ПДВ 7 % на лікарські засоби

Розділ V ПКУ
111ромашка
Гений
Гений
Повідомлень: 455
З нами з: 13 липня 2011, 02:14
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення 111ромашка »

Бухгалтер новичок писав:Та я вже закон читала там чітко прописано пункт 197.1.27 пункт 197.1 статті 197 ВИКЛЮЧИТИ. Тепер будемо оподатковуватися по 7 % ставці та 20 %. Тільки як це можна було зробити за один день,якщо наприклад 5 аптек в мережі то весь не -НДС-ний товар із залишків потрідно націнити 7 % ПДВ, та + потрібно перекодувати всі каси!!! Чекаємо до завтра може щось зміниться?!
Подскажие пожалуйста как товар із залишків потрідно націнити 7 % ПДВ, а как те препараты у которых есть предел??? 25% +7%, что скажет фарминспекция???

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

Каким образом это касается розничной сети? При чем здесь РРО?
Вы что, все поставщики, производители или импортеры?

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=269286


oks.taran2012
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 18 жовтня 2011, 03:56
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення oks.taran2012 »


Если аптека поставляет медикаменты больнице? как быть в таком случае?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Бухгалтер новичок писав:Саме ця стаття призвела особисто мене до паніки...це напевне їдине конкретне роз'яснення!Тільки про долю товарних залишків нічого не сказано.
А что, тут думать?
ВСЯ реализация медикаментов теперь идет с НДС по ставке 7% (в том числе и тех остатков, которые были куплены без НДС).

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Доброе утро!!Если оно доброе!!!#g_mad# Зла не хватает на этих дураков!!!!!!Скажите кто и как работает уже сегодня???Я просто в панике....Что делать с остатками,с рро????

Бухгалтер новичок
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 06 лютого 2014, 12:15
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 26 разів

Повідомлення Бухгалтер новичок »

Добрий ранок!! Вчора телефонувала на миндохоів гарячу лінію давали відповідь що залишки переціняти потрібно, а сьогодні зателефонували з тим же питанням на що мені відповіли "на данний час у на немоє відповіді" !!!

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Бухгалтер новичок писав:Добрий ранок!! Вчора телефонувала на миндохоів гарячу лінію давали відповідь що залишки переціняти потрібно, а сьогодні зателефонували з тим же питанням на що мені відповіли "на данний час у на немоє відповіді" !!!
Интересно...и как быть???Как вы работаете??что с рро???С ценами???Ведь весь товар подписан...

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Любознательная писав:
Бухгалтер новичок писав:Саме ця стаття призвела особисто мене до паніки...це напевне їдине конкретне роз'яснення!Тільки про долю товарних залишків нічого не сказано.
А что, тут думать?
ВСЯ реализация медикаментов теперь идет с НДС по ставке 7% (в том числе и тех остатков, которые были куплены без НДС).
Пытаюсь конструктивно, народ присоеденяемся.
1.На сегодня в 1с8 ставки налога 7% нет "abbi" планирует к числу 4 апреля если получит разъяснения?

2.Товар числится как не налогооблагаемый, при большой номенклатуре изменить статус в карточке товара и соответственно налоговое назначение работы не на один день?
сделать нужно по состоянию на 01.04.2014.

3. н/н выписывать на разные ставки налога разные, как и прежде? при условии отсутствия программного обновления и разъеснений.

4.Надеюсь принцип и логика распределенного НДС останется прежним?

Ninok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1592
З нами з: 11 жовтня 2011, 06:21
Дякував (ла): 879 разів
Подякували: 191 раз

Повідомлення Ninok »

Я просто в панике...не знаю, что делать!!!А как же ст.НКУ 4.1.9. стабільність - зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року; почему её не ликвидировали,а просто смогли проигнорировать??????????

Alexey
Гуру
Гуру
Повідомлень: 75
З нами з: 01 листопада 2011, 01:56
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Alexey »

koty писав:[

4.Надеюсь принцип и логика распределенного НДС останется прежним?
koty, извините, а что Вы собрались распределять? Или я что-то не понял. Ведь 0% и 7% это облагаемые операции и, по логике, если вы будете получать налоговый кредит по ставке 20%, то ничего распределять не нужно. Может я ошибаюсь...

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”