Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Olgabux
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 07 лютого 2013, 07:33
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 101 раз

Повідомлення Olgabux »

Tasa писав:
ЗаИр писав:Помогите!
Получила Витяг и тоже вижу сумму по овердрафту. НО! до этого у нас был лимит 1159,83, овердрафт 76239,00 А в строке два лимит сталл не то что +, а минус! -5500,19. Никаких НН мы не регистрировали! Это как понять?????#wall#
Точнее так,.я поняла что нам этот овердрафт уменьшили на 8660! И сняли его с лимита соответсвеннго. а как это так??? Типа можно в обратную сторону???
В мене теж змінився овердрафт у меншу сторону... Зробіт запит на витяг у розрізі операцій саме на овердрафт і все побачите у витягу....
Тоже уменьшился лимит на сумму овердрайфа#g_cray2# и что теперь делать!!!!!!!!!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Olgabux писав:
Tasa писав:
ЗаИр писав:Помогите!
Получила Витяг и тоже вижу сумму по овердрафту. НО! до этого у нас был лимит 1159,83, овердрафт 76239,00 А в строке два лимит сталл не то что +, а минус! -5500,19. Никаких НН мы не регистрировали! Это как понять?????#wall#
Точнее так,.я поняла что нам этот овердрафт уменьшили на 8660! И сняли его с лимита соответсвеннго. а как это так??? Типа можно в обратную сторону???
В мене теж змінився овердрафт у меншу сторону... Зробіт запит на витяг у розрізі операцій саме на овердрафт і все побачите у витягу....
Тоже уменьшился лимит на сумму овердрайфа#g_cray2# и что теперь делать!!!!!!!!!
Тобто ? Прям на всю суму овердрафту - чи на різницю між тим шо був і тим, що зараз перерахували ? В мене просто він зменшився, по витягу відповідно зменшився реєстраційний ліміт...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Пришли виятги, запрацювало...

Olgabux
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 07 лютого 2013, 07:33
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 101 раз

Повідомлення Olgabux »

Tasa писав:
Olgabux писав:
Tasa писав: В мене теж змінився овердрафт у меншу сторону... Зробіт запит на витяг у розрізі операцій саме на овердрафт і все побачите у витягу....
Тоже уменьшился лимит на сумму овердрайфа#g_cray2# и что теперь делать!!!!!!!!!
Тобто ? Прям на всю суму овердрафту - чи на різницю між тим шо був і тим, що зараз перерахували ? В мене просто він зменшився, по витягу відповідно зменшився реєстраційний ліміт...
Да, на разницу, т.к. уменьшился. Получается, что если платишь меньше в бюджет, так с тебя еще и лимит снимают?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Olgabux писав:
Tasa писав:
Olgabux писав: Тоже уменьшился лимит на сумму овердрайфа#g_cray2# и что теперь делать!!!!!!!!!
Тобто ? Прям на всю суму овердрафту - чи на різницю між тим шо був і тим, що зараз перерахували ? В мене просто він зменшився, по витягу відповідно зменшився реєстраційний ліміт...
Да, на разницу, т.к. уменьшился. Получается, что если платишь меньше в бюджет, так с тебя еще и лимит снимают?
Не ліміт, а овердрафт - а вже внаслідок цього змінюється ліміт... І так - чим менше платиш, тим менше овер...

Olgabux
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 07 лютого 2013, 07:33
Дякував (ла): 287 разів
Подякували: 101 раз

Повідомлення Olgabux »

Tasa писав:
Olgabux писав:
Tasa писав: Тобто ? Прям на всю суму овердрафту - чи на різницю між тим шо був і тим, що зараз перерахували ? В мене просто він зменшився, по витягу відповідно зменшився реєстраційний ліміт...
Да, на разницу, т.к. уменьшился. Получается, что если платишь меньше в бюджет, так с тебя еще и лимит снимают?
Не ліміт, а овердрафт - а вже внаслідок цього змінюється ліміт... І так - чим менше платиш, тим менше овер...
А законодательно это где-то прописано? И почему сравнивают эти цифры, понятно, что обороты из квартала в квартал разные. #hunter#

PredstavitelZt
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 109
З нами з: 27 січня 2015, 21:31
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення PredstavitelZt »

Olgabux писав:
Tasa писав:
Olgabux писав: Да, на разницу, т.к. уменьшился. Получается, что если платишь меньше в бюджет, так с тебя еще и лимит снимают?
Не ліміт, а овердрафт - а вже внаслідок цього змінюється ліміт... І так - чим менше платиш, тим менше овер...
А законодательно это где-то прописано? И почему сравнивают эти цифры, понятно, что обороты из квартала в квартал разные. #hunter#
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ/стаття 200 1.
там всё расписано

Показник ΣОвердрафт щокварталу (протягом перших шести робочих днів такого кварталу) підлягає автоматичному перерахунку з урахуванням показника середньомісячного розміру сум податку, які за останніх 12 звітних (податкових) місяців станом на дату такого перерахунку, були задекларовані платником до сплати до бюджету та погашені чи розстрочені або відстрочені, а також задекларовані платником - сільськогосподарським підприємством, що обрав спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 цього Кодексу. Такий перерахунок здійснюється шляхом віднімання суми попереднього збільшення та додавання суми збільшення згідно з поточним перерахунком

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

Подскажите, пожалуйста, куда смотреть в вытяге стан рахунку из медка, чтоб увидеть какую сумму нужно доложить на ндс-счет по сданной декл.ндс?
раньше можно было на горячую линию позвонить и уточнить стан рахунку, но не дозваниваюсь...

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Аря писав:Подскажите, пожалуйста, куда смотреть в вытяге стан рахунку из медка, чтоб увидеть какую сумму нужно доложить на ндс-счет по сданной декл.ндс?
раньше можно было на горячую линию позвонить и уточнить стан рахунку, но не дозваниваюсь...
отправляете запит 1301206 и приходит витяг и в верхней строке где написано Сума податку на платник маэ.....

Аря
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2257
З нами з: 10 серпня 2011, 12:55
Звідки: Київ
Дякував (ла): 429 разів
Подякували: 2568 разів

Повідомлення Аря »

в медке до этого был нормальный вытяг, как сейчас в Сонате, всё четко по построчно подано инфа - стан рахунка отдельная строка, а сумма лими - другая строчка.
поэтому мне все равно непонятно...

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”