Штраф по ПДВ - помогите разобраться

Розділ V ПКУ
Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1292 рази
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

ключевое "просят", типа, идут на встречу, т.к. если снимут кредит сами, штраф будет другой...
я не верю в благие намерения налоговиков. уголовное дело - это не приговор суда.

по срокам:

Ст. 50 ПКУ:
Стаття 50. Внесення змін до податкової звітності

50.1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
ст. 102 ПКУ:
Стаття 102. Строки давності та їх застосування
102.1. Контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов'язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов'язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.
подумайте над выделенным абзацем.

RAYA
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 12 грудня 2011, 03:49
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення RAYA »


RAYA
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 12 грудня 2011, 03:49
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення RAYA »

Evelina писав:ключевое "просят", типа, идут на встречу, т.к. если снимут кредит сами, штраф будет другой...
я не верю в благие намерения налоговиков. уголовное дело - это не приговор суда.

по срокам:

Ст. 50 ПКУ:
Стаття 50. Внесення змін до податкової звітності

50.1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
ст. 102 ПКУ:
Стаття 102. Строки давності та їх застосування
102.1. Контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов'язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов'язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.
подумайте над выделенным абзацем.
Я, конечно. поняла про выделенный абзац. А вот вопрос по поводу того, что у нас вообще нет в этой истории налоговых обязательств, у нас ведь только налоговый кредит. Даже если бы не прошло 1095 дней, на каком основании нужно его корректировать, я не понимаю. Мы же отразили его законно, а то что наш контрагент выписал незаконно - так мы-то причем? Может я чего-то недопонимаю и не доучитываю?

RAYA
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 12 грудня 2011, 03:49
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення RAYA »

nachfin писав:Скажите своему зам начу, что его проблему Вы поняли, но на нарушение закона пойти не можете.
А ссылочку на закон, на нарушение которого я не могу пойти, можно ли?

Аватар користувача
nachfin
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8970
З нами з: 13 липня 2012, 01:50
Дякував (ла): 326 разів
Подякували: 5931 раз

Повідомлення nachfin »

RAYA писав: А ссылочку на закон, на нарушение которого я не могу пойти, можно ли?
Минфиновский "Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість"
см. пункт 2 раздела I приказа 25.11.2011 № 1492
2. Подання уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (далі - уточнюючий розрахунок) (у разі якщо у майбутніх податкових періодах з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 розділу II Кодексу, платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій податковій декларації (крім митної декларації або обмежень, визначених статтею 50 розділу II Кодексу)) передбачено пунктом 50.1 статті 50 розділу II Кодексу.
и пункт 1 раздела IV приказа 25.11.2011 № 1492
IV. Внесення змін до податкової звітності

1. У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 розділу II Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.
Всем тем, кто наивно полагает, что бумеранга не существует, отвечу: "Ещё не долетел!"
Но, похоже, уже на подлете!!!

burya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2012, 11:04
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення burya »

Подскажите , пожалуйста, я чет запуталась ((( Я в декларации за июнь ошибочно продублировала НН в НК. Я сейчас делаю уточненку. Мои действия:
- я доплачиваю сумму занижения - 2500,00грн.
- и сумму штрафа 3% - 75,00грн

Вопрос: Пеню нужно насчитывать на эту сумму. Типа как недоплата с 30 июля по 20 декабря? Или я сейчас сама себе усложняю жизнь?

Лапа
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6158
З нами з: 30 грудня 2011, 00:59
Дякував (ла): 7018 разів
Подякували: 4419 разів

Повідомлення Лапа »

burya писав:Подскажите , пожалуйста, я чет запуталась ((( Я в декларации за июнь ошибочно продублировала НН в НК. Я сейчас делаю уточненку. Мои действия:
- я доплачиваю сумму занижения - 2500,00грн.
- и сумму штрафа 3% - 75,00грн

Вопрос: Пеню нужно насчитывать на эту сумму. Типа как недоплата с 30 июля по 20 декабря? Или я сейчас сама себе усложняю жизнь?
да, нужно насчитать и оплатить.

burya
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 27 березня 2012, 11:04
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення burya »

весело ((( Тогда следующие вопросы:

1. Платить на тот же р/с что и сам НДС в буджет
2. Есть ли пример как пеня расчитывается под рукой.

Спасибо большое.

rekin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 754
З нами з: 08 грудня 2011, 08:08
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 389 разів

Повідомлення rekin »

burya писав:весело ((( Тогда следующие вопросы:

1. Платить на тот же р/с что и сам НДС в буджет
2. Есть ли пример как пеня расчитывается под рукой.

Спасибо большое.
1. Платить на тот же счет, только код платежа не *,101. Раньше был *,106, как теперь- уточняйте,т.к.недавно они там все переиграли с новыми назначениями платежей. И нам расскажете.
2. Пеня = (Сумма/365)*Кдней*(6,5/100)*1,2 где 6.5-учетная ставка НБУ с 13.08.13

129.4. Пеня, визначена підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.




NET
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 24 грудня 2013, 14:27
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення NET »

Помогите пожалуйста! Как у в 1С отразить начисленный штраф и пеню по НДС за прошлый год по акту выездной плановой проверке?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”