Льготы по НДС для ИТ-бизнеса с 1 января 2013

Розділ V ПКУ
halasky
Оракул
Оракул
Повідомлень: 290
З нами з: 13 листопада 2014, 14:43
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення halasky »

Марусяша,коли напишете статтю розкажете де ви її опублікували,почитаю з радістю.А то це настільки для мене все заплутане,що чітких відповідей для себе я не знаходжу(

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Колеги!
Не можу найти відповідь... Передивилась вже весь ПКУ ...
В ПКУ в кінці 2017 року внесли зміни щодо операцій з програмною продукцією.

Податковий кодекс України
N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України


26-1. Тимчасово, з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання програмної продукції, а також операції з програмною продукцією, плата за які не вважається роялті згідно з абзацами другим - сьомим підпункту 14.1.225 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу.
Для цілей цього пункту до програмної продукції відносяться:
результат комп’ютерного програмування у вигляді операційної системи, системної, прикладної, розважальної та/або навчальної комп’ютерної програми (їх компонентів), а також у вигляді інтернет-сайтів та/або онлайн-сервісів та доступу до них;
примірники (копії, екземпляри) комп’ютерних програм, їх частин, компонентів у матеріальній та/або електронній формі, у тому числі у формі коду (кодів) та/або посилань для завантаження комп’ютерної програми та/або їх частин, компонентів у формі коду (кодів) для активації комп’ютерної програми чи в іншій формі;
будь-які зміни, оновлення, додатки, доповнення та/або розширення функціоналу комп’ютерних програм, права на отримання таких оновлень, змін, додатків, доповнень протягом певного періоду часу;
криптографічні засоби захисту інформації.

( Підрозділ 2 розділу XX доповнено пунктом згідно із Законом № 5091-VI від 05.07.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5412-VI від 02.10.2012 ; в редакції Закону № 2245-VIII від 07.12.2017 )

А що з податком на прибуток?
Пільги вже не має?
Яка ставка податку на прибуток щодо операцій з програмною продукцією? Як у всіх 18% ?


Податковий кодекс України
N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України

Крім цього пункту продовження дії пільги не знайшла...
з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2014 року включно - 18 відсотків, а для суб’єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування, передбачені у пункті 15 підрозділу 10 цього розділу, - 5 відсотків;

rekin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 754
З нами з: 08 грудня 2011, 08:08
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 389 разів

Повідомлення rekin »

fin_o писав:Колеги!
Не можу найти відповідь... Передивилась вже весь ПКУ ...
В ПКУ в кінці 2017 року внесли зміни щодо операцій з програмною продукцією.


Яка ставка податку на прибуток щодо операцій з програмною продукцією? Як у всіх 18% ? [/b]
Прибыль как у всех-18%.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”