Условная продажа

Розділ V ПКУ
vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Лорик77 писав:Добрый день! Прошу консультации по выписке НН по условной продаже тип 13: Наше предприятие приобрело 18 января автостекло на грузовой автомобиль в целью его дальнейшей продажи/установки контрагенту. Сумма 3382,00 грн (в т.ч. НДС-563,67грн). При транспортировке стекло разбилось. Выписываем Акт списания датой 18.01.2018 и списываем стекло на 949 счет в сумме 2818,33 грн. Остается НДС 563,67 грн.
Вопрос: 1. я в любом случае составляю Сводную накладную? или можно конкретной датой на основании Акта списания?
2. В 1С формируется НН с ИНН 4000000000, а я так понимаю, что мне нужно 600000000?
3. Как правильно заполнять табличную часть?
Запуталась....
Благодарна заранее за ответы.
http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatko ... 66323.html
Качайте Порядок заповнення податкової накладної. Смотрите пункты 11 и 16

Лорик77
Знаток
Повідомлень: 28
З нами з: 17 жовтня 2017, 14:05
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Лорик77 »

Добрый вечер!
Подскажите, пожалуйста. Субконто Дт 949 при списании НДС при условной продаже (Дт 949 Кт 6435)
Спасибо

sernikchu58
Ученик
Повідомлень: 1
З нами з: 14 лютого 2018, 17:48

Повідомлення sernikchu58 »

Доброго дня. В кого був схожий випадок - поділіться опитом.
Оприбуткували металобрухт від списання основних засобів. По договору з компанією, котра купує цей брухт, вказано що 3% від тоннажу поставки вважається сміттям. Тобто, при відвантаженні 100 т покупець приймає 97 т і видаткова складається на 97 т. 3 т, що залишились списуємо як втрати.
Отут і виникає проблема: чи потрібно виписувати умовну податкову, чи нараховувати ПДВ (ПН з типом причини 13 чи 9 без ПДВ скласти неможливо).
Якщо не виписувати ПН, а зробити бух довідку, як її відобразити в декларації - в додатку 5 чи 6 ?
Заздалегідь дякую.


O'Rybka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 53 рази

Повідомлення O'Rybka »

Шановні колеги, допоможіть вирішити проблему:

Підприємство відремонтувало авто за рахунок страхової компанії (КАСКО). Виконавець послуг зареєстрував ПН в ЄРПН на власника авто. Тепер маю зробити умовний продаж, але яким чином - гадки не маю.

Зокрема:
1. який тип причини вказувати, адже жоден із того довідника, який пропонує Медок не підходить;
2. номенклатура товарів/послуг продавця - просто вказати " податкова накладна від 01.01.01 № 23333" і все?

Допоможіть, будь ласка, перший раз маю справу з умовним продажем як таким, та ще й у тому випадку, коли до цієї ситуації пункти ПКУ притягнуті за вуха. Адже п. 198.5 ПКУ, на який посилаються податківці не містить жодного підпункту такої ситуації.

maryx
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 809
З нами з: 21 вересня 2011, 01:28
Дякував (ла): 258 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення maryx »

а что делать если хотели анулировать ндс. сделали условную продажу. зарегили н/н. а в анулировании ндс отказали. как "отменить " условную продажу?

nastya_nastya
Знаток
Повідомлень: 21
З нами з: 09 травня 2016, 22:56
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення nastya_nastya »

Доброго дня!
Маємо на балансі будівлю виробничого цеху. В ході ремонту її розібрали. Я так роумію, що операцію необхідно проводити як ліквідацію ОЗ.
Оскільки балансова вартість будвлі висока, то виникло питання як уникнути нарахування умовного ПДВ.
В п. 189.9 ПКУ пропсиано, що можливо не нараховувати зобовязання з ПДВ "коли платник податку подає контролюючому органу відповідний документ
про знищення, розібрання або перетворення основних виробничих або невиробничих засобів у інший спосіб, внаслідок
чого вони не можуть використовуватися за первісним призначенням.".

У консультаціях читаю. що таким документом є акт на списання ОЗ та експертний висновок/висновок постійно діючої комісії підприємства.

Хто порадить, які документи краще всього надати в податкову? які експертні висновки?

Також цікавить момент ліквідації будівлі. На яку дату проводити? На дату припинення права власності на цей обєкт. тобто коли це припинення права власності зареєструємо у державній службі?

Буду дуже вдячна за відповідь)))

Елена77
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 120
З нами з: 21 березня 2013, 12:36
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Елена77 »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если купили холодильник в офис, я должна составить НН на себя с кодом 04 или 13?
спасибо

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3679
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Дякував (ла): 6683 рази
Подякували: 2179 разів

Повідомлення Ребекка »

Покупали материалы без НДСа. Передали на переработку. Услуги по переработке с НДС. Если я сейчас спишу полученную продукцию из переработки, то НДС нужно корректировать?

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 778
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 420 разів
Подякували: 40 разів

Повідомлення Енни »

Подскажите предприятие А (плательщик НДС) является учредителем предприятия Б (плательщик НДС) В уставной фонд предпр..А вносит товар который у него на складе .Так можна ? И что с НДС у препр-я А?

Сашурка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 11 липня 2012, 02:37
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Сашурка »

Добрый день! В декабре должны аннулировать св-во плательщика НДС. Когда нужно сделать условную продажу и зарегистрировать НН ?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”