Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Julidem писав:
LyudMila76, если так, то у меня ПК нааамного больше ПЗ, обеды дешевые, стоимость газа и света ого-го. Выходит минус по результату в деке, звонят с налоговой и ругаются, типа у вас не должно быть минусового значения, т.к. вы с/х предприятие и в столовой питаются ваши же работники, ставьте все в спец.деку! А иначе угрожают проверками и актами на разбирательство почему минус?
Я понимаю что им конечно надо чтоб был плюс и пополнение бюджета, а мне как быть? Поставлю в спец, а потом мне впаяют проблем. Я в растерянности. Раньше по загальным у нас всегда было плюсовое значение и оплата в бюджет, пусть и небольших сумм. Я так поняла главная бухгалтер избегала этого минуса путем включения НН в разные периоды ПК, сейчас же я этого сделать не могу....
А Ви прорахуйте як робила попередній бухгалтер. Ви обіди продаєте дешевше собіівартості, я так розумію, тоді як би Ви повинні скласти ще одну податкову накладну на різницю, між собівартістю і тою сумою за яку Ви їх реалізуєте. Звичайно податкова не хоче бачити мінус по Загальній Декларації.
Ось що я ще знайшла
Відображення у податковій звітності з ПДВ вартості обідів, приготовлених власним працівникам. Операції з надання обідів своїм працівникам с.г. підприємство має право відобразити в скороченій декларації з ПДВ за умови, що обіди виготовлено з власної с.г. продукції, продукти харчування, з яких виготовлено обіди, належать до груп 1-24, 4101, 102, 4103, 4301 УКТЗЕД (п. 209.7 ст. 209 Податкового кодексу), та якщо у свідоцтві про реєстрацію підприємства суб’єктом спеціального режиму оподаткування зазначено вид діяльності, який відповідає постачанню таких продуктів харчування. Якщо хоча б одна з цих умов не виконується, підприємство відображає вартість наданих обідів у загальній декларації з ПДВ.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Вчора спілкувалася з податковою, сказали, що реєстри вже відправили на Київ, так що маємо надію, що кошти скоро повернуться нам на спец.рахунок

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

Julidem писав:
LyudMila76 писав:
Julidem писав:Коллеги, подскажите по своему опыту. С/х предприятие имеет на балансе столовую, обеды предоставляем только своим рабочим в период полевых работ. Оплату берем чисто символическую и удерживаем оплату из зарплаты. Бывший главный бухгалтер проданные обеды ставила ПЗ в загальную деку, часть потребленного газа и света ставила соотвественно в ПК той же деки. Вопрос: а почему столовую нельзя считать с/х объектом и определить ПЗ и ПК в спец. декларацию? Ведь мы кормим своих людей, занятых непосредственно в с/х работах. А как делает вы, что посоветуете? Могу я эту несчастную убыточную столовую ставить в спец, а то за эти копейки, головной боли не оберешься.
И второй вопрос заодно, если иногда в столовой питаются люди ремонтных фирм, которые например ремонтируют ферму, дорожки возле мех. мастерской, деньги они вносят наличкой в кассу предприятия. В какую декларацию отнести эту операцию ?
Благодарю за внимание.
Ваш попередній бухгалтер робила все вірно. По другому питанню так само, ПЗ по харчуванню для сторонніх осіб підуть до Загальної Декларації.
LyudMila76, если так, то у меня ПК нааамного больше ПЗ, обеды дешевые, стоимость газа и света ого-го. Выходит минус по результату в деке, звонят с налоговой и ругаются, типа у вас не должно быть минусового значения, т.к. вы с/х предприятие и в столовой питаются ваши же работники, ставьте все в спец.деку! А иначе угрожают проверками и актами на разбирательство почему минус?
Я понимаю что им конечно надо чтоб был плюс и пополнение бюджета, а мне как быть? Поставлю в спец, а потом мне впаяют проблем. Я в растерянности. Раньше по загальным у нас всегда было плюсовое значение и оплата в бюджет, пусть и небольших сумм. Я так поняла главная бухгалтер избегала этого минуса путем включения НН в разные периоды ПК, сейчас же я этого сделать не могу....
Работникам вы реализуете по минимуму, но НДС должны насчитывать на фактическую себестоимость ваших обедов (сырье,зарплата повара,ЕСВ на ФОП повара,материалы-моющее,чистящее ипр.,) больше чем уверена что все сырье приобретается без ндс, у меня никогда еще не получалось минуса, все время платим в бюджет

