Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

laris писав:
10 лютого 2022, 13:44

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, а в вищезгаданій ситуації при поверненні коштів з бюджету на рахунок СЕА рег ліміт збільшиться?
і ще:
Якщо по УР виникає від"ємне значення = ряд.19 (графа 6) = 200 , як заповнюється ряд19 і ряд. 19.1, якщо в "віконці "рег лімит на час подання "= -150 ? і як працює система ? Я зможу скористатися ряд 20 : 20.1, 20.2.1 чи 20.3 чи тільки якщо в "віконці рег ліміт" буде 400 ?
При поверненні коштів з бюджету на рахунок СЕА рег ліміт збільшується.
А от декларація ніяк не збільшує і не зменшує рег.ліміт.
Рег ліміт збільшується 1) при поповненні рахунку СЕА; 2) при реєстрації на ВАС ПН

laris
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 18 травня 2012, 08:07
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення laris »

Nelli-Nelli писав:
11 лютого 2022, 11:39
laris писав:
10 лютого 2022, 13:44

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, а в вищезгаданій ситуації при поверненні коштів з бюджету на рахунок СЕА рег ліміт збільшиться?
і ще:
Якщо по УР виникає від"ємне значення = ряд.19 (графа 6) = 200 , як заповнюється ряд19 і ряд. 19.1, якщо в "віконці "рег лімит на час подання "= -150 ? і як працює система ? Я зможу скористатися ряд 20 : 20.1, 20.2.1 чи 20.3 чи тільки якщо в "віконці рег ліміт" буде 400 ?
При поверненні коштів з бюджету на рахунок СЕА рег ліміт збільшується.
А от декларація ніяк не збільшує і не зменшує рег.ліміт.
Рег ліміт збільшується 1) при поповненні рахунку СЕА; 2) при реєстрації на ВАС ПН
Дякую, а як другим питанням :Якщо по УР виникає від"ємне значення = ряд.19 (графа 6) = 200 , як заповнюється ряд19 і ряд. 19.1, якщо в "віконці "рег лімит на час подання "= -150 ? Я зможу скористатися ряд 20 : 20.1, 20.2.1 чи 20.3 чи тільки якщо в "віконці рег ліміт" буде 400 ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

laris писав:
11 лютого 2022, 14:19
Дякую, а як другим питанням :Якщо по УР виникає від"ємне значення = ряд.19 (графа 6) = 200 , як заповнюється ряд19 і ряд. 19.1, якщо в "віконці "рег лімит на час подання "= -150 ? Я зможу скористатися ряд 20 : 20.1, 20.2.1 чи 20.3 чи тільки якщо в "віконці рег ліміт" буде 400 ?
Поставте у додатковому віконці -150 і побачите, що воно пропаде.
Відємною сумою по пдв Ви зможете скористатись в наступному місяці, зменшивши свої зобовязання.
Заповнене додаткове вікно то інфмація для податківців в разі, якщо Ви хочете повернути пдв із бюджету на свій рахунок . Приміром, по декларації у Вас -200 тис, а рег ліміт із додаткового вікна 100 тис. І Ви хочете відшкодування із бюджету, то Вам повертають тільки 100 тис. (Я так зрозуміла роль додаткового вікна, на відшкодування ще ніколи не подавала)

Tatianat
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 25 грудня 2020, 22:50
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Tatianat »

Здравствуйте коллеги, одну налоговую накладную регистрацию остановлено, я ее в декларацию включила в додатке 1 отобразила. На счету СЕА лимит снялся как превышение НО над зарегистрированными налоговыми. Когда налоговая накладная будет разблокированная она зарегистрируется за счет этого превышения или нужно будет опять пополнять счет сеа?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

Tatianat писав:
14 лютого 2022, 11:14
Здравствуйте коллеги, одну налоговую накладную регистрацию остановлено, я ее в декларацию включила в додатке 1 отобразила. На счету СЕА лимит снялся как превышение НО над зарегистрированными налоговыми. Когда налоговая накладная будет разблокированная она зарегистрируется за счет этого превышения или нужно будет опять пополнять счет сеа?
Зарегистрируется за счет превышения

Lasto4ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 04 серпня 2017, 23:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lasto4ka »

Добрый день! Девочки, подскажите, пожалуйста, есть предприятие на общей системе налогооблажения, плательщик НДС 20%, занимается импортом товаров. Вопрос: может ли предприятие зачесть свой ндс, который у него есть (регистрационный лимит) в счет оплаты НДС при растаможке груза? Очень нужно :help:

Eduardo
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 01 квітня 2014, 10:49
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Eduardo »

Добрый день! Отвечает мальчик: Нет. НДС на таможне нужно платить денежками.

VikaRivne
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 18 березня 2022, 20:39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення VikaRivne »

доброго дня.
підкажіть, як розібратись з СЕА пдв в електронному кабінеті
Вкладка -
"Інформація про суму перевищення" - остання табличка "Результат порівняння данних звітності по ПДВ та ЄРПН"
в цій табличці у мене
данні податкової звітності - всі нулі
данні ЄРПН - моі зареєстровані податкові
відхилення - суми моїх зараеєстрованих податкових з мінусом

Так має бути?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

VikaRivne писав:
09 червня 2022, 16:59
доброго дня.
підкажіть, як розібратись з СЕА пдв в електронному кабінеті
Вкладка -
"Інформація про суму перевищення" - остання табличка "Результат порівняння данних звітності по ПДВ та ЄРПН"
в цій табличці у мене
данні податкової звітності - всі нулі
данні ЄРПН - моі зареєстровані податкові
відхилення - суми моїх зараеєстрованих податкових з мінусом

Так має бути?
так, коли здасте звітність, то мінуси зникнуть, якщо не буде зареєстрованих ПН за поточний місяць

VikaRivne
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 18 березня 2022, 20:39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення VikaRivne »

Ребекка писав:
10 червня 2022, 08:38
так, коли здасте звітність, то мінуси зникнуть, якщо не буде зареєстрованих ПН за поточний місяць
не зникають
у мене в кабінеті така ситуація починаючи з того часу коли змінили додаток 1,1( і перестали фіксувати в ньому ПН виписані)
з того року в цій табличці мінуси по зданим деклараціям

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”