Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
vess2017
Профи
Повідомлень: 49
З нами з: 11 липня 2017, 09:16
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення vess2017 »

Сьогодні перепитала і сказали в податковій інспекції відправляти заяву в ДФС України Львівська площа, 8,м Київ-53, МСП 04655

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Kassy79 писав:
fgrubin писав:
Не факт, можна трактувати й по іншому, а саме, до 31 грудня при розрахунку ліміту ця сума буде врахована, а після 31 грудня вже не враховується.
Що трактувати?? В Законі все чітко прописано, подати заяву слід до 31 грудня, про строки дії ліміту там нема нічого#rtfm#
От якраз з приводу строків подачі заяви там нічого не прописано взагалі!!!

Ось другий абзац пункту 60:
Таке збільшення здійснюється одноразово за заявою платника податку, поданою в довільній формі до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, разом з копіями платіжних доручень платника, завіреними в установленому порядку банком, які підтверджують таке перерахування.
Де ви бачите тут строки?

А щоб було, як ви пишете:
Kassy79 писав: звісно, що назавжди. Тобто, поки ви ним не скористаєтеся
то потрібно, щоб перший абзац пункту 60 не містив згадки про 31 грудня 2017 року, тоді б все трактувалося однозначно.
60. Установити, що до 31 грудня 2017 року значення суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, збільшується на суму коштів, що були перераховані з 1 по 30 січня 2017 року з поточних на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам, що до 1 січня 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, в установах банків, але не більше суми, що мала спрямовуватися на спеціальний рахунок суб’єкта спеціального режиму оподаткування згідно з податковою звітністю за грудень 2016 року, крім уточнюючих розрахунків.
Ось яким повинне бути текст цього абзацу пункту 60, щоб ліміт у нас був назавжди:
60. Установити, що значення суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, збільшується на суму коштів, що були перераховані з 1 по 30 січня 2017 року з поточних на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам, що до 1 січня 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу, в установах банків, але не більше суми, що мала спрямовуватися на спеціальний рахунок суб’єкта спеціального режиму оподаткування згідно з податковою звітністю за грудень 2016 року, крім уточнюючих розрахунків.
Що вирішить ДФС, побачимо, я буду радіти, якщо ліміт збільшиться на ці суми назавжди.
Але враховуючи те, як трактує ДФС закони, надії мало. Згадайте, наприклад, висновки ДФС про те, що голова фермерського господарства не є членом фермерського господарства.
Та й законодавці у нас пишуть закони так, як наче руки в них ростуть з одного відомого місця.
Так як вони прописали зміни до Закону про ЄСВ, яким вводиться обов'язкова сплата ЄСВ членами ФГ, треба ще вміти.
Кому цікаве питання по сплаті ЄСВ членами ФГ, пропоную заходити сюди: Сплата ЄСВ членами фермерських господарств

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

Поделитесь информацией - есть ли у кого-нибудь ответы на РК /7 /8 /9, которые отправлены до 8 декабря???

kseniyas
Знаток
Повідомлень: 17
З нами з: 02 листопада 2017, 19:52
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення kseniyas »

PPS писав:Поделитесь информацией - есть ли у кого-нибудь ответы на РК /7 /8 /9, которые отправлены до 8 декабря???
у нас тишина и в медке и в кабинете#wall#
может еще обрабатывают

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

kseniyas писав:
PPS писав:Поделитесь информацией - есть ли у кого-нибудь ответы на РК /7 /8 /9, которые отправлены до 8 декабря???
у нас тишина и в медке и в кабинете#wall#
может еще обрабатывают
До уваги платників податків!
Державна фіскальна служба України повідомляє про приведення алгоритму розрахунку реєстраційного ліміту (показник Σ Накл) у відповідність до норм пункту 2001.9 статті 2001 Податкового кодексу, зокрема сільськогосподарським підприємствам, які до 1 січня 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість, передбачений статтею 209, на підставі отриманих повідомлень-розрахунків коригування у період з 27.11.2017 по 08.12.2017.

У зв’язку з цим 09.12.2017 та 10.12.2017 будуть проводитись регламентні та технологічні роботи автоматизованих систем ДФС.


Вот это меня и смущает...
Если обрабатывают ручками, то это до второго пришествия будет,
а если автоматом, то по идее сегодня должны были быть ответы...
Но у нас как всегда - все через то место, где спина заканчивает свое эстетическое наименование...

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

PPS писав:Поделитесь информацией - есть ли у кого-нибудь ответы на РК /7 /8 /9, которые отправлены до 8 декабря???
А вдруг кто, что узнал???

Катерина17
Профи
Повідомлень: 45
З нами з: 04 жовтня 2017, 15:04
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Катерина17 »

проверяйте свои СЕА счета, у меня вот вернули лимит #g_dance# #g_dance# #g_dance# #yahoo# #yahoo# #yahoo#

kseniyas
Знаток
Повідомлень: 17
З нами з: 02 листопада 2017, 19:52
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення kseniyas »

нам тоже вернули!
УРА!!

PPS
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 01 вересня 2017, 17:48
Дякував (ла): 130 разів
Подякували: 157 разів

Повідомлення PPS »

PPS писав:
PPS писав:Поделитесь информацией - есть ли у кого-нибудь ответы на РК /7 /8 /9, которые отправлены до 8 декабря???
А вдруг кто, что узнал???
В СЕА, прошли движения override/.... , по поданным до 8.12. корректировкам, при этом не поменяв остатка лимита (но это у меня).
Да, октябрьские ошибки повозвращали, но при этом операцией override 209/12.2016 какую-то сумашедшую цифру добавили и чуть меньше сняли... (вывели на остаток на момент начала операций)

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

АлександРРО писав: Я подав ще у квітні лист разом із "завіреним в установленим порядку банком" платіжним дорученням. У кінці червня отримав відповідь - прийнято на опрацювання, чекайте, працюємо. В телефонному режимі і до сьогодні говорять про те що поки не реалізовані всі технічні нюанси, нікому ще нічого не збільши і будуть збільшувати всім одночасно (якщо збільшать).
з.і. подаєте в ДФС України
А яким чином вам завірили копії платіжних доручень у банку?
Бо мені в Приваті відмовляються зробити напис "З оригіналом згідно" чи "Копія вірна", просто керівник відділення поставив печатку та підпис і вказав своє прізвище.
Але як я розумію, "установлений порядок" це напис "З оригіналом згідно" чи "Копія вірна", дата, посада, прізвище та підпис і печатка.
Щось не хочеться відправляти в холосту, можуть же відмовити з причиною " ваші копії не завірені в установленому порядку"#wall#
А як в інших банках з цим, може хтось підкаже?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”