Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

ЛюдмилаВас писав:
Ната2727 писав:
READYN писав: Точно на вірний рахунок перераховуєте ? з 2020 року рахунки змінилися..


Так. Два дні назад на цей рахунок перерахувала пдв за місяць. все зарахувалося й відображається в електронному кабінеті
Ви не повинні самі сплачувати ПДВ. Потрібно кошти перераховувати на СЕА ПДВ, а вже казначество саме сплачує ваш ПДВ в бюджет.

зателефонувала в дфс - сказали, що необхідно через електронний кабінет подати заяву про помилково перераховані кошти. Але я вже заплуталась, що робити


Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8505
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ната2727 писав:
Скрытый текст
ЛюдмилаВас писав:
Ната2727 писав:

Так. Два дні назад на цей рахунок перерахувала пдв за місяць. все зарахувалося й відображається в електронному кабінеті
Ви не повинні самі сплачувати ПДВ. Потрібно кошти перераховувати на СЕА ПДВ, а вже казначество саме сплачує ваш ПДВ в бюджет.
зателефонувала в дфс - сказали, що необхідно через електронний кабінет подати заяву про помилково перераховані кошти. Але я вже заплуталась, що робити
Користуйтесь будь ласка спойлером. Не цитуйте такі великі куски тексту.
Тепер що робити.
-Зараз ви вже оплатили потрібну суму на свій рахунок СЕА ? Тобто суму ПДВ за грудень і те що ви хотіли поповнити ліміт ?
-бути готовою що на суму невчасно сплаченого ПДВ за 12міс буде штраф 10%
-Заяву подасте через кабінет - її бланк J1302001 Заява про повернення помилково та/або надмiру сплачених сум грошових зобов'язань та пенi
- і не нервувати звісно, буває у всіх таке...

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »


-бути готовою що на суму невчасно сплаченого ПДВ за 12міс буде штраф 10%

Дякую. В електронному кабінеті відображено платіжне доручення від 28 січня на сплату ПДВ 60 тис. Пише що зараховано сплата суми податків.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8505
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ната2727 писав: -бути готовою що на суму невчасно сплаченого ПДВ за 12міс буде штраф 10%

Дякую. В електронному кабінеті відображено платіжне доручення від 28 січня на сплату ПДВ 60 тис. Пише що зараховано сплата суми податків.
Не вірте тому шо пише по-перше.
Якщо я написала бути готовою - то маю на те підстави.
ПДВ по деці має бути сплачено виключно через ваш рахунок СЕА, іншого не дано. Штраф буде, просто пізніше.
І ше додам - якщо ви не сплатите на свій СЕА ПЗ за грудень зараз - то всі ваші поповнення рахунку СЕА будуть попадать в погашення зобов"язань грудневої деки.
Мені колись така ситуація досталась від попереднього буха, саме так все і було.

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »


-Заяву подасте через кабінет - її бланк J1302001 Заява про повернення помилково та/або надмiру сплачених сум грошових зобов'язань та пенi


А в цій заяві писати на повернення власного поточного рахунку чи на електронний рахунок пдв?

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Ната2727 писав: -Заяву подасте через кабінет - її бланк J1302001 Заява про повернення помилково та/або надмiру сплачених сум грошових зобов'язань та пенi


А в цій заяві писати на повернення власного поточного рахунку чи на електронний рахунок пдв?
Вертайте на власний, бо залишитесь без ліміту.

Надія78
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 23 травня 2018, 14:17
Дякував (ла): 172 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Надія78 »

у ел.кабінеті по ПДВ у мене світится недоїмка, у мене були кошти на ел.рахунку,вони їх зняли 24.01,20 зг.декларації за грудень,ще такого у мене не було а у Вас як?

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Добрый день! Подскажите, у вас уже убрали недоимку в кабинете по НДС? У меня по одной фирме убрали, а по второй так и висит.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

СветланаИ писав:Добрый день! Подскажите, у вас уже убрали недоимку в кабинете по НДС? У меня по одной фирме убрали, а по второй так и висит.
прибрали, вже недоїмок немає (фірма не одна)

МаринаЛ
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 19 вересня 2019, 11:59
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення МаринаЛ »

СветланаИ писав:Добрый день! Подскажите, у вас уже убрали недоимку в кабинете по НДС? У меня по одной фирме убрали, а по второй так и висит.
Добрый день! У меня тоже еще не убрали

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”