Отримані кошти від нерезидента, як оплата за надані послуги.

Наталичка
Знаток
Повідомлень: 20
З нами з: 17 вересня 2013, 13:27
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Наталичка »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, якощо мої підприїмство (резидент) надало послуги по будівництву колії фірмі (нерезиденту) на території іншої держави, як такі доходи відобразити в подаковому обліку та який відсоток податку на прибуток нарахувати та сплатити з таких доходів за перше півріччя 2017 року????? Поможіть, тому що з нерезидентами я стикнулась вперше!!!!! Буду дуже вдячна!!!!

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Доброго ранку, це не рекламні послуги, і не перерахування відстотків нерезиденту - тут прибуток 18% та пдв, оподатковується як звичайна операція.

Наталичка
Знаток
Повідомлень: 20
З нами з: 17 вересня 2013, 13:27
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Наталичка »

Ні ПДВ тут не має адже послуги надані не на митній території України!!! Якщо ПДВ все таки нараховується, то дайте ссилку на ст. закону про ПДВ!

impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

якщо Ваші роботи підпадають під пункти 186,2.1-186.2.2, то ПДВ не нараховується, інакше п. 186,4. І я порадила б Вам все таки оподаткувати цю операцію ПДВ.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3910
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 601 раз
Подякували: 1882 рази

Повідомлення Маруся10 »

НН с 0%

Наталичка
Знаток
Повідомлень: 20
З нами з: 17 вересня 2013, 13:27
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Наталичка »

Підпадає під 18.2.2./в), а що тут можуть бути якісь сумніви??? Йдеться мова про будівництво залізничного полотна, яке знаходиться саме на території іншої держави!

Хорив
Ученик
Повідомлень: 1
З нами з: 16 грудня 2017, 16:33

Повідомлення Хорив »

Интересно!

Відповісти

Повернутись до “Доходи”