Возврат денег с эл. счёта

Розділ V ПКУ
emeraldbora
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2017, 13:19
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення emeraldbora »

Бухгалтер1995 писав:Я знову зі своїм питанням з приводу збільшення ліміту на суму повернутих у 2016 році коштів на ел. рахунок... Написали листа в місцеву ДФС із цим запитанням. Прийшла відповідь: Слід зауважити, що згідно з п. 3 Порядку ел. адм. ПДВ: "Періодичність, структура та формат обміну інформацією і реєстрами платників податку, необхідними для функціонування системи електронного адмін. податку, визначаються ДФС та Казначейством". Наскільки я розумію, це зовсім не до моєї ситуації.................
ответ ДФС - ни о чем((
я тоже пишу письмо с просьбой разъяснить порядок увеличения рег.лимита, как получу ответ - отпишусь
предчувствие, что пойдем мы в суд

juli_23
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 17 грудня 2013, 17:37

Повідомлення juli_23 »

У нас такая же проблема. Инспектор разводит руками и говорит, что у них нет возможности в программе это сделать. Поделитесь, если появится информация о возврате денег с эл.счета или увеличения лимита.

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Я сьгодні робила запит по ел.рахунку і о, диво! У мене збільшився ліміт на суму перерахованих коштів від ДФС за 2016р.(повертали переплату по ПДВ) у когось є ще така радість?

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Добрий вечір! Терміново допоможіть! Повертаю суму коштів з ел. рахунку , але приходить повідомлення:Сума, яка підлягає перерахуванню до бюджету перевищує суму коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що може бути перерахована до бюджету <10000>0 та 10000>0> [105]На момент прийняття декларації Sнакл складає 36061.07 грн. Поясніть, що не так я роблю? Начебто все так, але ось таке повідомлення.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Nadiy писав:
Marina@ писав:Добрий день! Підкажіть,чи правильно я зробила. Я подала декларацію з ПДВ з дод.4 на повернення коштів на роз.рахунок в банку. Вказала суму коштів ,яка знаходиться на ел. рахунку і яку хочу повернути, всі поля заповнила які потрібно, але мені прийшла кв №2 , з таким текстом:Прийнято пакет.Зазначена в декларації сума коштів , яка підлягає перерахуванню до бюджету та/або на поточний рахунок на момент обробки декларації більша ніж сума накл <20000>3000.00> [101]На момент прийняття декларації Sнакл складає 3000,00 грн.
Державна фіскальна служба України Це означає, що суму коштів не буде повернено, я так зрозуміла? Як правильно мені зробити? Буду дуже вдячна відповіді.
це означає що повернути ви можете суму тільки в межах реєстраційного ліміту, який =3000,

згідно порядку заповнення ви мали вказати на повернення лише 3000, так як уточнюючий дод 4 не подається, то зможете повернути через декларацію за січень

http://dp.sfs.gov.ua/baner/podatkovi-ko ... 64561.html
Така ж ситуація, але незрозуміло, чому мені дали таку ж відповідь: дека за березень - мінусова, на ел. рахунку та по рядку 1 витягу коштів навіть більше, ніж хочу повернути... Може проблема в мінусовці?

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

У мене ліміт по накладних теж великий , але в заяві прошу повернути набагато менше чим є на ел. рахунку, а от в квитанції приходить відповідь, що начебто грошей не має, що робити уяви не маю, що відповідати директору вже котре не знаю, дивиться на мене наче на неука . Мені знову треба подавати заяву , а я не знаю, що не так роблю.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Marina@ писав:У мене ліміт по накладних теж великий , але в заяві прошу повернути набагато менше чим є на ел. рахунку, а от в квитанції приходить відповідь, що начебто грошей не має, що робити уяви не маю, що відповідати директору вже котре не знаю, дивиться на мене наче на неука . Мені знову треба подавати заяву , а я не знаю, що не так роблю.
На гарячу лінію ДФС не зверталися? Я вчора не дозвонилася, інспектор відповіла, що це не її парафія, перевірила зі мною, що все гаразд і не зрозуміло, що там Київ понаписував у кв. №2. Сьогодні ще буду пробувати гарячу лінію...(((

