Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

blize писав:
01 липня 2020, 10:30
Спойлер
Tasa писав:
01 липня 2020, 09:50
blize писав:
01 липня 2020, 09:15
Спойлер
Спойлер
Підкажіть, будь ласка, подала уточнюючий розрахунок до Декларації ПДВ за березень 2020 року - зменшила свої податкові зобов'язання, було 99 000 до сплати, стало 90 000. Що буде з цією сумою переплати 9000? Вона повинна десь засвітитися в Кабінеті (я думала, побачу цю суму переплати у розділі СЕА ПДВ - Реєстр транзакцій - Залишок на рахунку?)? Хоча у розділі Стан розрахунків з бюджетом ця сума є як переплата. Як я можу її використати при сплаті ПДВ по майбутній декларації?
Ця сума у вас і ьбуде висіти у переплаті, на жаль на ваш рахунок в СЕА по УРах не потрапляє ця сума...
Використати хіба що тільки повернуваши на пот рахунок по Додатку4 - але чесно, пробувала - та так і не повернули, хоча впевнена була що все заповнила вірно...
І що цікаво - якщо ви подаєте разом з декою Д4 - сума яку хочете повернути відразу зменшує реєстр.ліміт (((
Тобто з цією переплатою можна попрощатися? Підарунок бюджету? :g_impossible:
П.С. Додаток 4 - про повернення суми переплати на мій поточний рахунок, але я не хочу її повертати - а хочу використати в рахунок сплати поточних зобов'язань по ПДВ.
[/spoiler]
Соррі, я зовсім не те прочитала, запутала вас... Вам не підійде Д4 - це я хотіла переплату з СЕА вернути на поточний...
А з бюджетного можна пробувати мабуть Заявою на повернення переплати...
http://www.visnuk.com.ua/uk/news/100015 ... iti-zayavu

ЗІ не впевнена... Я по цій заяві повертала переплату з податку на прибуток...

krsergkr
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 17 лютого 2014, 15:19
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення krsergkr »

Подскажите, а заблокированные НН по которым есть решение об отказе в регистрации, нужно показывать в декларации?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

krsergkr писав:
18 липня 2020, 08:41
Подскажите, а заблокированные НН по которым есть решение об отказе в регистрации, нужно показывать в декларации?
Свої зобов’язання показуєте в повному обсязі , незважаючи на блокування. Після введення нової форми декларації такого випадку не було, але, здається, заблоковані у Вас попадають в табл. 1.1 додатку 5

lsvetlv
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 25 липня 2020, 05:09

Повідомлення lsvetlv »

Предприятие зарегистрировано в 2017 году, плательщик НДС в том году. Ни дня не работало фактически. Декларации по НДС не сдавались. Через 12 месяцев регистрация аннулирована. Теперь надумали работать и выяснилось, что все годы висят штрафы за неподачу отчетов в 5-ти месяцах, около 4 тысяч грн. Возможно директор покупал какую-то мелочь, теперь уже никто не вспомнит. Ко мне налоговые не попадали. Есть ли варианты, чтобы от этих штрафов отбиться?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

lsvetlv писав:
25 липня 2020, 05:52
Предприятие зарегистрировано в 2017 году, плательщик НДС в том году. Ни дня не работало фактически. Декларации по НДС не сдавались. Через 12 месяцев регистрация аннулирована. Теперь надумали работать и выяснилось, что все годы висят штрафы за неподачу отчетов в 5-ти месяцах, около 4 тысяч грн. Возможно директор покупал какую-то мелочь, теперь уже никто не вспомнит. Ко мне налоговые не попадали. Есть ли варианты, чтобы от этих штрафов отбиться?
А яким чином повинні були попадати до Вас податкові накладні з 2017 року? Може для Вас це новина, але всі ПН реєструються в єдиному реєстрі і доступ до них не закритий підприємству. П-во не має право ставити в ПК неправильні ПН, ПН які помилково виписані ... якщо вдасться це доказати (якимось чином) , то Ви не повинні були здавати декларації з ПДВ і є вірогідність, що штрафи неправомірні ...

margadon
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 810
З нами з: 26 березня 2012, 23:45
Дякував (ла): 600 разів
Подякували: 239 разів

Повідомлення margadon »

В связи с тем, что с июля 2020 все плательщики НДС, должны подавать деку только помесячно, как думаете, нужно ли, тем кто был квартальщиком:
ставить крестик в графе "Відмітка про перехід на міячний под.період.." в июльской деке?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

margadon писав:
03 серпня 2020, 14:40
В связи с тем, что с июля 2020 все плательщики НДС, должны подавать деку только помесячно, как думаете, нужно ли, тем кто был квартальщиком:
ставить крестик в графе "Відмітка про перехід на міячний под.період.." в июльской деке?
Конечно!

Нина11
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 15 листопада 2017, 10:37
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Нина11 »

Доброго дня! фірму перереєстрували і продали і позбавили мого директора ЕЦП, і звіт з ПДВ я не встигла здати за липень на початку серпня....Щось загрожує нашим клієнтам?? невже ніяк не можу здати деку крім як з ЕЦП нового директора??

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Зі старим підписом вже ніяк. Вже ж новий директор, він і несе відповідальність за здачу звітів. А що нові власники не здадуть?

Нина11
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 15 листопада 2017, 10:37
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Нина11 »

ЛюдмилаВас писав:
05 серпня 2020, 12:40
Зі старим підписом вже ніяк. Вже ж новий директор, він і несе відповідальність за здачу звітів. А що нові власники не здадуть?
дякую за відповідь, а клієнти не постраждають???

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”