при її знятті (декілька років тому Приват ввів комісію 4% при знятті ПФД)

Питання, як можна оформити інший договір між фіз. особою (директором, засновником) і ТОВ.
Може договір позики чи ще якась інший вид, тобто щоб не вказувати ці гроші як поворотно-фінансову допомогу

Знаю людей, які практикують таке, поповняють через приват24 і потім виводять назад на приват24 (карта директора, він же і засновник) і не платять комісії

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

vitalyk89 писав:
07 грудня 2021, 22:04
Добрий вечір!

Птрібно періодично Засновнику/Директору (одна особа) поповнювати рахунок ТОВ (платник податку на загальних підставах) готівкою (або з карти Приват24) Поворотно-фінансової допомоги.

Хотілося б при цьому не оплачувати банку комісії 4% при її знятті (декілька років тому Приват ввів комісію 4% при знятті ПФД)

Питання, як можна оформити інший договір між фіз. особою (директором, засновником) і ТОВ.
Може договір позики чи ще якась інший вид, тобто щоб не вказувати ці гроші як поворотно-фінансову допомогу

Знаю людей, які практикують таке, поповняють через приват24 і потім виводять назад на приват24 (карта директора, він же і засновник) і не платять комісії
перейдіть в інший банк, приматбанк взагалі останнім часом втратив совість із своїми комісіями.

vitalyk89
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 грудня 2021, 21:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vitalyk89 »

Ребекка писав:
08 грудня 2021, 09:25
vitalyk89 писав:
07 грудня 2021, 22:04
Добрий вечір!

Птрібно періодично Засновнику/Директору (одна особа) поповнювати рахунок ТОВ (платник податку на загальних підставах) готівкою (або з карти Приват24) Поворотно-фінансової допомоги.

Хотілося б при цьому не оплачувати банку комісії 4% при її знятті (декілька років тому Приват ввів комісію 4% при знятті ПФД)

Питання, як можна оформити інший договір між фіз. особою (директором, засновником) і ТОВ.
Може договір позики чи ще якась інший вид, тобто щоб не вказувати ці гроші як поворотно-фінансову допомогу

Знаю людей, які практикують таке, поповняють через приват24 і потім виводять назад на приват24 (карта директора, він же і засновник) і не платять комісії
перейдіть в інший банк, приматбанк взагалі останнім часом втратив совість із своїми комісіями.


Дякую за відповідь!

Може порадите який?

стефания3108
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:41
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення стефания3108 »

Подскажите!! Если фин. Помощь от учередитела была внесена допустим в марте 2021 сроком на 1 год. То её нужно вернуть до 31.12.2021 или до марта 2022(если так то как эту сумму отображать в балансе?)

стефания3108
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:41
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення стефания3108 »

стефания3108 писав:
13 грудня 2021, 21:32
Подскажите!! Если фин. Помощь от учередитела была внесена допустим в марте 2021 сроком на 1 год. То её нужно вернуть до 31.12.2021 или до марта 2022(если так то как эту сумму отображать в балансе?)
Подскажите пожалуйста!!! Кто разбирается в этом вопросе.

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

стефания3108 писав:
13 грудня 2021, 21:32
Подскажите!! Если фин. Помощь от учередитела была внесена допустим в марте 2021 сроком на 1 год. То её нужно вернуть до 31.12.2021 или до марта 2022(если так то как эту сумму отображать в балансе?)
Повернути потрібно до 01.03.2022р. В бух.обліку така допомога відображається на рах. 685 і в балансі "Інші поточні зобовязання".

Відповісти

Повернутись до “Доходи”