Додаток 5 до податкової декларації з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

иск писав:
Natalenna писав:
Marina04 писав:Добрый день. Подскажите, что бы показать покупку основных средств и МБП в дод. 5 мы сначала показываем их в разрезе контрагентов, а потом эту же сумму ставим в "придбання необоротних активів"?
саме так
а если не показали МБП в "придбання необоротних активів" является грубым нарушением?
А какое отношение МБП имеют к необоротным активам? К ним относятся ОС, НМА, МНМА.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6479 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

иск писав:
Natalenna писав:
Marina04 писав:Добрый день. Подскажите, что бы показать покупку основных средств и МБП в дод. 5 мы сначала показываем их в разрезе контрагентов, а потом эту же сумму ставим в "придбання необоротних активів"?
саме так
а если не показали МБП в "придбання необоротних активів" является грубым нарушением?
Ви ж не занизили ПЗ ?... Так що хіба шо при перевріці штраф зп "неправильно складену деку"...

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Tasa писав:
иск писав:
Natalenna писав: саме так
а если не показали МБП в "придбання необоротних активів" является грубым нарушением?
Ви ж не занизили ПЗ ?... Так що хіба шо при перевріці штраф зп "неправильно складену деку"...
я показала в НК у розрізі конрагентів, а штраф 170?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6479 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

иск писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
иск писав: а если не показали МБП в "придбання необоротних активів" является грубым нарушением?
Ви ж не занизили ПЗ ?... Так що хіба шо при перевріці штраф зп "неправильно складену деку"...
я показала в НК у розрізі конрагентів, а штраф 170?
Так.... Я б не парилась )

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

хотела уточнить я же могу в дод.5 за сентябрь показать в НК налоговую накладную агуста т.к. была зарегистрирована с опозданием (в сентябре)? никаких же изменений не было?

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

иск писав:хотела уточнить я же могу в дод.5 за сентябрь показать в НК налоговую накладную агуста т.к. была зарегистрирована с опозданием (в сентябре)? никаких же изменений не было?
Да, только период указываете - 08.2017.

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

подскажите пожалуйста как правильно отобразить в розд. 2 придбання необоротних активі :
получила налоговую накладную в которой отображено две строки, в первой бумага ндс 200,00 а во второй пакування для отправки ндс 50, так вот у меня вопрос там где придбання .... необоротних активів мне показать 200 или 250? я склоняюсь что только показывать бумагу 200,00?

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

прошу сказати є рішення від 27.10 про розблокування податкової за червень, включати в дод 5 розділ ІІ цю податкову накладну номер чи номер рішення?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

asv писав:прошу сказати є рішення від 27.10 про розблокування податкової за червень, включати в дод 5 розділ ІІ цю податкову накладну номер чи номер рішення?
Це ваш кредит чи зобов'язання? Факт реєстрації у кабінеті є, чи лише рішення?

Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

иск писав:подскажите пожалуйста как правильно отобразить в розд. 2 придбання необоротних активі :
получила налоговую накладную в которой отображено две строки, в первой бумага ндс 200,00 а во второй пакування для отправки ндс 50, так вот у меня вопрос там где придбання .... необоротних активів мне показать 200 или 250? я склоняюсь что только показывать бумагу 200,00?
А 50грн. на услуги где собираетесь отражать?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”