Благодійна допомога!!

Юлия11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 599
З нами з: 22 липня 2011, 11:10
Дякував (ла): 435 разів
Подякували: 31 раз

Повідомлення Юлия11 »

Tasa писав:
Юлия11 писав:Помогите! Предприятие на общей системе (до 20 млн, разницы не считаем) неплательщик НДС. В 2016 г перечислили членский взнос. Можно отнести на расходы и уменьшить налогооблагаемую прибыль?
Можна.
Спасибо, а норму НКУ не подскажете? Или чем руководствоваться?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1068
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 507 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Юлия11 писав:
Tasa писав:
Юлия11 писав:Помогите! Предприятие на общей системе (до 20 млн, разницы не считаем) неплательщик НДС. В 2016 г перечислили членский взнос. Можно отнести на расходы и уменьшить налогооблагаемую прибыль?
Можна.
Спасибо, а норму НКУ не подскажете? Или чем руководствоваться?
ПСБУ №16 "Расходы" и НКУ

134.1. Об'єктом оподаткування є:

134.1.1. прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень цього Кодексу.

Для платників податку, у яких річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, об'єкт оподаткування може визначатися без коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень цього розділу.

Iriha_22
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 26 вересня 2012, 04:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення Iriha_22 »

Помогите в таком вопросе, предприятие оказывает благотворительную помощь, в 2017 году я могу относить в расходы?

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Подскажите, может ли ФОП 2 группа оказать благотворительную помощь неприбільной организации товарами.

V.I.K.A.
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 18 лютого 2015, 09:47
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення V.I.K.A. »

Iriha_22 писав:Помогите в таком вопросе, предприятие оказывает благотворительную помощь, в 2017 году я могу относить в расходы?
Консультувалася в податковій в затрати можна відносити в сумі 4% від суми до оподаткування за минулий рік.



-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

V.I.K.A. писав:
Iriha_22 писав:Помогите в таком вопросе, предприятие оказывает благотворительную помощь, в 2017 году я могу относить в расходы?
Консультувалася в податковій в затрати можна відносити в сумі 4% від суми до оподаткування за минулий рік.

Не согласна, ни в одном ПСБУ такого не написано, а декларация по прибыли теперь складывается на основании бух учета.

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

-Latka- писав:
V.I.K.A. писав:
Iriha_22 писав:Помогите в таком вопросе, предприятие оказывает благотворительную помощь, в 2017 году я могу относить в расходы?
Консультувалася в податковій в затрати можна відносити в сумі 4% від суми до оподаткування за минулий рік.

Не согласна, ни в одном ПСБУ такого не написано, а декларация по прибыли теперь складывается на основании бух учета.
Я так розумію, це стосується тільки тих, хто з оборотом більше 20 млн і/або застосовує різниці
Стаття 140. Різниці, які виникають при здійсненні фінансових операцій
140.5.9. на суму коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року, наданих неприбутковим установам та організаціям, визначеним у підпунктах 1, 2 підпункту 133.1.1 пункту 133.1 статті 133 цього Кодексу, що перевищують чотири відсотки оподатковуваного прибутку попереднього звітного року.
http://zp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/292318.html

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

-Latka- писав:
V.I.K.A. писав:
Iriha_22 писав:Помогите в таком вопросе, предприятие оказывает благотворительную помощь, в 2017 году я могу относить в расходы?
Консультувалася в податковій в затрати можна відносити в сумі 4% від суми до оподаткування за минулий рік.

Не согласна, ни в одном ПСБУ такого не написано, а декларация по прибыли теперь складывается на основании бух учета.
Тоже сегодня столкнулась с необходимостью оказания благотворительной помощи. Мы - высокодоходники. Так все таки, в расходы я отношу всю сумму благотворительной помощи(как в БУ), а увеличиваю ФР до налогообложения на сумму превышения 4% от налогооблагаемой прибыли прошлого года?

Бухгалтер111
Гений
Гений
Повідомлень: 352
З нами з: 28 січня 2015, 14:59
Дякував (ла): 276 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення Бухгалтер111 »

-Latka- писав:
V.I.K.A. писав:
Iriha_22 писав:Помогите в таком вопросе, предприятие оказывает благотворительную помощь, в 2017 году я могу относить в расходы?
Консультувалася в податковій в затрати можна відносити в сумі 4% від суми до оподаткування за минулий рік.

Не согласна, ни в одном ПСБУ такого не написано, а декларация по прибыли теперь складывается на основании бух учета.
я тоже считаю что все пойдет в затраты если вы имеете право не применять налоговые разницы, а иначе в чем смысл приравнивания бух.учета и налогового. И как тогда в бухучете убрать эти затраты ))

Anzhela Guseva
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 193
З нами з: 07 жовтня 2015, 12:31
Дякував (ла): 136 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Anzhela Guseva »

Подскажите, пожалуйста. Можно ли оказать благотворительную помощь на личную карту физ. лицу из расчетного счета юр. лица?Документы все имеются. Письмо напишут. И все таки можно отнести в расходы ( малое предприятие ООО с НДС) 4% в расходы.? Спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Витрати”