Экспедиторская деятельность и НДС

Розділ V ПКУ
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3760
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 537 разів
Подякували: 1824 рази

Повідомлення Маруся10 »

мене зараз цікавить як я маю показати і чи взагалі я показую у деці по ПДВ послуги перевезення від нерезидента[/quote]
выписываете по реализации или когда вам деньги поступят на р/сч выписывается НН и соответственно показывается в деке

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

по реалізації зрозуміло,а по приходу надав мені нерезидент послуги міжнар.перев. в деці у ПК я ніде не відображаю?

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

МАРУСЯ #g_cray2#

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

Питання 9.
На яку дату та у кого виникають податкові зобов'язання з ПДВ при наданні транспортно-експедиторських послуг, що надаються в межах виконання договорів міжнародного перевезення вантажів експедитором-нерезидентом, який не має постійного представництва на території України?

Відповідь.
У випадку, якщо експедитором виступає нерезидент, на дату виникнення податкових зобов'язань з міжнародного перевезення отримувач послуг (резидент) на підставі статті 208 Кодексу виписує податкову накладну в одному примірнику на вартість транспортно-експедиторських послуг з нарахуванням податку на додану вартість за основною ставкою, яку включає до складу податкових зобов'язань у звітному податковому періоді, та до складу податкового кредиту а у наступному звітному періоді. На вартість послуг з міжнародного перевезення отримувач послуг (резидент) податкову накладну не виписує.


я так зрозуміла,що я виписую лише ПН на суму ТЕО ставлю собі у зобовязання р 7,а у наступному місяці у кредит 12,4,правильно?
на суму міжнародного перевезення нічого не виписую і у деці ніде не показую

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3760
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 537 разів
Подякували: 1824 рази

Повідомлення Маруся10 »

halasky писав:Питання 9.
На яку дату та у кого виникають податкові зобов'язання з ПДВ при наданні транспортно-експедиторських послуг, що надаються в межах виконання договорів міжнародного перевезення вантажів експедитором-нерезидентом, який не має постійного представництва на території України?

Відповідь.
У випадку, якщо експедитором виступає нерезидент, на дату виникнення податкових зобов'язань з міжнародного перевезення отримувач послуг (резидент) на підставі статті 208 Кодексу виписує податкову накладну в одному примірнику на вартість транспортно-експедиторських послуг з нарахуванням податку на додану вартість за основною ставкою, яку включає до складу податкових зобов'язань у звітному податковому періоді, та до складу податкового кредиту а у наступному звітному періоді. На вартість послуг з міжнародного перевезення отримувач послуг (резидент) податкову накладну не виписує.


я так зрозуміла,що я виписую лише ПН на суму ТЕО ставлю собі у зобовязання р 7,а у наступному місяці у кредит 12,4,правильно?
на суму міжнародного перевезення нічого не виписую і у деці ніде не показую
а как вы объясните налоговикам полученные деньги на р/сч??? это что? у вас заключен договор по перевозке, перевозка осуществлена, деньги поступили и вы соответственно должны выписать НН, она выписывается в одном экз. - для себя и рег. в реестре под кодом 30000000..., я занимаюсь перевозками уже около многих лет и за границу в том числе, я делаю так

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3760
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 537 разів
Подякували: 1824 рази

Повідомлення Маруся10 »

Категорія:
101. Податок на додану вартість
Підкатегорія:
101.19 порядок складання податкових накладних
Запитання:

Який порядок виписки податкової накладної платником ПДВ при отримані послуг від нерезидента на митній території України?
Повна:
Відповідно до вимог п. 208.2 ст. 208 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) отримувач послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України, нараховує податок за основною ставкою податку на базу оподаткування, визначену згідно з п. 190.2 ст. 190 ПКУ.
При цьому отримувач послуг - платник податку у порядку, визначеному статтею 201 ПКУ, складає податкову накладну із зазначенням суми нарахованого ним податку, яка є підставою для віднесення сум податку до податкового кредиту у встановленому порядку.
Форму податкової накладної та порядок її заповнення затверджено наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 N 1379 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» (далі – Порядок №1379).
Податкова накладна складається в одному примірнику і залишається в отримувача послуг - платника податку.
Така податкова накладна є оригіналом, який обліковується у платника податку – покупця послуг.
Таким чином, у верхній лівій частині оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка «Х» поряд з полем «Оригінал видається покупцю», але зазначається тип причини 14 – Виписана покупцем (отримувачем) послуг від нерезидента.
Крім того, згідно вимог п. 8.2 Порядку №1379 у разі виписки податкової накладної покупцем (отримувачем) послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України:
у рядку «Індивідуальний податковий номер продавця» відображається умовний ІПН «300000000000», а у разі якщо такі послуги не призначаються для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх використання для постачання послуг за межами митної території України або послуг, місце постачання яких визначається відповідно до пункту 186.3 статті 186 ПКУ, - умовний ІПН «200000000000»;
у рядку «Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (продавця)» проставляється нуль.
У рядках «Особа (платник податку) – продавець», «Місцезнаходження (податкова адреса) продавця», «Номер телефону» вказуються відповідні дані продавця - нерезидента.
Решта реквізитів заповнюються відповідно до Порядку №1379 без суттєвих особливостей.

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

Тобто я виписую податкову накладну від нерезидента на всю суму Міжнар.перев.+ТЕО?а в наступному місяці ставлю її у кредит?
Вибачте що туплю....

А якщо я просто отримую послуги міжнародного перевезення від нерезидента(без транспотрно еспед. послу),то я також виписую ПН?


halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

Маруся отримала акт від нерезидента-на послуги міжнародного перевезення (100$)і окремою строкою він виділив свою експедиторську винагороду(20$)
Цю суму 120 я маю показати у р.7 розділу 1 декларації ,а у наступному місяці 12.4 розділу 2 декл?


Клієнту у свою чергу,якщо він резидент ,то 2.2 - перевиставляю 100$ за міжнар.перев. і у строці 1.1 свою винагороду наприклад 40$
якщо нерезидент ,то ст. 4 +Дод 6 -140 дол.все разом показую перевез +винагорода

Я просто новачок у цьому і спитати мені немає кого...

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3760
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 537 разів
Подякували: 1824 рази

Повідомлення Маруся10 »

Вот почитайте внимательно, тут очень хорошо описано
http://buhgalter911.com/ShowArticle.asp ... ommentshdr

halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

ой Маруся ,я вже замучилась це все читати,в мене ступор якийсь...#wall#

акт від нерезидента-на послуги міжнародного перевезення (100$)і окремою строкою він виділив свою експедиторську винагороду(20$)
Цю суму 120 я маю показати у р.7 розділу 1 декларації ,а у наступному місяці 12.4 розділу 2 декл?

не правильно?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”