Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
lypusty
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 21 липня 2016, 18:41
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 32 рази

Повідомлення lypusty »

Popen писав:
28 жовтня 2021, 10:04
lypusty писав:
28 жовтня 2021, 09:50
Подскажите, что проверяют, если пишешь заявление на возврат денег на ел. счет. Образовалась переплата за счет уточненок, морочат ли голову?
На электронный счет? Откуда?
На счете НДС переплата за счет уточненок

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

lypusty писав:
28 жовтня 2021, 09:50
Подскажите, что проверяют, если пишешь заявление на возврат денег на ел. счет. Образовалась переплата за счет уточненок, морочат ли голову?
Перевіряють тільки Заяву чи правильно заповнена

_oksana_
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 02 вересня 2015, 18:48
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 69 разів

Повідомлення _oksana_ »

Nelli-Nelli писав:
26 жовтня 2021, 19:07
_oksana_ писав:
26 жовтня 2021, 18:23
Подскажите, кто сталкивался. Как работает система? Буду делать УР на уменьшение суммы к оплате, средства по предыдущей декларации уже сняты с электронного счета. Они так и остатнутся как просто переплата по лицевому счету или при следующем снятии по декларации их зачтут в уменьшение?
Система працює так.
По деклараціі списуються ПЗ.
По УР на збільшення потрібно сплатити кошти на ел.рахунок пдв , кошти в подальшому теж списуються.
По УР на зменшення виникає переплата на бюджетному рахунку. Кошти що вже списані в бюджет автоматично не повертаються і ні в які взаємозаліки не йдуть. Потрібно заповнювати Заяву на повернення коштів з бюджету. Якщо заяву інспектор вчасно обробить, то кошти на рахунок СЕА повертаються в 5-денний термін. Які строки повернення коштів з бюджету на р/рахунок я не знаю.
Я б порадила, якщо просто не включили якісь вхідні пн, включіть їх в декларацію наступного періоду.
Спасибо. Просто не включать кредит не подойдет мне, у меня с обязательствами "проблемка"( Возможно буду подбирать уменьшение кредита на уменьшение обязательств, чтоб минимизировать переплату. В общем, зная последствия, буду планировать действия)

UPR buhg
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 жовтня 2013, 20:04
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення UPR buhg »

Добрий день. Заява на повернення коштів на ел. рахунок - це один з додатків декларації з ПДВ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

UPR buhg писав:
23 листопада 2021, 17:14
Добрий день. Заява на повернення коштів на ел. рахунок - це один з додатків декларації з ПДВ?
Є і додаток до деклараціі. Але я подавала j1302001 окремо.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. Допоможіть по питанню сплати ПДВ.Кошти на поточному рахунку заарештували,(немала сума, і нема можливості перекрити арешт в найближчий час) потрібно поповнити спецрахунок з ПДВ. Як ще можна сплатити ПДВ, як поповнити спецрахунок?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Kas писав:
29 листопада 2021, 10:07
Доброго дня. Допоможіть по питанню сплати ПДВ.Кошти на поточному рахунку заарештували,(немала сума, і нема можливості перекрити арешт в найближчий час) потрібно поповнити спецрахунок з ПДВ. Як ще можна сплатити ПДВ, як поповнити спецрахунок?
постанова на арешт лише на цей рахунок?
відкрийте рахунок в іншому банку і поповніть пдв. Наскільки я пам"ятаю всі інші поповнення не збільшать ліміт для реєстрації.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 302
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 100 разів

Повідомлення STO Iryna »

Коллеги, подскажите пожалуйста, обновили ключи, по сроку годности, ничего не менялось, но что не отправляю приходит квитанция сертификаты в дпи отсутсвуют :stars: Куда бежать, что делать. это ж надо было в последний день регистрации такую головную боль себе сделать

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

STO Iryna писав:
14 січня 2022, 12:24
Коллеги, подскажите пожалуйста, обновили ключи, по сроку годности, ничего не менялось, но что не отправляю приходит квитанция сертификаты в дпи отсутсвуют :stars: Куда бежать, что делать. это ж надо было в последний день регистрации такую головную боль себе сделать
Отправьте Запит на стан розрахунків з бюджетом, чтобы получить статус субъекта электронного документооброта
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 302
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 100 разів

Повідомлення STO Iryna »

Asia Svetlova писав:
14 січня 2022, 12:33
STO Iryna писав:
14 січня 2022, 12:24
Коллеги, подскажите пожалуйста, обновили ключи, по сроку годности, ничего не менялось, но что не отправляю приходит квитанция сертификаты в дпи отсутсвуют :stars: Куда бежать, что делать. это ж надо было в последний день регистрации такую головную боль себе сделать
Отправьте Запит на стан розрахунків з бюджетом, чтобы получить статус субъекта электронного документооброта
его тоже не отправляет

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”