Розрахунок показника D

Розділ V ПКУ
Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Хочу для себе розібратися, як рахується показник D, спробала вже і так і етак і чомусь не сходяться цифри...

Для отримання показника D за поточний місяць я:
1) Сумую сплачені податки (ЄСВ, ПДФО, ВЗ, ПДВ і под на прибуток) за останні 12 місяців
2) Беру суму операцій, що оподатков. за основною ставкою з декларації ПДВ за останні 12 міс (був ще варіант брати обсяги без ПДВ в податкових накладних, що зареєстровані в певному місяці і теж за останні 12 міс).
3) Ділю першу суму на другу суму і отримую под. навантаження D.

Але чомусь суми десь сходяться з електронним кабінетом, а десь ні. Що я роблю не так?((

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Olia123 писав:
09 липня 2020, 17:32
Хочу для себе розібратися, як рахується показник D, спробала вже і так і етак і чомусь не сходяться цифри...

Для отримання показника D за поточний місяць я:
1) Сумую сплачені податки (ЄСВ, ПДФО, ВЗ, ПДВ і под на прибуток) за останні 12 місяців
2) Беру суму операцій, що оподатков. за основною ставкою з декларації ПДВ за останні 12 міс (був ще варіант брати обсяги без ПДВ в податкових накладних, що зареєстровані в певному місяці і теж за останні 12 міс).
3) Ділю першу суму на другу суму і отримую под. навантаження D.

Але чомусь суми десь сходяться з електронним кабінетом, а десь ні. Що я роблю не так?((
2) беремо суму зареєстрованих ПН за останні 12 місяців. Якщо період 01.07.19-30.06.20, то виключаємо ПН за червень 2020, які зареєстровані в липні и добавляємо ПН за травень 2019, які зареєстровані в червні 2019

axelbach
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 серпня 2020, 11:58

Повідомлення axelbach »

Також цікавить дана інформація.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”