основные средства - 6000 грн

ария
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 13 грудня 2011, 07:28
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення ария »

Добрий день! Допоможіть, будь-ласка, розібратись . В 2019 році перевищили поріг 20млн. Я так зрозуміла подаємо річну декларацію, але з додатками РІ і АМ. На балансі підприємства на рах. 104 ОЗ монітори і системні блоки, які були закуплені ще в 2010 році, вартість яких не більше 2500. За рахунок модернізації первісна вартість збільшується, амортизуються і досі (строки амортизації 5 років), суми не великі. Як таку амортизацію відображати в додатках АМ і Рі?????Вперше їх заповнюю допоможіть, будь-ласка! Буду дуже вдячна за відповідь.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

ария писав:Добрий день! Допоможіть, будь-ласка, розібратись . В 2019 році перевищили поріг 20млн. Я так зрозуміла подаємо річну декларацію, але з додатками РІ і АМ. На балансі підприємства на рах. 104 ОЗ монітори і системні блоки, які були закуплені ще в 2010 році, вартість яких не більше 2500. За рахунок модернізації первісна вартість збільшується, амортизуються і досі (строки амортизації 5 років), суми не великі. Як таку амортизацію відображати в додатках АМ і Рі?????Вперше їх заповнюю допоможіть, будь-ласка! Буду дуже вдячна за відповідь.
РІ - строки 1.1.1 и 1.2.1 и соответственно вниз 01 и 02
АМ - по групам если например 06 - то А6 строка 6 на початок на кінець и розрахункова сумма; сносим суми вниз А17(3,4,5)
в деке в конце ставим + там где додатки

Відповісти

Повернутись до “Амортизація”