Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Tasa писав:
30 липня 2021, 10:48
Енни писав:
30 липня 2021, 10:10
шановні колеги
Може не в тій гілці написала.нічого що більше підходить не знайшла.
Питання чи можливо повернути кошти з бюджетного рахунку ПДВ (НЕ СЕА), людина рік по декларації сплачувала на звичайний рахунок, електронним кабінетом не користувалась.
В ДПС сказали що вже не повертають Може в кого була така ситуація. :x
Не повертала слава Богу. Але гляньте ст43 ПКУ - тепер на жаль, варіант не дуже - бо ПЗ по деках незакриті... ну і тд
Мені дивно людина більше року не туди платить і ніхто не телефонує...штрафу нема....блокування також...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Енни писав:
30 липня 2021, 15:54
Tasa писав:
30 липня 2021, 10:48
Енни писав:
30 липня 2021, 10:10
шановні колеги
Може не в тій гілці написала.нічого що більше підходить не знайшла.
Питання чи можливо повернути кошти з бюджетного рахунку ПДВ (НЕ СЕА), людина рік по декларації сплачувала на звичайний рахунок, електронним кабінетом не користувалась.
В ДПС сказали що вже не повертають Може в кого була така ситуація. :x
Не повертала слава Богу. Але гляньте ст43 ПКУ - тепер на жаль, варіант не дуже - бо ПЗ по деках незакриті... ну і тд
Мені дивно людина більше року не туди платить і ніхто не телефонує...штрафу нема....блокування також...
якщо це Київ, то не дивно. Це у маленьких районів кожний платник податку під прицілом. Мені за неправильно зданий УР через два роки виписали ППР і немаленькі штрафи і пені. Це було ще перед введенням ЕК. Оскільки живу в Черкасах, а підприємство "приписане" в Києві, то звірку по податкам полінувалась зробити в кінці року. Ця лінь мені вилізла боком. Зараз треба радуватись, що є кабінет і вчасно можна виявити свої помилки.

баффало-99
Оракул
Оракул
Повідомлень: 228
З нами з: 12 лютого 2014, 12:00
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення баффало-99 »

Простите за глупый вопрос))
Но!!! Как пополнить счет для регистрации нн?
Я сделала витяг и нашла номер счета , но помогите найти ЕДРПОУ, МФО получателя :oops:
Как быстро поступают туда деньги?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

баффало-99 писав:
15 вересня 2021, 12:31
Простите за глупый вопрос))
Но!!! Как пополнить счет для регистрации нн?
Я сделала витяг и нашла номер счета , но помогите найти ЕДРПОУ, МФО получателя :oops:
Как быстро поступают туда деньги?
В ел. кабінеті подивіться облікові дані платника. там є Ваш ел. рахунок ПДВ відкритий в казначействі. годин 3 приблизно зараховуються, але можуть і раніше. реєстрація до 20-00

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1624
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

баффало-99 писав:
15 вересня 2021, 12:31
Простите за глупый вопрос))
Но!!! Как пополнить счет для регистрации нн?
Я сделала витяг и нашла номер счета , но помогите найти ЕДРПОУ, МФО получателя :oops:
Как быстро поступают туда деньги?
1.В вашем электронном кабинете в разделе Обликови дани есть все реквизиты.
2.День на день не приходится: когда-в течение часа, когда-в течение 3-х
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

баффало-99 писав:
15 вересня 2021, 12:31
Простите за глупый вопрос))
Но!!! Как пополнить счет для регистрации нн?
Я сделала витяг и нашла номер счета , но помогите найти ЕДРПОУ, МФО получателя :oops:
Как быстро поступают туда деньги?
1. Этот счет ВАШ. Поэтому и ЕДРПОУ и наименование платныка ваши.
2. В платёжке МФО (и платныка и получателя) сейчас не заполняется. Значение МФО уже "зашито" в № счета (3-8 символы).

_oksana_
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 02 вересня 2015, 18:48
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення _oksana_ »

Подскажите, кто сталкивался. Как работает система? Буду делать УР на уменьшение суммы к оплате, средства по предыдущей декларации уже сняты с электронного счета. Они так и остатнутся как просто переплата по лицевому счету или при следующем снятии по декларации их зачтут в уменьшение?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

_oksana_ писав:
26 жовтня 2021, 18:23
Подскажите, кто сталкивался. Как работает система? Буду делать УР на уменьшение суммы к оплате, средства по предыдущей декларации уже сняты с электронного счета. Они так и остатнутся как просто переплата по лицевому счету или при следующем снятии по декларации их зачтут в уменьшение?
Система працює так.
По деклараціі списуються ПЗ.
По УР на збільшення потрібно сплатити кошти на ел.рахунок пдв , кошти в подальшому теж списуються.
По УР на зменшення виникає переплата на бюджетному рахунку. Кошти що вже списані в бюджет автоматично не повертаються і ні в які взаємозаліки не йдуть. Потрібно заповнювати Заяву на повернення коштів з бюджету. Якщо заяву інспектор вчасно обробить, то кошти на рахунок СЕА повертаються в 5-денний термін. Які строки повернення коштів з бюджету на р/рахунок я не знаю.
Я б порадила, якщо просто не включили якісь вхідні пн, включіть їх в декларацію наступного періоду.

lypusty
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 21 липня 2016, 18:41
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення lypusty »

Nelli-Nelli писав:
26 жовтня 2021, 19:07
_oksana_ писав:
26 жовтня 2021, 18:23
Подскажите, кто сталкивался. Как работает система? Буду делать УР на уменьшение суммы к оплате, средства по предыдущей декларации уже сняты с электронного счета. Они так и остатнутся как просто переплата по лицевому счету или при следующем снятии по декларации их зачтут в уменьшение?
Система працює так.
По деклараціі списуються ПЗ.
По УР на збільшення потрібно сплатити кошти на ел.рахунок пдв , кошти в подальшому теж списуються.
По УР на зменшення виникає переплата на бюджетному рахунку. Кошти що вже списані в бюджет автоматично не повертаються і ні в які взаємозаліки не йдуть. Потрібно заповнювати Заяву на повернення коштів з бюджету. Якщо заяву інспектор вчасно обробить, то кошти на рахунок СЕА повертаються в 5-денний термін. Які строки повернення коштів з бюджету на р/рахунок я не знаю.
Я б порадила, якщо просто не включили якісь вхідні пн, включіть їх в декларацію наступного періоду.
Подскажите, что проверяют, если пишешь заявление на возврат денег на ел. счет. Образовалась переплата за счет уточненок, морочат ли голову?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

lypusty писав:
28 жовтня 2021, 09:50
Подскажите, что проверяют, если пишешь заявление на возврат денег на ел. счет. Образовалась переплата за счет уточненок, морочат ли голову?
На электронный счет? Откуда?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”