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

LyudMila76 писав:Вчора спілкувалася з податковою, сказали, що реєстри вже відправили на Київ, так що маємо надію, що кошти скоро повернуться нам на спец.рахунок
мені в податковій пояснили, що кошти повинні перерахувати нам на спецрахунок в останній день місяця, тобто, як ви раніше перераховували самі в установлені строки, треба лише перерахувати їх на електронний рахунок, щоб було що перераховувати. Теорія так а практика - скоро дізнаємося

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

Nataska писав:Доброго дня.

Забігаючи наперед, ми у березні проадали трактор, в яку декларацію це включити? Я, так думаю, в загальну?
обовязково в загальну, але якщо у вас є залишкова вартість,на її суму можна перенести пк з спецдекларації до загальної.

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

лулу2000 писав:Спецрежим(скорочена ПД). Не проведены по кредиту НН за 2014: июль-дек. Как правильно сделать уточненку: ОДНУ за дек/2014 и туда включить всё или же делать ОТДЕЛЬНЫЕ уточненки за каждый месяц?
за які місяці податкові такі і потрібно уточнювати липень-липень грудень-грудень

cherryeyes
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 16 лютого 2013, 04:57
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення cherryeyes »

LyudMila76 писав:До 01.07.2015р, ми працюємо без застосування формули, зараз просто сплачуєте ПДВ по скороченій Декларації, якщо у Вас вийшло до сплати за лютий на електронняй рахунок, маємо надію, що потім його швидко повернуть на Ваш спец.рахунок. Так що Ви трошки перемудрили, якщо є реалізація вже за березень, реєструєте ПН і все. Ну а з 01.07.2015 вже почнеться весь цей дурдом.#smile3#
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, де можна дізнатися номер електронного рахунку в казначействі для ПДВ. В податковій не можуть підказати, а лист-повідомлення ми чомусь не отримали...

Yu_TS
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 27 березня 2015, 16:59

Повідомлення Yu_TS »

Добрий день! Допоможіть зробити уточнюючий до спецдекларації за січень (заповнені рядки 19, 20.2, 21, 21.1, 22, рядок 24 пропущений) Як заповнити Уточнюючий (розділ ІІІ)? Help!!!

Julidem
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 10 березня 2015, 20:50
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Julidem »

LyudMila76,hleboprodukt дуже вам дякую за пояснення,#love# тепер я починаю розбиратися.#ok#
Тобто мені потрібно виписувати дві податкові, одну на продані обіди, іншу на різницю між собівартістю та сумою реалізації.#sigh#
Продукти для їдальні закупляємо в супермаркеті- це що стосується макарон, круп, чаю і т.д. А овочі купляємо у населення. М"ясо з власної ферми.
Просто в лютому виникла така ситуація, що столова не робила, але опалювалася. Коли я включила в ПК загальної деки ПН на постачання газу, виник той мінус, оскільки ПЗ не було зовсім. Ну і відразу получила крик з боку податкової.#g_crazy#

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

Julidem писав:LyudMila76,hleboprodukt дуже вам дякую за пояснення,#love# тепер я починаю розбиратися.#ok#
Тобто мені потрібно виписувати дві податкові, одну на продані обіди, іншу на різницю між собівартістю та сумою реалізації.#sigh#
Продукти для їдальні закупляємо в супермаркеті- це що стосується макарон, круп, чаю і т.д. А овочі купляємо у населення. М"ясо з власної ферми.
Просто в лютому виникла така ситуація, що столова не робила, але опалювалася. Коли я включила в ПК загальної деки ПН на постачання газу, виник той мінус, оскільки ПЗ не було зовсім. Ну і відразу получила крик з боку податкової.#g_crazy#
Виписуєте дві податкові одну на суму реалізації працівникам за пільговою ціною, а іншу на різницю в собівартості на підприємство. А у вас столова знаходиться у окремому приміщенні?, бо у нас в приміщенні кантори яку опалюємо дровами (таємно), і в період міжсезоння у нас немає ПК.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”