Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Kas писав:
10 листопада 2020, 10:07
Мені потрібно знайти РК від продавця для реєстації (тобто отриману РК) Будь ласка, хто мені підкаже . Раніше все відкривалось, а зараз неможливо. Дякую.
А, так то інше. Заходьте в отримані РК. Повинно бути.
Відсортируй по датам, введіть іпн контрагента.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Nelli-Nelli писав:
10 листопада 2020, 10:19
Kas писав:
10 листопада 2020, 10:07
Мені потрібно знайти РК від продавця для реєстації (тобто отриману РК) Будь ласка, хто мені підкаже . Раніше все відкривалось, а зараз неможливо. Дякую.
А, так то інше. Заходьте в отримані РК. Повинно бути.
Відсортируй по датам, введіть іпн контрагента.
Я зайшла, там такі дані ДАТА НАДХОДЖЕННЯ, ПОД. №,НАЗВА КОНТРАГЕНТА,НАЗВА ФАЙЛУ ХМЛ, ДАТА НАДСИЛАННЯ. Як я мвю відкрити , підписати і відправити на реєстрацію. ДЯкую. Нічого не відкривається.

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

Скоріш за все ви можете тільки завантажити в pdf і подивитися, оскільки функція редагування доступна лише тому, хто складає РК.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Dolanny писав:
10 листопада 2020, 10:43
Скоріш за все ви можете тільки завантажити в pdf і подивитися, оскільки функція редагування доступна лише тому, хто складає РК.
І що мені це допоможе, мені потрібно зареєструвати РК до ПН..... :(

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Kas писав:
10 листопада 2020, 10:57
Dolanny писав:
10 листопада 2020, 10:43
Скоріш за все ви можете тільки завантажити в pdf і подивитися, оскільки функція редагування доступна лише тому, хто складає РК.
І що мені це допоможе, мені потрібно зареєструвати РК до ПН..... :(
Все получилось, дякую. :)

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Kas писав:
10 листопада 2020, 10:57
Dolanny писав:
10 листопада 2020, 10:43
Скоріш за все ви можете тільки завантажити в pdf і подивитися, оскільки функція редагування доступна лише тому, хто складає РК.
І що мені це допоможе, мені потрібно зареєструвати РК до ПН..... :(
Може я не зрозуміла, вам її просто потрібно відправити на реєстрацію.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Nelli-Nelli писав:
09 листопада 2020, 21:09
Dolanny писав:
09 листопада 2020, 12:49
Показник "Д" - один з критерієв і ніяк не допомагає у випадку, якщо операція визнана ризиковою
Я Вам більше навіть напишу. Одним із критерієв є і те, що сума ПЗ на код УКТ ЗЕД що реєструється, не повинна бути більше, ніж зареєстроване придбання із 2015 року *1,5 - ТАКи ЦЕ ТЕЖ ОДИН ІЗ КРИТЕРІЇВ , який 100% не уберігає від блоку. Хоча до травня 2020 я відстоювала позицію, що якщо вираховувати все - блоку не буде :) НАС КИНУЛИ, зараз блокують з причини відсутності коду в таблиці платника :angry:
Ви праві, якраз минулого тижня з причини відсутності коду в таблиці платника блоканули 8 ПН.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 301
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 100 разів

Повідомлення STO Iryna »

Подскажите пожалуйста. Новое предприятие, лимит 0, заплатили на ел.рахунок, для регистрации НН. Вот теперь подходит НДС к уплате, захожу в личный кабинет а там этой оплаты нету :cry: .
На сколько я знала, все что ты платишь на ел. рахунок в течении месяу=ца идет в зачет уплаты ПДВ. или я ошибаюсь?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

STO Iryna писав:
27 листопада 2020, 18:37
Подскажите пожалуйста. Новое предприятие, лимит 0, заплатили на ел.рахунок, для регистрации НН. Вот теперь подходит НДС к уплате, захожу в личный кабинет а там этой оплаты нету :cry: .
На сколько я знала, все что ты платишь на ел. рахунок в течении месяу=ца идет в зачет уплаты ПДВ. или я ошибаюсь?
Уважно подивіться розділ СЕА ПДВ, трансакції , списують кошти 24 числа. В тому ж розділі світиться і заборгованість, якщо така є. Може, вже списалися кошти ? Якщо є заборгованість по ПДВ , то останній день сплати 30 число. Час ще є. Якби кошти не дійшли до ел.рахунку, то Ви б не зареєстрували ПН.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 301
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 100 разів

Повідомлення STO Iryna »

Nelli-Nelli писав:
27 листопада 2020, 21:21
STO Iryna писав:
27 листопада 2020, 18:37
Подскажите пожалуйста. Новое предприятие, лимит 0, заплатили на ел.рахунок, для регистрации НН. Вот теперь подходит НДС к уплате, захожу в личный кабинет а там этой оплаты нету :cry: .
На сколько я знала, все что ты платишь на ел. рахунок в течении месяу=ца идет в зачет уплаты ПДВ. или я ошибаюсь?
Уважно подивіться розділ СЕА ПДВ, трансакції , списують кошти 24 числа. В тому ж розділі світиться і заборгованість, якщо така є. Може, вже списалися кошти ? Якщо є заборгованість по ПДВ , то останній день сплати 30 число. Час ще є. Якби кошти не дійшли до ел.рахунку, то Ви б не зареєстрували ПН.
Да спасибо большое, в САЕ нашла, а в розрахунках по пдв не свитилось.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”