Marina@
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 31 липня 2014, 16:29
Дякував (ла): 84 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marina@ »

Бухгалтер1995 писав:
Marina@ писав:У мене ліміт по накладних теж великий , але в заяві прошу повернути набагато менше чим є на ел. рахунку, а от в квитанції приходить відповідь, що начебто грошей не має, що робити уяви не маю, що відповідати директору вже котре не знаю, дивиться на мене наче на неука . Мені знову треба подавати заяву , а я не знаю, що не так роблю.
На гарячу лінію ДФС не зверталися? Я вчора не дозвонилася, інспектор відповіла, що це не її парафія, перевірила зі мною, що все гаразд і не зрозуміло, що там Київ понаписував у кв. №2. Сьогодні ще буду пробувати гарячу лінію...(((


Так, я на гарячу лінію відразу позвонила, як тільки отримала таку квитанцію, але вони мені прочитали все згідно закону, по тексту, а конкретно, чому така відповідь мені прийшла нічого не сказали, сказали, що все "автоматом" приходить. До інспектора, як і ви теж зверталась, також такаж відповідь що і у вас, що це не їхня парафія, але сказала , що можливо , нас поставили у блок. Я цього не зрозуміла, як це так може бути, якщо все іде "автоматом". Сьогодні теж буду знову подавати декларацію з дод.4, яка сьогодні відповідь мені буде, цікавість бере. Якщо щось ви раніше дізнаєтесь ,прошу вас відпишіться, щоб хоч щось знати. Дякую.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Marina@ писав:
Бухгалтер1995 писав:
Marina@ писав:У мене ліміт по накладних теж великий , але в заяві прошу повернути набагато менше чим є на ел. рахунку, а от в квитанції приходить відповідь, що начебто грошей не має, що робити уяви не маю, що відповідати директору вже котре не знаю, дивиться на мене наче на неука . Мені знову треба подавати заяву , а я не знаю, що не так роблю.
На гарячу лінію ДФС не зверталися? Я вчора не дозвонилася, інспектор відповіла, що це не її парафія, перевірила зі мною, що все гаразд і не зрозуміло, що там Київ понаписував у кв. №2. Сьогодні ще буду пробувати гарячу лінію...(((


Так, я на гарячу лінію відразу позвонила, як тільки отримала таку квитанцію, але вони мені прочитали все згідно закону, по тексту, а конкретно, чому така відповідь мені прийшла нічого не сказали, сказали, що все "автоматом" приходить. До інспектора, як і ви теж зверталась, також такаж відповідь що і у вас, що це не їхня парафія, але сказала , що можливо , нас поставили у блок. Я цього не зрозуміла, як це так може бути, якщо все іде "автоматом". Сьогодні теж буду знову подавати декларацію з дод.4, яка сьогодні відповідь мені буде, цікавість бере. Якщо щось ви раніше дізнаєтесь ,прошу вас відпишіться, щоб хоч щось знати. Дякую.
Доброго ранку! Як у Вас справи, бо я так і не змогла дотелефонуватися до гарячої лінії((( Деку буду сьогодні відправляти, тому і цікавлюся, що ж Вам за відповідь прийшла...

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Так, сьогодні відправила знову деку з дод. 4. А ось і відповідь у кв. 2: "Рахунки платника, зазначені у под. декларації з ПДВ (дод. 4) для перерахування не існують або закриті", Ну це вже навіть і не смішно((( Ось там в Києві, де приймають деки, сидять люди і отримують гроші за те, щоб кожного разу придумувати причину для відмови((( Не вистачає терпіння, чесне слово!!!

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”