Дохід при довгострокових договорах

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 412
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 168 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення barash_vn »

Доброго дня!!! Підкажіть будь-ласка таку ситуацію.
Підприємство у 2007 р. заключило довгостроковий договір на буд. роботи. Сам акт виконаних робіт був підписаний у 2009 р. Розрахунки по договору йшли частинами в 2009р, 2010, 2011, 2012рр. Як правильно треба показати податок на прибуток - по надходженню коштів, чи в періоді підписання акту?????
Це підприємство вели до мене, а я зараз не знаю як правильно поступити!!!!!!!!!! як бути?!?!?!? Допоможіть, хто знає.
Дякую.

Маргаритка
Ученик
Повідомлень: 4
З нами з: 29 березня 2012, 05:40
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Маргаритка »

barash_vn, готуючи Дек на прибуток ( аналогічна ситуація ) зрозуміла, що необхідно скористатися ст.137.3 ПК.#rtfm# Але як реалізувати ці вимоги, нажаль, не знаю. Дивлячись на Ваш лист від 21 січня розумію, що до цього часу Ви все ж таки знайшли вихід як підрахувати прибуток. Прохання допомогти і мені. Дякую.

barash_vn
Гений
Гений
Повідомлень: 412
З нами з: 04 квітня 2011, 13:39
Дякував (ла): 168 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення barash_vn »

Маргаритка писав: barash_vn, готуючи Дек на прибуток ( аналогічна ситуація ) зрозуміла, що необхідно скористатися ст.137.3 ПК.#rtfm# Але як реалізувати ці вимоги, нажаль, не знаю. Дивлячись на Ваш лист від 21 січня розумію, що до цього часу Ви все ж таки знайшли вихід як підрахувати прибуток. Прохання допомогти і мені. Дякую.
Да, я знайшла вихід з цієї ситуації. Довго консультувалась в податковій, але вихід завжди є.
Згідно ст. 137.3 ПК я умовно показала ВД в процентному відношенні до фактичних витрат за період.
Декларацію здала, ніби все нормально .
У Вас згідно довгострокового договору є запланований, прибуток, витрати і дохід. Виходячи з договірних витрат і фактичних витрат в проценному відношенні рахуєте умовний прибуток. По закінченню робіт скоригуєте ВД і ВВ.

stavros_sparrow
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 10 травня 2012, 05:37
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення stavros_sparrow »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста!
У нас адвокатское бюро.
Заключили договор с клиентом о правовой помощи на сумму 12500 грн в марте 2015 года.
Сумма по договору должна быть внесена клиентом на наш счет в течении 3х месяцев после подписания договора.
Акт приема-передачи услуг подписывается по окончания всех исполнительных (судебных) производств. Это может быть и середина 2016 и начало 2017 года, но никак не 2015!!!

Какие у нас проводки?
Когда ставить эту сумму в доход? (2015 или 2016-2017)

Відповісти

Повернутись до “Доходи”